Скільки коштують дзвінки по WhatsApp: правда і міфи про їх вартість

Чи отримували ви коли-небудь повідомлення від знайомого, родича або друга в Ватсапе приблизно такого змісту: «У такій-то день WhatsUp стане платним. Розповсюдьте це повідомлення певній кількості абонентів, і ви ввійдете в енну кількість людей, для яких месенджер залишиться безкоштовним, так як ми переконаємося, що ви активний користувач. Якщо все пройде успішно, логотип додатки змінить колір ». Іноді повідомлення підписано якимось новим керуючим WhatsApp. Чи це правда? Почнемо з того, чи можна взагалі дзвонити з цього месенджера.Ілюстрація на тему Скільки коштують дзвінки по WhatsApp: правда і міфи про їх вартість

Дзвінки по WhatsApp

Завдяки простому функціоналу і можливості зв’язуватися з людьми з усього світу WhatsApp став одним з найвідоміших месенджерів сучасності. За допомогою цієї програми можна не тільки здійснювати дзвінки, але і записувати голосові і відеоповідомлення.

Програма працює на доступних платформах і постійно збільшує кількість користувачів. Тому подібні розсилки сильно розбурхують громадськість. Так що ж це: правда чи черговий спам?

WhatsApp стане платним?

Варто відразу зазначити, що в розсилках по типу тієї, що наведена спочатку, часто невірно пишеться назва програми. Хіба стане розробник навмисно називати своє дітище не тим ім’ям?

Більш того, в повідомленні часто вказується думка, що «господарі програми» хочуть перевірити наскільки активним користувачем ви є. WhatsApp — це немов дитина для розробника. Виходить, що крім того, що вони забули, як звати своє дитя, так ще й не в курсі чим воно зайняте? Очевидно, що такий стан справ неможливо, особливо з урахуванням того, скільки співробітників працює на даний момент над удосконаленням месенджера.

Збиває всіх наявність достовірної інформації. Так, з самого початку повідомлення розповідається про галочки, які допомагають розпізнавати прочитано повідомлення чи ні. Але це інформація настільки застаріла, що звертати на неї увагу просто немає сенсу. Все і так це знають.Ілюстрація на тему Скільки коштують дзвінки по WhatsApp: правда і міфи про їх вартість

Скільки ж коштує ВатсАпп?

З’являються такі повідомлення на тлі того, що спочатку, як тільки додаток з’явилося на ринку, існувала думка, що через рік воно стане платним. Сума повинна була бути символічна. Відповідно до підрахунків за курсом того часу, вона становила б менше 50 рублів на рік.

Однак, WhatsApp знайшов не тільки величезну аудиторію користувачів, але і не менша кількість конкурентів, які також безкоштовно надавали приблизно той же спектр послуг. Так що розробники були змушені відкинути цю ідею. Тому поспішаємо вас запевнити, що Whatsapp — це безкоштовний додаток і міняти це ніхто на даний момент не збирається.

Що робити, якщо був отриманий спам?

Отримуючи повідомлення по типу того, що наведено на початку статті, перш за все не варто лякатися. Це не більше ніж спам, який під собою нічого не має. Саме розсудливо рішення — видалити нудне повідомлення.

Але крім того, що ви можете не брати участь в розсилці подібного сміття, ви можете захистити і інших від цього стресу. Яким чином? Розкажіть того, хто надіслав вам ці рядки, що він став жертвою спамерів.

М’яко і тактовно поясніть людині, що пересилання подібних повідомлень — це підтримка людей, що розсилають інформаційне сміття. Якщо він не хоче їм допомагати, нехай більше нікому не відправляє подібних попереджень, навіть якщо при цьому він керується виключно добрими намірами.

У разі, якщо додаток дійсно стане платним, розробники знайдуть більш розумний спосіб сповістити своїх клієнтів, ніж прохання розіслати повідомлення серед інших користувачів.

Тоді підсумуємо. Скільки ж коштує WhatsApp? Відповідь проста — месенджер безкоштовний. Однак, гроші все ж потрібні для використання програми.Ілюстрація на тему Скільки коштують дзвінки по WhatsApp: правда і міфи про їх вартість

За що потрібно платити?

Як за безкоштовний месенджер можна платити? Все банально просто — оплачуючи трафік даних. Для роботи з Ватсапом обов’язкова умова — це наявність інтернету. В роботі месенджер використовує певну кількість мегабайт, за які потрібно платити в згоді з вимогами вашого тарифу у стільникового оператора.

Чим більше ви користуєтеся програмою, тим більше з вас будуть брати грошей. Залежно від оператора, вартість одного дзвінка становить до 10 рублів. Багато хто віддає перевагу вибирати вигідні тарифні пакети, в яких є безлімітний інтернет, щоб економити кошти.

Якщо в цей момент ви подумали про використання wi-fi, то за надання інтернету, який підключається до маршрутизатора, теж потрібно платити. Але сума, що витрачається на спілкування через месенджер настільки символічна, що дзвонити по Whatsapp можна, по суті, безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector