Скільки трафіку споживає Viber під час роботи?

Кожному користувачеві, який використовує мобільний інтернет і месенджер Viber, цікаво, скільки трафіку їсть Viber. І в цьому випадку, що ж вигідніше використовувати — Viber або Skype?

трафік Viber
Програма Viber споживає досить невелику кількість трафіку

Чи вигідно використовувати Viber? Скільки трафіку використовує Viber?

Якщо перераховувати на хвилини, то за одну хвилину розмови Viber споживає 130 Кб трафіку. Якщо порівнювати Viber і Skype, то Skype споживає за одну хвилину розмови 384 Кб трафіку. Висновок, який ми можемо зробити — набагато вигідніше використовувати Viber, ніж програму Skype.

А ще у Viber є одна приємна функція, яка істотно відрізняє Вайбер від Скайпу. Viber не витрачає ваш трафік в сплячому режимі, на відміну від Скайпу, який використовує трафік, навіть якщо ви не користуєтеся програмою.

трафік Viber
Viber споживає куди менше трафіку, ніж Skype

Тому набагато вигідніше використовувати Viber, ніж Skype. Якщо ви використовуєте додаток Viber, вам досить буде EDGE. Вам навіть не потрібно буде використовувати Wi-Fi, 3G або 4G. Це прекрасний варіант VoIP або IP-телефонії. Це найекономічніший варіант, так як він не споживає занадто багато трафіку.

Разом середній обсяг трафіку Viber — близько 130 КБ в хвилину при активному спілкуванні або дзвінку.

Всі користувачі сучасних смартфонів знають додаток Viber. Він заслуговує свою популярність саме тому, що він дає користувачам можливість користуватися голосовими дзвінками і тестовими повідомленнями абсолютно безкоштовно. І при цьому, як ми вже писали вище, Viber використовує зовсім мало трафіку.

Viber має дружній російськомовний інтерефейса, що дуже зручно. Також у месенджера існує підтримка в групах соціальних мереж в Facebook, Twitter або ВКонтакте.

Програма Viber — це програма, яка подарує своїм користувачам можливість безкоштовно користуватися відсиланням текстових повідомлень, здійснювати дзвінки один одному і обмінюватися аудіофайлами. Для цього користувачі використовують тільки інтернет трафік і зовсім не використовують кошти зі свого мобільного рахунку.

Але чи вигідно використовувати Viber? Може було б вигідніше використовувати всім відомий Skype?

Ми знає відповідь на ці питання і з радістю з вами поділимося правильною відповіддю. Спочатку трохи статистики. Skype використовує 384 Кб трафіку в хвилину при здійсненні голосового дзвінка. А Viber споживає всього лише 132 Кб трафіку в хвилину.

Значить, Viber вживає в три рази менше трафіку, ніж Skype. Звідси найпростіший і правильний висновок — Viber набагато вигідніше використовувати, ніж Skype. Ви можете завантажити Вайбер для телефону безкоштовно, вибравши потрібну модель телефону.

трафік Viber
На даний момент Viber є одним з лідерів сфери месенджерів

А ще ми розкриємо вам секрет. У Viber є одна дуже приємна і зручна для користувача особливість. Viber не витрачає ваш трафік в сплячому режимі. Як це робить, наприклад, той же Скайп. Якщо ми вже є користувачем Viber, то ви повинні знати, що вам достатньо мати лише EDGE.

Вам для використання цього додатка не потрібно навіть 3G, 4G ілі.Wi-Fi. Так що Viber це найкращий варіант VoIP або IP-телефонії, так як він не споживає занадто багато трафіку. Також ви можете скачати Viber на комп’ютер безкоштовно.

Кожен користувач, який хоч раз використовував Viber знає, настільки він просто і зручний у використанні. Він не бере на себе інших функцій, крім спілкування, тим самим він більш зручний, ніж програми-конкуренти.

Саме тому він стає все більш відомим у всьому світі. І все більше користувачів розуміють вигоди використання Viber і підключаються до цієї великої мережі для спілкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector