Стандартні паролі Wi-Fi-роутерів

Практично в кожному сучасному будинку є підключення до інтернету. Взагалі, зараз світ важко уявити без нього: кожен день по всій земній кулі люди виходять в мережу. Хтось сидить у соціальних мережах, хтось дивиться улюблений серіал, а хтось слухає музику. Інтернет зайняв одну з головних ніш в нашому житті. І про його значущості говорити точно не потрібно. А вже тим більше немає необхідності говорити про те, що тепер досить складно уявити світ без Wi-Fi-роутерів. Через бурхливого зростання числа користувачів мережі, а також для підвищення зручності його використання і було придумано такий винахід, як бездротове з’єднання.

Пароль безпеки Wi-Fi

Стандартні паролі доступу Wi-Fi не гарантують безпеки

Wi-Fi-роутер призначений для роздачі інтернету декількох пристроїв для їх одночасного підключення. Тобто, якщо у вас вдома є маршрутизатор, то всі члени сім’ї можуть в один і той же час користуватися послугами глобальної мережі. Після придбання такої чудової технічної штуки, перед вами постає питання, власне, про підключення до інтернету через роутер. І якщо майстер вам його встановив, але забув повідомити пароль від роутера, який просто необхідний для здійснення зв’язку між пристроями, то ви не зможете навіть зайти на сайт пошуковика. Що ж робити? Чи є універсальний або стандартний пароль для Wi-Fi-роутерів?

По-перше, слід все-таки перевірити можливість з’єднання без пароля: іноді він може бути не встановлено (в дуже рідкісних випадках). Для цього кнопкою включення розбудіть Wi-Fi-роутер, зачекайте загоряться всі необхідні індикатори, і підключіться до нього зі смартфона або планшета. Говорити, як це зробити, напевно, не потрібно. У списку знайдених мереж, виберіть потрібну і натисніть на неї. Якщо вискочить попередження про введення пароля, то він у вас, на щастя, а, може, і на жаль, варто. Тоді переходимо до читання наступного абзацу. В іншому випадку вас можна трохи привітати: пароля у вас немає, і ви можете вийти в інтернет зі свого девайса.

По-друге, подивіться на сам пристрій роутера: на ньому зазвичай є наклейки. На одній з яких може розташовуватися пароль. Знайти його можна біля однойменного слова або ж назви PASSWORD. Наприклад, таке розташування є у роутерів Ростелеком. Також, ключ доступу до Вай-Фаю має звичай перебувати в коробці від роутера або на карті доступу до мережі.

Наклейка з паролями роутера

Однак, не забувайте, що, перш за все, ви повинні або самі налаштувати і підготувати роутер до повноцінної роботи, або надати цю справу майстру. Так, ви можете звернутися в службу підтримки того ж Ростелекома, де вам призначать час для приїзду спеціальну людину. Якщо ж жоден із запропонованих варіантів вам не допоміг, або чекати приїзду майстра, який перебуває у відпустці, не особливо хочеться — пробуємо підібрати універсальний пароль зі списку, запропонованого на сайті http://www.phenoelit-us.org/dpl/dpl. html. Зверніть увагу на назву обладнання: адже для кожної фірми є своя спеціальна комбінація символів. Або ж ви можете скористатися послугами сайту http://routerpasswords.com/.

Не варто також плутати ключ безпеки мережі (той же пароль від Вай-Фая) з паролем, представленим на карті доступу. Вони мають різне призначення. Наприклад, пароль на мапі служить для настройки виходу в інтернет і початкової установки параметрів обладнання. У той час, як пароль від Wi-Fi потрібен лише для підключення бездротового з’єднання на інших пристроях (смартфонах, планшетах, ноутбуках і тому подібних) до вже налаштованому і готовому до роботи роутера.

Чи не плутаємо пароль входу з паролем Wi-Fi

Сьогодні ми з вами трохи ближче познайомилися з роботою Wi-Fi-роутерів, їх налагодженням і встановленням параметрів. Основним же питанням була наявність стандартних або універсальних паролів від цих модулів бездротового зв’язку. Сподіваємося, що відповідь на нього ви отримали і стали більш обізнані. Також ви трохи дізналися про те, де взагалі може розташовуватися ключ безпеки, якщо ви його, наприклад, забули. Тепер можна відразу не дзвонити в службу технічної підтримки зі скаргами, адже ви в змозі вирішити ці проблеми самі. Ділимося своєю думкою і досвідом користування в коментарях, тим самим допомагаючи один одному у вирішенні деяких проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector