Смішне розважальне відео для Вайбера кожен день

Програма для безмежного спілкування Viber дозволяє людям безкоштовно зв’язуватися один з одним за допомогою текстового чату та інтернет дзвінків. Велика частина всіх повідомлень має розважальний і веселий характер. Вони відправляються спеціально для підняття настрою.

Відео для вайбера
Мессенджер Вайбер дозволяє ділитися веселими відео без обмежень
Однак у користувачів ще є можливість пересилати один одному веселі ролики. Тому багатьом власникам девайсів важливо знати, де можна відео для Вайбера скачати безкоштовно.

Які відеоприколи доступні для відправки через Viber

Користувачам потрібно знати, що програма не має серверів, призначених для зберігання листування. Повідомлення розміщуються тільки на мобільному пристрої, на якому використовується месенджер.

Відео для вайбера
Все листування Вайбер зберігаються на вашому пристрої
Такі девайси мають відносно невеликий обсяг пам’яті. Саме через це не вдасться завантажити безкоштовно приколи для Виберіть великого розміру.

Важливо! Пересилається файл через утиліту повинен мати обсяг не більше 10 Мб.

Саме через таке обмеження велику кількість відеозаписів неможливо переслати за допомогою програми. У той же час існують ще ліміти на довжину ролика, яка не повинна перевищувати 1,5 хв. Введені обмеження сприяли тому, що стали популярними короткі і смішні відео для Виберіть.

Відео для вайбера
Ви можете знайти безліч кумедних відео на хостингу Youtube
Дані ролики доступні на розважальних сайтах. Їх потрібно шукати в розділах з файлами для месенджерів. Вони обов’язково будуть відповідати вимогам програми.

Як відправити прикольний відеофайл через Viber

Тут немає нічого складного! З цією операцією впорається навіть новачок. Щоб відео приколи для Виберіть відправити свого друга або другій половинці потрібно виконати наступні легкі дії:

  1. Знайдений файл в глобальній мережі завантажується в пам’ять смартфона. Ролик зберігається в папці або її завжди можна призначити вручну.
  2. Відкривається в месенджері чат з одним або іншою людиною, до якого вирішено переслати відеофайл.
  3. Внизу екрана в лівому кутку натискається «+».
  4. Вибирається потрібний ролик за допомогою з’явився нового меню, в якому будуть відображатися кілька варіантів.

Відео для вайбера
Виберіть того, кому хочете відправити повідомлення
Відео для вайбера
Виберіть відео, яке хочете відправити
Відео для вайбера
Готово, співрозмовник отримає ваше відео
Відео для Вайбера багато користувачів створюють самостійно. Щоб ролик відправити певному контакту, його потрібно заздалегідь відзняти. Ще можна торкнутися кнопки «+» і активувати необхідний пункт.

Важливо! Якщо ролик має розмір, що перевищує встановлені ліміти, тоді Viber Messenger попередить людини про неможливість виконання запланованої дії. Дане обмеження ніяким чином не вийде обійти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector