Як розкрутити канал в Telegram

Кожен, хто створює будь-якої контент, незалежно від початкової мети хоче розкрутити свій проект, надати йому розголосу і визнання публіки. Користувачі, що створюють канали (далі можуть згадуватися як паблік) в «Telegram», не виняток. На жаль, не існує 100% робочого алгоритму, який зробить з вашого інтелектуального дітища зірку.

Як розкрутити канал в Telegram

Варто розуміти різницю між великою кількістю передплатників і читачів і якісним контентом з відданими користувачами. В інтернеті шалено багато «рецептів успіху з нуля», деякі сходяться, деякі ні, але є один нюанс, який можна зустріти на кожному кроці — це правильний вибір тематики.

Головне — правильно вибрати тематику створюваного ресурсу

Не варто братися за ту область або сферу діяльності, яку ви не розумієте, і неважливо, наскільки вона популярна і затребувана.

Ви повинні дійсно розбиратися в тому, про що пишете. Просте копіювання (плагіат) матеріалу зі сторонніх ресурсів не принесе нічого хорошого, крім критики.

Створіть унікальну назву, слоган, зовнішній стиль

Це невід’ємна частина успіху. Ваш проект повинен бути унікальний. Не скупіться витратити час і створити свій неповторний зовнішній стиль, якщо немає необхідних знань, але є грошові ресурси, зверніться до професіоналів.

Чи не намагайтеся з перших днів намагатися заробити грошей на каналі

Якщо передплатники будуть думати, що для вас це просто засіб заробити на них, вірну і продуктивну публіку ви ніколи не отримаєте.

Вводите монетизацію свого проекту поступово, не вивалюючи тонни реклами — це зі 100% ймовірністю відлякає всю аудиторію.

Завжди будьте готові до зворотного зв’язку з передплатниками та з можливими партнерами

Просуваючи проект, який не підхопите «зоряну хворобу». Надайте можливість передплатникам пропонувати свої рекомендації, це дозволить відчувати їм свою значимість і роль у долі улюбленого паблік.

Ведіть діалоги шанобливо, по можливості звертайтеся на «Ви». Ввічливе спілкування ще нікому не зашкодило.

Не відмовляйтеся від пропозицій до співпраці

Звичайно, не варто відразу кидатися на все пропозиції, так як віддача на каналах з «маячнею ідеями» буде мінімальною, а може привести і до втрати передплатників. Якщо пропозиція надійшла від «добротного ресурсу», схожого з вами по тематиці, то взаємна реклама піде на користь всім сторонам угоди. Договір про взаємну рекламу допоможе залучити читачів і утримувати їх в подальшому.

Пропозиція до співпраці в Telegram

Продвигайте свій ресурс в соціальних мережах, звичайно, без спаму, а як цікаву пропозицію для однодумців. З більшою часткою ймовірності це допоможе здійснити розкрутку і залучити значну кількість передплатників.

Будьте готові приділяти час

Розкрутка паблік в «телеграм»-справа НЕ п’яти хвилин, і якщо ви не є медійної особистістю або знаменитістю, то який би якісний контент ви не надавали, на набір аудиторії потрібен час. Будьте готові приділяти його, не пускаючи розвиток на самоплив.

Пам’ятайте: для того щоб просувати свої проекти в маси, потрібен час, і це стосується всіх мережевих або оффлайн ресурсів

Один за раз

Не варто кидатися відразу на кілька проектів, навіть якщо у вас є різні ідеї і переваги, займайтеся просуванням одного каналу за раз.

Якщо постійно переходити від одного ресурсу до іншого, один з них, як би ви не старалися, буде обділений увагою.

Тому, якщо у вас є хороші ідеї і плани по їх реалізації, але немає можливості реалізовувати їх, запросіть партнера або зберіть команду, щоб частина роботи делегувати іншим.

За додаткову плату — не означає добре

В інтернеті, поряд з рецептами успішного розкручування каналів в «телеграм», можна зустріти і ресурси, що спеціалізуються на просуванні паблік, звичайно ж, на платній основі.

Відгуки за даними ресурсів істотно розрізняються, кому-то цей метод приніс успіх і досягнення бажаних результатів, а хтось залишився ні з чим.

Вище вже неодноразово згадувалося, що кількість передплатників не завжди говорить про якість. Це відноситься і до подібних «PR сайтам».

Вдатися до таких методів можна, маючи на руках якісний контент і наявність вільних грошових коштів, для того щоб домогтися стартового просування, яке необхідно для підтримки каналу на плаву.

Але в іншому випадку при правильному підборі тематики і публікації унікального, затребуваного контенту, дані витрати не будуть потрібні.

Тим, хто все ж хоче відразу спробувати платні методи просування, слід звернути уваги на такі каталоги:

 • @catalog_channels;
  Каталог в Telegram @catalog_channels
 • @CatalogTelegram;
 • @worldchannels;
 • @tpublics;
 • telegram-club.ru;
 • ru / channels;
 • pro;
 • catalog-telegram.ru;

  Каталог в Telegram catalog-telegram.ru

  catalog-telegram.ru

 • ch;
 • to.

Пости та публікації

Все, що було описано вище, стосувалося в основному зовнішніх факторів, які допомагають зробити канал в «Telegram» розкрученим, тепер же варто зупинитися на редактуре постів і публікацій.

Так як основна частина користувачів використовує додаток на смартфоні, то і публікувати матеріал, потрібно з урахуванням цього фактора.

Текст не повинен бути більше 1000 символів, ідеально робити публікації в районі 500 — 700 символів.

Пост повинен бути з мінімальним вступом і відразу ж потрібно переходити до суті.

Якщо стаття, планована до публікації, велика, то створіть заманює пост і додайте посилання на повну статтю. Якщо оригінал знаходиться на вашому сайті або паблік в соціальних мережах, цим можна «вбити двох зайців» і домогтися перегляду не тільки свого поста, але це і реклама сайту. Діє це і в зворотний бік.

Якщо ви шукаєте способи, як розкрутити канал, слід враховувати, що це питання складне і неоднозначне. Рад від «розкручених авторів» сотні, і все впирається не тільки в можливості самого автора, але і в особисті вподобання і смаки, так як не кожному до душі, «чорні методи» (наприклад, багатьом відома «покупка передплатників») для того , щоб просунути свій ресурс в топ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector