Як підвищити швидкість завантаження з Steam

У наш час загального Інтернету вже мало хто купує свої ігри на окремих носіях. Адже можна прямо з дому подивитися трейлери, думка гравців і оглядачів, вибрати серед тисяч ігор. Ні завезення на торговельну точку, ні географія, ні мжичку більш не завадять геймеру розслабитися. Просто потрібно зайти на http://store.steampowered.com і купити, що сподобається.

прискорення завантаження

Як прискорити процес завантаження гри в Steam.

Заковика в тому, що сучасні ігри в стім дуже об’ємні. Нікого не здивуєш десятками гігабайт. Буває більше. Майже всі вони вважають, що їх каналу вистачить на швидку стрибка. Однак найчастіше їх осягає кілька послідовних розчарувань. Швидкість мала!

Як прискорити завантаження гри в Steam?

Технічна суть проблеми

У вас низкоскоростной канал. Найчастіше, Wi-Fi. Купіть в комп’ютерному магазині патч-корд і з’єднайте ваш роутер з комп’ютером. Старий добрий провід не схильний до впливу перешкод. Фізична швидкість збільшується істотно. В інших випадках потрібно звертатися до провайдера. Модем, мобільні технології досі надто повільні в порівнянні з самою звичайної домашньої мережею.

Включені інші програми-споживачі. Порада проста. Відключити або обмежити швидкість роботи.

  • Самий типовий споживач в сучасному світі — Torrent. Більшість клієнтів здатні обмежити швидкості скачки, роздачі. Спосіб залежить від конкретного продукту, так що для недосвідченого користувача простіше його тимчасово вимкнути. Частково завантажені файли будуть продовжені з місця, де вони закінчилися минулого разу. Що б не накачував користувач, програма прагне максимально скоротити час, але роздача викликає збільшення обміну.
  • Стрибка в браузері. У багатьох користувачів є звичка відкривати безліч вкладок. Сторінка опитує періодично сервер і їсть ресурси. Крім того, є сайти, які мають сторінки з безліччю таких запитів.
  • Всілякі фонові процеси. Тут може бути що завгодно, і загальна порада лише один: ставте тільки те, що вам треба і звертайте увагу як програма використовує ресурси.

Швидкість інтернету хороша. А ось завантажити виходить з працею. Справа в самому сервісі. Щодня до нього звертаються мільйони користувачів. На щастя, існують численні дзеркала (дублюючі сервери). Як збільшити швидкість скачування в цьому випадку, читайте інструкцію нижче.

Робота з дзеркалами

Зайдіть в додатку Стим в меню Steam → Установки → Завантаження. Виберіть найближчий до себе регіон. Можна пограти з регіонами, але не беріть американські або європейські. Вони дають найменший шанс на швидкісну стрибка. Тут же є обмеження на швидкість. Це потрібно, щоб гра не забрала весь доступний канал. Перевірте цей параметр. Збільшуємо його, поки не намацаємо оптимальне співвідношення між вашими запитами до інтернету.

вибір регіону

Статистика використання серверів доступна за адресою: http://store.steampowered.com/stats/content. Зручно, що можна подивитися її за останні 48 годин.

Звертайте увагу на слово FILTERED в імені сервера. Не всі можуть користуватися цим сервером, але якщо ви зможете — дуже добре. Чому? Саме в силу його недоступності для чужих провайдерів він менше завантажений. Швидкість закачування зросте істотніше.

Завантаженість в Росії

Після зміни налаштувань перезавантажте додаток Steam.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector