Що очікувати від Asus Zenfone 3? Заява гендиректора компанії. —

asus zenfone 5 old
Компанія ASUS або правильніше її назва Asustek планує представити продукти лінійки ZenFone 3 в червні, націлюючись на середній клас, про що заявив директор Джері Шен. Хоча за деякими даними даний смартфон можуть презентувати вже 30 травня, іншими словами вже через кілька днів. А ось чекати виходу нової версії або купити вже зараз Zenfone 2, вирішувати Вам, а рішення цієї дилеми детально розписувалася в недавній статті про покупку Iphone 6s і вихід сьомої серії.

Ось тільки ціни на телефони Asus в рази менше і швидше за все ціна на попередню версію не зміниться по відношенню з сьогоднішнім днем.

Варто зазначити, що Asus почав використовувати рішення від Qualcomm для смартфонів з вересня 2015 року, і, отже, виробництво пристроїв компанією не буде залежати від недавнього зміни політики Intel.

Більше 90% нових ZenFone працюватимуть на процесорах компанії Qualcomm, в той час як інші 10% будуть представлені процесорами MediaTek, сказав Шен і додав, що використання чіпсет-рішень від Qualcomm і MT не підірве показники валового прибутку Asustek.

Виробник спостерігав, що його доходи від пов’язаного зі смартфонами «бізнесу» зросли більш ніж на 40% в річних обчисленнях в першому кварталі. Підтримку надали сильні продажу в Південно-Східній Азії, Бразилії і Європі. Проте, Шен зазначив, що цифри продажів, як очікується, залишаться колишніми в другому кварталі в порівнянні минулим роком в зв’язку з переходом до нових моделей.

Ausustek і далі буде фокусуватися на середньоціновому сегменті, але також спробує зайняти місце в діапазоні $ 260-307 з новими продуктами. Більш того, компанія складе конкуренцію Huawei і Oppo на китайському ринку в сегмента понад $ 300.

Продукти серії стануть доступні в шести країнах у серпні, ведучи до зростання середньої ціни продажу смартфонів Asustek. При цьому Шен додав, що продажі ZenFone 3 Max складуть майже дві третини від загального числа партій ZenFone 3, а залишилася частка припаде на ZenFone 3 Deluxe і ZenFone 3.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector