Що робити, якщо не друкує принтер HP LaserJet 1200

Фірма Hewlett Packard, найбільш популярна своїм коротким найменуванням HP, вважається одним з найбільше поширених виробників друкарської техніки, зокрема, малогабаритних принтерів для дому та офісу. У разі якщо ви купили лазерний принтер, то можете покладатися на те, що запасу картриджа достатньо на тривалий проміжок часу, і собівартість друку буде невисокою.

Проблеми з друком HP LaserJet 1200

Що робити, якщо принтер HP LaserJet 1200 Не друкує документи?

Однією з найбільш користуються популярністю модифікацій є HP LaserJet 1200. Це принтер малогабаритне, друкує на різноманітних носіях і більш-менш доступний в підтримці і сервісі. Тим не менш, деякі користувачі скаржаться на те, що досить часто починаються труднощі, зв’язані з тим, що девайс не бажає друкувати документи без очевидних на те підстав.

Внаслідок чого це може зустрічатися? Як уникнути труднощів? Читайте в нашому сьогоднішньому керівництві.

Чому принтер HP LaserJet 1200 не друкується

Як і будь-який інший принтер, HP LaserJet 1200 може не роздруковувати по одному з обставин:

  • Дефект кабелю. Принтер підключається до комп’ютера через шнур USB. Традиційно це міцні кабелі, і труднощі, спровоковані саме ними, з’являються епізодично. Проте, якщо використовувати обладнання недбало, то провід може бути зіпсований. За рахунок чого? Нерідко, самі цього не примічаючи, ми встановлюємо на нього щось важке, або він догоджає під самопечатающее пристрій, в результаті він перегинається і виникають труднощі з підключенням і печаткою.
  • Труднощі з портом USB. Періодично можуть виявлятися різноманітні збої функціонування контролера USB, у зв’язку з чим принтер стане некоректно визначатися і при спробі щось віддрукувати буде виявлятися помилка. Схема підключення
  • Некоректно функціонуючий драйвер. Вкрай поширена помилка. Драйвер — це звичайна утиліта, і коли пошкоджуються її файли, принтер HP LaserJet 1200 не друкується.
  • Помилково поставлений картридж. У разі якщо ви без допомоги фахівців витягували картридж, щоб поміняти порошок, і неточно вставили його, то принтер HP LaserJet P1005 НЕ буде здатний його аутентифицировать і, відповідно, віддрукувати документ.
  • Зіпсований тонер-картридж через невірну заправки. Всі принтери розраховані на те, що після використання тонера ви придбаєте новий, а не понесете заправляти попередній. Але невже у нас так хтось чинить? Якщо фахівець спрацював халтурно, то особливий вбудований чіп буде інформувати про те, що картридж — неоригінальний, тому друк нездійсненна.
  • Некоректне функціонування Windows. Заковика може стати і сама Windows. В цілому, вона функціонує без особливих труднощів, але періодично виникають збої неясною природи. Особливо якщо не ставити все нові оновлення.
  • Криво завантажено папір. Коли папір завантажити нерівно, принтер вважатиме, що вона пом’ялася і друк не запуститься.

Варіанти вирішення проблем

зіпсований шнур

Найбільш вірним і ефективним способом вирішення проблеми буде зміна кабелю. Зверніться в торгову точку, де ви купували принтер, або ж замовте його за допомогою інтернету. Після цього підключіть пристрій друку до комп’ютера і спробуйте надрукувати щось ще раз.

Як уберегти себе від дефекту шнура? По-перше, ні в якому разі не можна дозволяти, щоб він перехилявся. Пильно спостерігаєте за тим, щоб провід розташовувався рівно. По-друге, не ставте на нього важкі предмети і не дозволяйте, щоб кабель попадався під принтер. Такими елементарними зусиллями ви зумієте продовжити службу кабелю на довгий період часу.

USB-порт комп’ютера

Якщо проблема не в шнурі, але помилка як і раніше спостерігається, зверніть увагу на справність USB-роз’єму. Яким чином? Відразу спробуйте під’єднати друкують устрою до іншого порту. Якщо це не допомагає, спробуйте підключити до всіх інших. Якщо ці дії як і раніше не дали ніякого ефекту, виконайте наступні дії.

Відкрийте Диспетчер пристроїв, натиснувши кнопку Пуск — Панель управління, після чого із загального списку виберіть Диспетчер пристроїв. Якщо ви користуєтеся Windows 10, то потрапити в цю утиліту ще простіше — досить клацнути правою кнопкою мишки на кнопці Пуск і вибрати відповідний пункт в меню — Диспетчер пристроїв.

Підрозділ «Контролери USB»

Тут вам слід звернути увагу на підрозділ «Контролери USB». В ідеалі в ньому не повинні знаходитися пристрої з жовтим трикутником біля назви. Він свідчить про те, що пристрій розпізнано неправильно або ж драйвер працює не так, як потрібно. Якщо ж такі пристрої є, клікніть по потрібному правою кнопкою миші і виберіть «Видалити», після чого перезавантажте комп’ютер. Також для профілактики можна відключити всі драйвери з цього пункту і також перезавантажити комп’ютер. Після того як комп’ютер знову включиться, система автоматично встановить відсутні драйвера, в результаті чого принтер може знову працювати і друкувати без проблем.

драйвер принтера

Драйвер — це спеціальна утиліта, керуюча вашим друкуючим пристроєм. Якщо ви регулярно встановлюєте й видаляєте різне програмне забезпечення, то з часом драйвер може пошкодитися. В такому випадку краще всього виконати повну його перевстановлення. Це робиться шляхом скачування інсталяційний файл драйвера і вибору при установці пункту «Відновити». Якщо ж не допомагає і це, то тоді за допомогою спеціальної утиліти видаліть драйвер і все його сліди в системі, після чого встановіть його з нуля.

Також звертаємо увагу, що не варто завантажити драйвера ні з офіційного порталу підтримки компанії Hewlett Packard. Чому? Працездатність техніки гарантується при використанні офіційного софта, завантаженого з офіційних джерел. У такому випадку ви зможете звернутися до авторизованого сервісного центру і пред’явити претензії. Якщо ж користуватися неофіційними драйвером, такої можливості вам ніхто не надасть.

Завантажити офіційний драйвер

Тому уникайте сторонніх ресурсів, навіть якщо вони обіцяють покращений функціонал або якісь інші особливі можливості. Саме ці додаткові можливості і можуть привести до того, що принтер HP LaserJet 1200 Не друкує ваші документи.

неполадки картриджа

Ми трохи вище розповідали, що всі виробники принтерів розраховують на те, що ви не станете заправляти картридж, а побіжите купувати новий. Мало того, вони всіляко захищають картриджі від стороннього втручання. Проте, у нас це нікого не зупиняє, хоча потрібно бути гранично обережним при виборі фахівця і сервісного центру. Краще зупинити свій вибір на сертифікованому сервісі, які надають гарантію на свої послуги. У такому випадку працівники набагато відповідальніше ставляться до своєї роботи. Якщо намагатися шукати якихось кулібіних, то це може обернутися тим, що ви втратите на ремонті набагато більше.

Проблеми з папером

Щоб принтер HP LaserJet 1200 працював справно, а печатка завжди була якісною, стежте за тим, в яких умовах зберігається папір. Якщо в приміщенні дуже волого, то з часом вона може відволожуватися і, коли ви вставите її в лоток принтера, вона легко пошкодиться сама і зашкодить барабан принтера. Крім того, якщо вона обірветься, то залишки заб’ють механізм подачі паперу і принтер буде вважати, що лист зам’явся.

Крім того, не варто шукати занадто дешеву папір, оскільки вона може не відповідати нормам ворсистості. Її ворсинки також можуть забити механізм подачі паперу, через що принтер HP LaserJet 1 200 Не друкує ваші документи.

Ніколи не забувайте, що лоток подачі принтера здатний помістити в себе певну кількість аркушів, у випадку з HP LaserJet +1200 воно становить 250. Якщо ви будете намагатися запхати більше, механізм подачі просто не зможе захопити лист, через що буде видаватися помилка друку.

Помилки роботи Windows

Деякі користувачі вважають, що оновлення Windows — зайві і можуть тільки нашкодити, тому відключають їх у налаштуваннях. Рекомендуємо вам так не робити, оскільки в такому випадку стабільності роботи Windows може бути порушена, як результат принтер HP LaserJet 1200 друкувати не буде.

До того ж, якщо ви бачите, що в панелі повідомлень висвічується кількість документів в черзі друку, а сама печатка не стартує, перезапустіть Диспетчер друку. Найкраще це зробити, перейшовши в Панель управління — Адміністрування — Диспетчер друку, де потрібно натиснути послідовно кнопку зупинити, а потім запустити.

запуск служби

висновок

Причини, за якими принтер HP LaserJet 1 200 узагалі не друкує, досить різноманітні, проте, кожна з них досить швидко і легко вирішується. Крім того, не зашкодить більш ретельний вибір сервісного центру і трохи уважності. У коментарях розкажіть нам, чи допомогла вам наша інструкція.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector