Пропали контакти і фото контактів в Вайбере як повернути?

У роботі будь-якої програми періодично відбуваються збої, які, хоч і не є смертельними, все ж приносять ряд незручностей користувачам. У Вайбере, популярному додатку для безкоштовного спілкування через Інтернет, серед таких неполадок часто зустрічається наступна: пропали контакти в Вайбере.

Чому можуть пропасти ваші контакти
Чому можуть пропасти ваші контакти

Чому пропадають контакти в Вайбере?

Це досить поширена помилка роботи програми, яка часто викликає справжню паніку у власника мобільного пристрою. особливо неприємна така ситуація, коли число зниклих контактів обчислюється десятками. Які ж можливі причини цього?

Нові контакти Viber
Нові контакти Viber

 • Погана зв’язок, яка не дає додатком закінчити синхронізацію даних на телефоні з даними на сервері.
 • Некоректно завершена процедура синхронізації додатки на двох і більше пристроях. Наприклад, установка Вайбера на планшеті не вдалася. Після видалення програми з планшета на додатку, встановленому на мобільному телефоні, також виникли проблеми.
 • Застаріла версія додатка на пристрої, якій не вдається нормально провести синхронізацію з сервером.
 • Оновлена ​​версія операційної системи вступає в конфлікт зі встановленою версією програми.
 • Невірно встановлені дата і час на мобільному пристрої.
 • Помилкові налаштування програми на мобільному пристрої, наприклад, закритий доступ до контактів.
 • Тимчасовий збій сервера самої програми.

Як вирішити проблему: контакти в Вайбере не відображаються?

Якщо у вас виникла ця проблема, то існує кілька способів її вирішення:

 1. Перевірити наявність Інтернету та його швидкість. Якщо інші додатки, що вимагають доступ до інтернет-каналах зв’язку, також працюють з помилками або затримками, значить, проблема в якості зв’язку.
 2. Перевірити встановлені в мобільному пристрої настройки дати та часу. Якщо вони виставлені невірно, синхронізація відбувається некоректно, і в Вайбере не відображаються контакти.
 3. Вийти з програми і через якийсь час зайти в нього знову, причому приступити до спілкування не відразу, а через кілька хвилин — можливо, наявність великої кількості контактів уповільнює процес синхронізації.
 4. Включити і вимкнути мобільний пристрій. Цілком можливо, що збій в Вайбере стався через невеликий Глюка телефону або планшета.
 5. Додати зниклі контакти вручну. Звичайно, це досить нудний і виснажливий процес, особливо якщо користувач не пам’ятає всіх, хто у нього значився в співрозмовників. Тому бажано періодично робити збережену версію, бекап.
 6. Оновити встановлену версію Вайбера до останньої.

Якщо ж всі зазначені способи не допомагають і контакти все одно не показуються в додатку, доведеться йти на крайні заходи — деактивувати додаток і встановити його заново, пройшовши процес реєстрації ще раз.

Рішення проблеми з VIber
Рішення проблеми з VIber

А якщо в Вайбере пропали тільки фото контактів?

Часом проблема носить частковий характер — самі контакти на місці, але фото окремих з них (або всіх) не відображаються. Отже, якщо в Вайбере пропали фотографії деяких контактів, найчастіші причини можуть бути наступні:

Невірні налаштування дати і часу — як на мобільному пристрої, так і у окремо взятого контакту.

Фото нового контакту в VIber
Фото нового контакту в VIber

Якщо пропало фото тільки одного контакту, можливо, він просто заблокував вас, не бажаючи спілкуватися. Перевірити це досить просто — зайшовши в Вайбер з іншого пристрою, прив’язаного до іншого мобільного номеру, і знайшовши цей контакт. Якщо фото видно — значить, ви перебуваєте в чорному списку. Збій програми. Причини цього аналогічні з ситуацією зникнення контактів.

Рішення даної проблеми такі ж, як і в попередньому випадку — необхідно перевірити зв’язок, установки, почекати якийсь час. Вихід з програми і перезавантаження пристрою також можуть допомогти. Незважаючи на ряд незручностей, заподіюваних даною проблемою, не варто піддаватися паніці, якщо зникли контакти в Вайбере. Зазвичай ця проблема благополучно дозволяється нескладними діями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector