Як вирішити проблему, коли Avira не оновлюється Що робити, якщо антивірус Avira не оновлюється

Avira Free Antivirus — це остання версія безкоштовної і легкої антивірусної програми. Додаток дозволяє уникнути загроз і має дуже хороший модуль сканування, крім того, програма має приємний інтерфейс і безліч опцій конфігурації. Avira Free Antivirus ідеально підходить для більш слабких комп’ютерів, хоча останнім часом багато хто зіткнувся з тим, що антивірус Avira не оновлюється.

Що робити, якщо антивірус Avira не оновлюється

Опис програми та функцій

Avira захищає від вірусів, хробаків, троянів, шпигунських програм та руткітів. Програма контролює безпеку нашого комп’ютера в режимі реального часу.

переваги:

 • швидкий перегляд;
 • висока ефективність;
 • багато варіантів;
 • низьке споживання ресурсів;
 • функція SocialShield.

недоліки:

 • застарілий інтерфейс;
 • немає захисту електронної пошти;
 • немає власного брандмауера.

Додаток дозволяє формувати звіти про віруси, вести журнал подій і сканувати програми. Крім того, ми можемо створювати правила виключення або встановлювати рівні пріоритету для певних процесів.

Нова функція з версії 2015 року — SocialShield. Це служба батьківського контролю, створена для сайтів соціальних мереж. Тепер батьки можуть стежити за діяльністю дітей на таких сайтах, як Facebook, Twitter або Google+. У будь-який момент вони будуть проінформовані про потенційний ризик. Навіть після того, як система перестала оновлюватися.

Avira інтегрується з системним фаєрволом і дозволяє швидко змінювати налаштування. Крім того, додаток пропонує ігровий режим, що дозволяє максимально використовувати ресурси під час гри. На жаль, у Avira немає поштової сканера і інтернет-безпеки. Ці елементи доступні у версії Pro.

Інтерфейс Avira Free Antivirus не змінювався в порівнянні з попередніми версіями. Додаток характеризується максимальною зручністю та простотою. На щастя, програма проста в налаштуванні, і досвідчені користувачі оцінять розширені параметри — настройки за замовчуванням підійдуть далеко не всім.

Нещодавно офіційна служба підтримки антивіруса просто вибухнула питаннями від користувачів, які зіткнулися з проблемою відсутності оновлень програми і вірусних баз. Першою причиною може бути те, що ви використовуєте старий продукту. Для вирішення проблеми необхідно відвідати сайт Avira і завантажити останню версію програми.

Наступною проблемою може стати неправильна установка і настройка інтернет-з’єднання. Для вирішення проблеми необхідно перевірити настройки підключень, а також переконатися, що правильно налаштований фаєрвол. Що робити в такому випадку і як самостійно оновити Avira вручну — читайте далі.

Видалення заважають оновленню файлів

Чому відсутня функція автоматичного оновлення? У рідкісних випадках Avira більше не зможе виконувати автоматичні або ручні поновлення. Це викликано файлом RebootPending.txt, який залишається в каталозі установки Avira навіть після перезавантаження комп’ютера. В результаті комп’ютер очікує подальшого перезапуску після перезавантаження і, отже, не вдається встановити підключення і автоматично і вручну оновити антивірусну програму не може.

Ручне видалення файлу RebootPending.txt згодом дозволяє звичайне автоматичне і ручне оновлення продукту Avira:

 1. Відкрийте консоль Avira за допомогою значка Avira на панелі завдань.
 2. Перейдіть в «Налаштування» — «Загальні» — «Безпека» і відключіть параметр «Захист файлів і записів реєстру від зміни».
 3. Підтвердіть зміну, натиснувши «Застосувати» і «ОК».
 4. Видаліть файл RebootPending.txt з наступного каталогу Avira:
 • Windows 7: C: \ ProgramData \ Avira \ AntiVir Desktop \ CONFIG \ RebootPending.txt
 • Windows 8 / 8.1: C: \ ProgramData \ Avira \ Antivirus \ CONFIG \ RebootPending.txt
 • Windows 10: C: \ ProgramData \ Avira \ Antivirus \ CONFIG \ RebootPending.txt

Якщо папка «ProgramData», хоч я знаю, вам необхідно активувати опцію «Показувати приховані файли і папки» в панелі управління Windows.

 1. Поверніться в «Налаштування» — «Загальні» — «Безпека» і знову ввімкніть опцію «Захист файлів і записів реєстру від зміни».
 2. Підтвердіть зміну, натиснувши «Застосувати» і «ОК».
 3. Оновлення свій антивірус.

Оновлення Avira вручну з використанням Fusebundle Generator

Ось як оновити антивірусне ПЗ Avira вручну. Майте на увазі, що це повинно працювати для всіх версій Avira — Free, Premium або Security Suite. Спосіб був протестований в декількох версіях Windows, включаючи 7 і 10. Утиліта представила новий метод ручної процедури поновлення ще в 2012 році. Якщо новий метод не допоможе, спробуйте другий.

Ручне оновлення з використанням Avira Fusebundle Generator (починаючи з продуктів 2012 року)

Що робити, щоб Авіра оновлювався? По-перше, знайдіть відповідний для вашої операційної системи Fusebundle Generator. Завантажити та встановити його в нову папку, обов’язково запам’ятайте розташування. Мета цього генератора — дозволити завантаження останнього підпису бази даних на вашому комп’ютері, в той час як він створює архіви VDF локально, інкрементного способом. Наступного разу, коли ви захочете відновити продукти Avira, ви завантажте тільки останні підписи, додані в новий архів VDF, а не повну базу даних знову.

ВАЖЛИВО! Метод буде працювати тільки для версій після 2012 року, для більш старих використовується другий метод, описаний нижче.

 1. Перейдіть в розділ сайту розробника, де ви можете завантажити Fusebundle Generator

  Завантаження Fusebundle Generator

  Завантаження Fusebundle Generator

 2. Виберіть правильну версію для вашої операційної системи. Як тільки ви це зробите, завантажте генератор і збережіть його на своєму комп’ютері.
 3. За замовчуванням цей генератор архівується в zip-файлі. Використовуйте своє улюблене програмне забезпечення-архіватор і витягти файли в одну папку. Наприклад, WinRaR або будь-яку іншу утиліту-архіватор, яка підтримує вилучення zip-файлів. Після цього ви отримаєте вихідний файл і нову папку, яка містить пару файлів.
 4. Відкрийте вміст папки, ви побачите 3 файлу, але нас цікавить один — fusebundle.exe.
  Витяг архіву Fusebundle Generator
 5. Запустіть ручне оновлення Avira fexe. Як тільки ви це зробите, виконуваний файл почне завантажувати бази даних, це займе пару хвилин в залежності від швидкості підключення до інтернету.
 6. Після завершення процесу оновлення буде створена нова папка з ім’ям Install. Тут знаходиться файл vdf_fusebundle.zip. Нарешті, виконайте ручне оновлення. Запустіть софт — перейдіть в розділ Update і виберіть Manual Update.
  Запуск Manual Update
 7. Перейдіть в папку, в яку ви витягли генератор Fusebundle Generator, і виберіть файл vdf_fusebundle.zip. Тепер необхідно оновити антивірус. Якщо вам потрібно повторити цю процедуру для інших комп’ютерів, скопіюйте тільки файл vdf_fusebundle.zip і повторіть вищеописані кроки.

Якщо з якої-небудь причини метод не спрацює, використовуйте старий спосіб (наступний).

Оновлення Avira вручну без підключення до інтернету — завантажте файл VDF.

Якщо антивірус припинив оновлюватися, для ручного поновлення необхідно знайти і завантажити потрібний файл IVDF. Ви можете зберегти файл на робочому столі або створити нову папку — просто переконайтеся, що ви пам’ятаєте, де ви зберегли файл.

Тепер вам потрібно скопіювати файл IVDF (останній файл оновлення для ПО) на USB-накопичувач, зовнішній жорсткий диск або записати файл IVDF на CD. Вам потрібно буде скопіювати цей файл на ПК, у якого немає доступу до Інтернету.

Після цього запустіть Avira і з інтерфейсу програми (в меню) виберіть «Оновлення», а потім «Ручне оновлення». Знайдіть файл IVDF (останній файл визначення), якщо він все ще знаходиться на USB-накопичувачі, зовнішньому жорсткому диску або компакт-диску, перейдіть до цього розташування, якщо він знаходиться на ПК без доступу в Інтернет, виберіть файл IVDF і натисніть «Відкрити» . Після цього антивірус повинен бути оновлений за допомогою останніх версій баз загроз.

Принаймні один з цих методів має спрацювати. Очевидно, що перший з них зберігає працездатність, а про другий, на жаль, не можна з упевненістю сказати, як довго він буде працювати. Avira Free Antivirus — дійсно дуже швидкий антивірус, який ефективно обганяє по продуктивності багатьох платних конкурентів. Ця програма ідеально підходить для людей з більш слабкими комп’ютерами, які не чекають від антивіруса приємного зовнішнього вигляду.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector