Способи перезавантаження Viber на телефоні і на ПК

Вайбер — незамінний засіб зв’язку між людьми, обороти популярності якого ростуть з кожним днем. Але це програма, створена людиною, і виключити технічні помилки в процесі її використання неможливо, як і передбачити час їх виникнення.

перезавантаження Viber
Перезавантаження Viber може допомогти вирішити проблеми з зависаннями програми

Якщо месенджер почав зависати, не оновлюється або не відкривається, така проблема «лікується» дуже просто — перевстановлення. Наш портал навчить, як перезавантажити Вайбер для початку. Якщо це не допоможе — доведеться видалити його і інсталювати заново.

Важливо! Найшвидший спосіб відновити працездатність — це вимкнути і заново включити телефон. Більшість проблем з месенджером вирішується саме цим способом.

Перезавантаження месенджера на Андроїд

Якщо ви не можете або не хочете вимикати телефон, в гаджетах на операційній системі. Андроїд це легко зробити, дотримуючись простого алгоритму:

  • Знайдіть параметр Налаштування;
  • Перейдіть у вкладку Менеджер програм;
  • Відкриється список активних додатків — знайдіть там Viber;
  • Знайдіть позицію Зупинити роботу і натисніть на неї один раз;
  • Погодьтеся зі своїм вибором.

Включити програму знову можна аналогічним методом. Перед деактивацією на дисплеї висвітиться попередження про те, що примусове переривання роботи призводить до небажаних наслідків.

Серед таких виділяють збій в списку контактів, втрата історії листування та інші. Такі випадки трапляються рідко, але не варто зловживати втручанням в роботу ОС.

перезавантаження Viber
Viber може глючити на будь-якому з пристроїв

Якщо програма і далі працює нестабільно, спробуйте почистити кеш на мобільному пристрої. Цим ви зможете налагодити роботу месенджера, а також позбавити систему від непотрібних тимчасових файлів і звільнити ще більше пам’яті.

Бажано використовувати спеціальні утиліти, що виробляють очищення в автоматичному режимі відразу після їх запуску. Завантажити їх можна в Google Play або на будь-якому інтернет-ресурсі.

Знаючи, як перезавантажити Вайбер на телефоні, ви легко зробите аналогічну процедуру і на комп’ютері. Для початку вимкніть ПК, утримуючи кнопку «Викл.» Кілька секунд, а після включите його. У 90% випадків такий підхід допомагає повернути працездатність програмі для миттєвого обміну повідомленнями.

Якщо це не спрацювало, скористайтеся Диспетчером завдань:

  • Заходимо в Панель завдань;
  • Вибираємо позицію Диспетчер завдань;
  • Знаходимо потрібну програму;
  • Примусово завершуємо її роботу.

Включити додаток можна відразу, щоб перевірити його функціональність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector