Способи видалення відправлених співрозмовнику повідомлень в Viber

Часто ми шкодуємо про те, що зробили, сказали або написали. Не виняток і месенджер Вайбер. Завдяки йому люди щодня обмінюється мільйонами повідомлень, налагоджуючи контакти по всьому світу. Якщо ви випадково відправили текстовий меседж некоректного змісту та бажаєте, щоб друг або знайомий не в якому разі не прочитав, наш портал допоможе вирішити цю проблему.

Видалити повідомлення Вайбер
Видалити повідомлення в Вайбер в іншого користувача стало можливо з недавнього часу

Ми підкажемо, як в Вайбере видалити повідомлення у співрозмовника, при цьому безпосередньо з ним не контактуючи. Варто зазначити, що до недавнього часу така хитрість для користувачів месенджера була недоступна.

Розробники пішли назустріч користувачам, прагнучи зробити спілкування максимально комфортним і даючи шанс виправити помилку. З цього моменту просити абонента стерти файл або намагатися заволодіти на пару хвилин його телефоном не потрібно.

Як прибрати небажаний меседж у співрозмовника

Зробити це легко, якщо під рукою свій смартфон або планшет:

  1. Запустіть месенджер Viber;
  2. Зайдіть позицію Чати і зайдіть в неї;
  3. Відкрийте потрібний діалог з абонентом;
  4. Відзначте написане, підлягає видаленню, легким дотиком до сенсора;
  5. На екрані з’явиться картинка з сміттєвої кошиком, натисніть на неї;
  6. У списку дій знайдіть «Видалити для всіх», сміливо тисніть і насолоджуйтеся результатом.

Видалити повідомлення Вайбер
Щоб видалити повідомлення натисніть на нього і утримуйте тап
Видалити повідомлення Вайбер
Виберіть пункт Видалити всюди для видалення повідомлення

Зверніть увагу! Такий підхід виправдає себе тільки в тому випадку, якщо співрозмовник ще не прочитав адресоване йому послання.

В іншому випадку воно зникне з історії листування, але в пам’яті людини залишиться. Будьте уважні і при необхідності дійте дуже швидко.

Як стерти написане зі свого гаджета

Якщо вам не потрібна листування і ви бажаєте прибрати конкретне повідомлення зі свого телефону, це зробити так само легко. Аналогічний алгоритм дій, тільки в кінці необхідно вибрати позицію «Видалити».

Видалити повідомлення Вайбер
Для стирання повідомлення натисніть на нього і утримуйте тап
Видалити повідомлення Вайбер
Видалити повідомлення, виберіть Видалити у мене

В цьому випадку всі файли, а також історія повідомлень зникнуть тільки з вашого смартфона або планшета, а у співрозмовника залишаться в незмінному вигляді. Ця інформація так само корисна, як і знання того, як видалити відправлене повідомлення в Вайбере у свого контакту.

Зверніть увагу, що ця функція доступна тільки для месенджерів, версія яких 5.6.5 і вище. Користувачеві доступна перевірка стану оновлень, скористайтеся нею, якщо бажаєте отримати максимально широкий функціонал.

Так само просто прибирати відправлені меседжі з групових листувань. Якщо бажаєте, щоб конфіденційна інформація зникла безслідно, очистіть додатково кеш.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector