Як встановити макрос на мишку

Мишка є одним з найважливіших аксесуарів любителя комп’ютерних ігор. Саме від її правильного вибору залежить успіх в ігрових баталіях. Багато гравців віддають перевагу спеціальним ігровим моделям, наприклад, X7 або Bloody компанії 4Tech. У чому перевага таких мишок? Вони масивні і великі, тому зручно сидять в руці. А також вони оснащені великою кількістю кнопок. Деякі моделі можуть мати до більш десяти клавіш. Що це дає?

Установка макросу на мишку

Будь-яка офісна миша має дві, максимум три кнопки — права, ліва і центральна. Кожна клавіша має ряд функцій. За замовчуванням права викликає контекстне меню, завдяки якому можна вибирати різні додаткові функції. Ліва — це кнопка вибору функції. Якщо мишка оснащена третьої клавішею трохи вище коліщатка, то вона замінює собою подвійний клік лівою кнопкою в різних програмах. Якщо коліщатко натискається, то кожне натискання також несе певну функцію. Чим більше таких клавіш, тим більше додаткових функцій можна використовувати.

У цій статті ми розповімо вам, як поставити макрос практично на будь-яку мишку. Ви побачите, що вам для цього знадобиться, і дізнаєтеся, де брати готові настройки.

Що таке макрос

Макрос — це набір команд, які запускаються натисненням певної клавіші. Замість того, щоб кілька разів натискати кнопку, можна запрограмувати якусь дію. Які переваги це дає? Можна істотно заощадити час під час ігор. Крім того, вони здатні поліпшити ваші ігрові дані і ви зможете досягти кращих результатів. Тільки врахуйте, що в деяких ігрових спільнотах використання макросів заборонено і вас просто можуть забанити.

Чи підтримує ваша мишка макроси

Якщо ви купуєте ігрову мишку, насамперед потрібно переконатися, що вона підтримує Oscar Editor. Деякі моделі будуть підтримувати тільки стандартний макрос, тоді як інші — навіть для користувача, тобто девайс можна запрограмувати самостійно. Oscar Editor — це спеціальна вбудована утиліта, що дозволяє виконати настройку та програмування пристрою. Без її підтримки теж можна здійснити програмування і можна буде налаштувати навіть звичайну мишу, то який сенс купувати ігровий аксесуар, якщо він не буде робити те, що повинен? Крім того, найкраще брати модель пристрою з вбудованою пам’яттю, це суттєво спростить ваші дії.

Вікно програми Oscar Editor

Вікно програми Oscar Editor

Як встановити макрос

мишка X7

 1. Скачайте архів внизу сторінки і запустіть утиліту Macros Effect Beta.
 2. Виконайте початкові установки програми, замінивши кнопку активації зі стандартною F8 на будь-яку іншу. Для цього натисніть Налаштування — Кнопка стеження і натисніть потрібну вам клавішу.
 3. Тепер у вікні програми натисніть кнопку у вигляді жовтої папки, щоб відкрити скачаний макрос. В архіві вже є кілька штук, але будь-який макрос можна скачати з інтернету, знайшовши його в пошуковику.
 4. У грі натисніть клавішу на X7, яку ви вибрали в налаштуваннях, щоб настройка активізувалася і спрацювала.

Девайси цієї серії мають власне офіційне програмне забезпечення для маніпуляторів Bloody. Щоб створити необхідні настройки, виконайте такі дії:

 1. Скачайте програму з офіційної сторінки за посиланням http://61.220.27.91:8080/Global/Bloody6_V2017.0324_US.zip.
 2. Далі, потрібно встановити її на ваш комп’ютер і запустити.
 3. У головному меню програми Bloody 6 виберіть Core 3 і дочекайтеся завантаження необхідних файлів.
 4. Далі, натисніть вкладку Oscar Macro — Файл — Нова гра, придумайте назву і збережіть його.
 5. Знову клацніть Файл — Файл в / поза, після чого знайдіть збережений параметр на вашому комп’ютері.
 6. Тепер увійдіть у вкладку Headshot, в списку макросів виберіть потрібну кнопку Bloody для активації і підтвердіть, клікнувши Apply.
 7. Для настройки додаткових кнопок Bloody перейдіть у вкладку Button, в ній виберіть ту, якої ви хочете встановити макрос, після чого знайдіть в провіднику файл з записаним кодом і натисніть Apply для підтвердження.

Миша ігрова оптична Bloody A9 Blazing

Миша ігрова оптична Bloody A9 Blazing

звичайна мишка

Звичайну мишу можна налаштувати так само, як і X7. Різниці не буде ніякої, хіба що вибір кнопок буде скромніше.

висновок

Встановити макрос на звичайну мишку або ігрові X7 або Bloody зовсім нескладно. Слідуючи нашій інструкції, ви зможете зробити все без будь-яких складнощів. А також запрошуємо вас ділитися налаштуваннями в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector