Ознаки залежності від телефону, смартфона і інших гаджетів —


Людина дивиться на годинник і через секунду забуває час. Це говорить про те, що людина настільки звик дивитися в телефон, що використовує його не як джерело інформації, а просто за звичкою

Телефон використовується при незручних ситуаціях. Людина йде і бачить, що йому назустріч наближається хтось, кого він не хоче бачити, чи не впевнений чи варто вітатися. Він відразу ж утикається в екран телефону і зображує бурхливу діяльність, а насправді гортає меню туди назад. Або наприклад, з кожним траплялося, що пройшовши пів шляху приходить усвідомлення, що потрібно різко повернути назад. Щоб не було ніяково і люди не прийняли за дурня — людина зображає, що побачив щось в телефоні, а не просто передумав йти.

Телефон завжди в руках або на увазі. Один з головних ознак залежності — це коли людина, навіть не використовуючи телефон, тримає його в руках, просто тому що так комфортно.

Зарядка завжди з собою. Це не телефон погано тримає зарядку, а залежна людина занадто багато користується телефоном.

Відчуття дискомфорту при показнику батареї 20%. Коли ці 20% закінчаться — кінець світу не настане. Взагалі нічого не зміниться, крім того, що телефон відключиться. Відчуття невпевненості при сів телефоні — це теж ознака залежності.

Постійна перевірка телефону на наявність повідомлень від різних месенджерів та інших додатків. Незалежно приходило оповіщення чи ні. Раптом якийсь з сповіщень було пропущено?

Помилкове відчуття вібрації в кишені. Людина впевнений, що у нього постійно в кишені вібрує телефон, а коли він його дістає, то ніяких повідомлень не було? Варто постаратися перестати реагувати на ці фантомні вібрації — це всього лише залежність.

Людина постійно спізнюється через листування в соціальних мережах. Якщо покласти телефон в кишеню, то збори і шлях до місця призначення пройде в два, а то і в три рази швидше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector