Теми для WhatsApp: як поміняти тему в Вотсапе, інструкція для 2019

WhatsApp володіє десятками гнучких налаштувань. Деякі з них призначені для прикраси самого додатка. Оформлення фону не несе особливої ​​корисного навантаження, але допомагає просто урізноманітнити ваше спілкування.

Ілюстрація на тему Зміна теми для WhatsApp: як поміняти зовнішній вигляд месенджера

Три способи зміни фону в WhatsApp

перший спосіб — це зміна фону інтерфейсу самого вікна Ватсапа. Спочатку закрийте всі чатів на головну сторінку. Вгорі знайдіть меню у вигляді трьох точок, розташованих вертикально і тапніте на них. Відкриється меню, в якому знайдете пункт Налаштування.

У підменю потрібно знайти пункт Чати, а в цьому, що відкрився пункті — пункт Шпалери. Тут Ватсап виведе перед вами останнім меню: Бібліотека, Суцільні кольору і Фото.

В бібліотеці ви зможете вибрати фотографію для фону з числа вже підготовлених. Їх там може бути багато, вони виводяться у вигляді плиток. Можна тапнуть на будь-яку картинку, щоб розглянути її краще. При цьому можна буде перегортати картинки свайпом вправо або вліво.

суцільних квітів, які можна зробити фоном сторінки месенджера, теж багато. Працювати з ними потрібно так само, як з бібліотекою фотографій: спочатку переглянути у вигляді плитки, а потім відкрити будь-який з них і гортати вправо або вліво для остаточного вибору.

Ілюстрація на тему Зміна теми для WhatsApp: як поміняти зовнішній вигляд месенджера

У пункті Фотпро вам буде запропоновано вибрати будь-яку фотографію з тих, що ви зробили самі.

другий спосіб — це зміна фону на сторінці конкретного чату. Це буває зручно для ідентифікації повідомлень або прикраси кожної бесіди.

Відкрийте потрібний чат і вгорі сторінки тапніте на кнопку Настройки — ті ж самі три точки, розташовані по вертикалі. А далі все те ж саме, як і при зміні фону месенджера, що описано вище.

І наостанок, третій спосіб — це використання спеціального додатку. Наприклад, WhatsApp Wallpaper, хоча таких програм в Play Market можна знайти не одне і не два. Від вас буде потрібно просто встановити програму на свій смартфон. Після цього змінювати шпалери можна буде точно так же, як було описано вище, просто в колекцію додадуться сотні нових красивих картинок.

Ілюстрація на тему Зміна теми для WhatsApp: як поміняти зовнішній вигляд месенджера

Зміна шпалер на ПК

В клієнті WhatsApp для настільних комп’ютерів можна поміняти тільки загальний фон. Вибрати шпалери для конкретної розмови поки не можна.

Алгоритм приблизно такий же. Потрібно увійти в Настройки, для чого клікнути мишкою по кнопці з зображенням трьох горизонтальних крапок у верхньому кутку сторінки. У меню, знайдіть пункт Settings, а в ньому Chat Wallpaper.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector