Гаджетозавісімость — проблема? Способи вирішення та докази

гаджетозавісімость
Про гаджет — залежності вже написано безліч статей і проведено кілька досить масштабних досліджень. Непереборне бажання переглянути повідомлення на своєму смартфоні переслідує величезне число людей в усіх країнах світу. Добре, якщо повідомлення несе в собі якусь корисну інформацію. Але ж більшість додатків для системи Android відносяться до розряду розважальних. Це і месенджери, і сервіс оголошень, і просто новинна стрічка. Людина відволікається від роботи або навчання і, таким чином, втрачає дорогоцінний час. Яскравий екран смартфона, на якому розмістилися з десяток додатків, схожий на ігровий апарат. Хоча чому схожий? Він таким і є.

Звичайно ж, найправильніший спосіб лікування будь-якої залежності (включаючи гаджетозавісімость) — це визнати її. Як в принципі з наркоманією, алкоголізмом і так далі. Після визнання вам досить буде обмежити час, проведений в соціальних мережах і вже через пару тижнів ви зрозумієте скільки хвилин життя в добі у вас з’явилося завдяки даним зміни.

Ще один із способів боротьби з цим явищем — це цілеспрямовано змінити колірну схему екрану на смартфоні для зниження привабливості його віджетів для людського ока. Сірий екран значно знижує привабливість картинки на екрані гаджета. Таким чином ви будете менше відволікається на свій гаджет. Змінити колірну схему у сучасних смартфонів можна за допомогою меню налаштувань. Або ж шляхом установки спеціальної програми. Не будьте залежні від свого смартфона!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector