Що таке Origin Access на ПК, навіщо потрібна і як працює

Ні для кого не секрет, що великі видавці і розробники комп’ютерних ігор всіляко ухіщряются заради залучення нових клієнтів. У XXI столітті абсолютна більшість з них мають власні платформи для торгівлі цифровий продукцією, на яких вони постійно пропонують товари за акційною ціною, влаштовують глобальні розпродажі, всілякі чорні п’ятниці і т. П. Прикладами таких платформ є, наприклад, Steam, Xbox Live, Uplay . Кожна з них має свої особливості і, звичайно ж, надає можливості купити гри від абсолютно різних розробників.

Origin Access Лого

Electronic Arts, що починала свою діяльність як видавець ігор, в подальшому змогла придбати декількох успішних і перспективних розробників, що принесло їй чималі гроші і всесвітню популярність серед геймерів. Найвідомішими продуктами корпорації стали серії спортивних ігор, особливо FIFA, а також дуже популярна гоночна серія Need For Speed ​​і мультиплеєрний шутер Battlefield.

Офіс Electronic Arts

Що ж таке цей Origin Access, скільки він коштує, якими іграми користувач зможе насолодитися і на яких умовах?

Що таке Origin Access?

Слід відразу зазначити, що Origin і Origin Access — це злегка різні речі. Перший — цифровий клієнт у вигляді програми або інтернет-ресурсу, який дозволяє купувати і встановлювати куплені гри, зберігати їх збереження, автообновлять, спілкуватися з друзями в онлайн-чаті і т. Д.

Origin Access являє собою платну підписку, яка дозволяє її власнику мати доступ до певних ігор. Купуючи її, користувач має право грати протягом усього платного періоду без обмежень. Крім цього, кожен, хто купує підписку, автоматично отримує бонус у вигляді 10% знижки на всі ігри магазину, яка, між іншим, плюсуется з іншими знижками та акційними пропозиціями.

Як це працює?

Алгоритм дії підписки вельми простий. Користувач набуває її за символічні 249 рублів на місяць, а натомість отримує необмежений доступ до певного списку ігор, який називається The Vault. Крім місячної, користувачі також можуть оплатити річну підписку, вартість якої складе 2988 рублів. На даний момент підписка забезпечить вам можливість пограти в 29 ігор, серед яких, наприклад, вся серія Mass Effect, Need For Speed ​​Rivals і Most Wanted, 3 частини космо-хоррора Dead Space, Titanfall і інші. Магазин обнадійливо запевняє, що список ігор і далі буде розширюватися.

Постер Dead Space 3

Всі ігри є повними, а не демоверсіями. До речі, підписка також дозволяє побачити ранні і бета-версії ігор.

Плюси і мінуси підписки Origin Access

Тепер, розібравшись в тому, які послуги надає ця підписка, слід розкласти по поличках її переваги і недоліки. Почнемо з плюсів:

  1. Ціни на ігри нині становлять мало не цілий статок для деяких геймерів. Просто глянувши на список ігор, доступ до яких отримає передплатник, і порівнявши їх з цінами на повну версію, багато хто не будуть довго вагатися, адже остання стоїть досить чимало в порівнянні з підпискою. Наприклад, Battlefield 4 Premium Edition зараз стоїть аж 1999 рублів. Якби вам просто хотілося місяць-другий пограти в різноманітні ігри, ця підписка робить це доступним і можливим.
  2. Іноді новоспечені гри отримують досить-таки прохолодний прийом або ж мають багато як позитивних, так і негативних відгуків. Стає не зовсім зрозуміло, чи варто вона вашої уваги і витраченого часу чи ні? Звичайно ж, краще всього спробувати продукт самостійно і дати йому особисту оцінку. Маючи цю підписку, користувач в будь-який момент зможе протестувати нову гру або її ранню версію.
  3. Дуже приємним виглядає бонус у вигляді 10% знижки на весь асортимент товару. Багато спеціальні видання ігор можуть похвалитися цінником в 3, 4, а іноді і 5 тисяч рублів, тому невелика знижка є як мінімум приємним доповненням до покупки.

Постер Battlefield 4

У будь-якого продукту є дві сторони медалі. Раз плюси вже очевидні і описані, давайте розглянемо і мінуси:

  1. Як ми вже з’ясували, передплачено рівно один місяць, після чого ви можете продовжити її, заплативши за наступний місяць або ж відключити в налаштуваннях профілю. Після закінчення терміну дії, користувач втрачає доступ до всіх скачаним ігор, а разом з цим і знижку 10% в магазині.
  2. Підписка явно не підходить людині, який просто не має достатньо часу для того, щоб скористатися її перевагами. Тут все строго. Не встигли пограти через особисті причини — це суто ваша проблема.
  3. Тим геймерам, яким особливо до душі припала певна гра, і вони явно мають намір не раз її проходити і перепроходіть, теж варто пройти мимо. Набагато простіше купити повну версію, адже доступ до неї не зникне через місяць, і вам не доведеться платити за цілий список інших ігор, які, цілком можливо, абсолютно не цікаві особисто вам.
  4. Якщо у вас є власна колекція, і ви завжди тримайте свої ігри під боком — цей варіант також не для вас. Адже, як уже згадувалося, після закінчення дії підписки, користувач втрачає доступ до ігор.

В цілому кожен геймер сам визначиться в доцільності покупки даної підписки. Адже надаючи безперечні плюси, вона в той же час має і ряд недоліків, які багатьом можуть припасти до смаку. Вам же залишається розписати всі плюси і мінуси особисто для вас і вирішити, чи варто покупка витрачених коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector