Що за помилка HTML5 і як її вирішити

Завдяки невтомній розвитку технологій порівняно недавно з’явився стандарт HTML5, який є новою версією мови розмітки веб-сторінок, який дозволяє структурувати і відображати їх вміст. Інновації дозволили вдосконалити процес створення та управління графічними і мультимедійними елементами, спростивши роботу з об’єктами. Стандарт HTML5 наділений безліччю плюсів і надає великі можливості в організації веб-середовища, але й тут не обійшлося без збоїв в роботі. Користувачі при перегляді відео з інтернет ресурсів можуть стикатися з примусовою зупинкою відтворення, яку викликала HTML5 помилка. Зазвичай оновлення сторінки з повторним завантаженням контенту вирішує проблему, але не завжди. До того ж такі збої особливо неприємні в випадку з лімітованим інтернетом.

Що за помилка HTML5 і як її вирішити

Усунення помилок в роботі HTML5.

Що значить помилка HTML5

З впровадженням HTML5 необхідність використання спеціальних плагінів, таких як Adobe Flash, Quick Time і інших надбудов, що виявляють собою перетворювачі цифрового контента в відео і звук, повністю відпала. Більше не потрібно завантажувати подібні розширення до браузерів або кодеки для перегляду медіаконтенту. Оглядач здатний впоратися з відтворенням роликів власними засобами без використання будь-яких доповнень. Це обумовлено реалізацією в HTML5 симбіозу HTML, CSS і JavaScript, де медіаконтент є частиною коду веб-сторінки. Тепер розміщення медіафайлів виконується стандартними тегами, при цьому елементи можуть бути різних форматів і використовувати різні кодеки. З приходом нової версії мови розмітки, з 2013 року під нього велися розробки додатків, поступово HTML5 став застосовуватися на більшості популярних ресурсах і на сьогоднішній день є основним стандартом. Технологія вважається набагато вдосконаленою, ніж використовувана раніше, і збої для неї не характерні. При цьому користувачів нерідко турбує проблема неможливості перегляду контенту в мережі і багатьом вже знайомий збій «Uppod HTML5: Помилка завантаження» в плеєрі з підтримкою стандарту або «HTML5: файл відео не найден». Такі неполадки виникають з різних причин, серед яких найчастіше винуватцями є наступні:

  • Застаріла версія інтернет-браузера;
  • Випадковий збій в роботі браузера;
  • Неполадки, проведення технічних робіт на сервері;
  • Негативний вплив сторонніх розширень або додатків.

Сучасні відеоплеєри з підтримкою технології впроваджені сьогодні на більшості веб-сайтів, але проблема все ще актуальна, оскільки на повний перехід до нового стандарту мабуть потрібно більше часу. Так, на даний момент вирішувати питання доведеться своїми силами.

Що значить помилка HTML5

Як виправити помилку HTML5 в відеоплеєрі

Усунути проблему досить просто, для цього потрібно позбутися від причини, що провокує збій. Розглянемо, як виправити помилку HTML5 декількома способами:

  • В першу чергу слід оновити сторінку, при випадкових збоях ефективний саме цей варіант рішення;
  • Можна також змінити якість відтвореного відео (вибрати інший дозвіл в настройках плеєра);
  • Варто спробувати оновити браузер. Коли на сайті варто плеєр HTML5, а версія оглядача не підтримує стандарт, виникає дана помилка і тоді рішення очевидно. Подивитися наявність оновлень для вашого браузера можна в його налаштуваннях. Зі зрозумілих причин завантажувати свіжі оновлення рекомендується з офіційного сайту. Іноді для коректної роботи програми з новою технологією може знадобитися перевстановити браузер вручну (повне видалення з подальшою установкою останньої версії);
  • Оглядач слід час від часу чистити від накопичив сміття. На різних браузерах кеш і cookies очищаються по-різному, як правило, опція знаходиться в налаштуваннях програми. Є можливість також вибрати часовий період, за який будуть видалені дані, краще чистити за весь період.

Для перевірки, в браузері справа або ж присутня інша причина помилки HTML5, потрібно спробувати запустити той же відео за допомогою іншого оглядача. Це може також стати тимчасовим заходом щодо вирішення проблеми, але якщо відмовлятися від звичної програми немає бажання, а збій проявляється на постійній основі, допомогти зможе оновлення або перевстановлення софта.

Розширене виправлення помилки HTML5

Коректному відтворенню відео в плеєрі з підтримкою стандарту можуть перешкоджати і розширення, присутні в браузері. Особливо часто блокує медіаконтент інструмент Adbloker. Щоб деактивувати сторонні плагіни потрібно перейти в настройках браузера в розділ Додатки, де ви побачите повний список наявних розширень, які можуть перешкоджати відтворенню файлів, і зупинити їх роботу. У деяких випадках проблему здатний спровокувати надмірно пильний антивірус або FireWall, які ведуть активне захист при роботі з ресурсами мережі. Блокування небажаного, на думку програми, трафіку призводить до припинення завантаження контенту. Тимчасове відключення софта, що блокує підключення, вирішує проблему.

Модулі Adbloker

Іноді можливі і проблеми з ресурсами (виникли неполадки з хостингом, ведуться технічні роботи, обрушилася DDOS атака і т. Д.). Тоді доведеться просто почекати трохи часу, оскільки, коли помилки виникають на стороні сервера, ви з цим вдіяти нічого не можете, хіба що, повідомити про помилку адміністрації сайту. Як варіант тимчасового виправлення помилки HTML5, можна переключитися на Adobe Flash, якщо ресурсом підтримується ця можливість. Деякі сайти можуть виконати це автоматично в разі відсутності підтримки браузером сучасного стандарту. Розглянуті способи вирішення проблеми достатньо ефективні і обов’язково допоможуть в залежності від причини виниклих незручностей з переглядом медіаконтенту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector