Виробник Blackview. Смартфони або інші гаджети? —

блеквіев
Для початку трохи історії компанії. Blackview була створена в березні 2013 року, що дуже небагато з огляду на той факт, що на ринок смартфони та інші гаджети з’явилися в 14 році в Китаї і вже пізніше в 2015 у нас в Україні і інших країнах. Компанія blackview позиціонує себе на даний момент як виробник смартфонів, хоча на ринку трапляються гаджети під тим же брендом. При цьому на офіційних сайтах (які є в кожній країні, де продається товар) немає інформації про інших гаджетах.

Виробництво і продукція

Все виробництво розташоване в Китаї, але в досить великій кількості країн є офіційні представництва. На даний момент компанія в основному спеціалізується на випуску смартфонів, відповідно через невисокі вкладень в рекламу бренду, такі смартфони як blackview ultra a6 і A8 (2016 року) або більш нові девайси 2017 роки A9 розташовуються в бюджетному сегменті. І купити такий апарат може кожен. Правда і вимагати від смартфона неймовірного швидкодії за такі деньге, звичайно ж, не можна.

Але, незважаючи на ціну даних смартфонів, компанія випускає досить часті оновлення і у вільному доступі викладає їх на офіційних сайтах. На відміну скажімо від такого виробника як UMI, коли ви купуєте смартфон та оновлення програмного забезпечення можна вже і не чекати, бо та прошивка, яка у вас стояла, та й буде до кінця днів цього смартфона.

Останні заслуговують увагу смартфони blackview

P2 lite

Даний апарат має просто величезну за мірками сучасних смартфонів батарею в 6 ампер / годин. Також повністю металевий корпус і 3 гігабайти оперативної пам’яті. Ось тільки процесор МТК 6753 не дозволить Вам повноцінно насолодитися іграми, але при цьому ви точно будете знати, що Ваш апарат не розрядитися під час розмови.

BV7000 Pro

Аналогічно до попереднього девайсу також випущений в 2017 році, але з переваг володіє захистом від води і пилу за стандартом IP68. А це означає (якщо тест пройдено), що в дану оболонку не може потрапити пил і смартфон може бути занурений у воду на глибину більше 1 метра протягом 30 хвилин.

BV7000

Варто зазначити, що пізніше, а саме в квітні 2017 року компанія блеквіев випустила аналогічний смартфон з назвою BV7000 (без pro). І вже дана версія, володіючи точно таким же класом захисту і аналогічним дизайном маючи на борту в 2 рази менше оперативної пам’яті і гірше якість фото (8Mp) відповідно коштувати буде дешевше. Тому якщо Вам потрібен смартфон для того щоб їздити на риболовлю чи ви працюєте в запорошених приміщеннях, то це практично ідеальне придбання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector