Як користуватися Telegram на iPhone

«Telegram» за кілька років свого існування став дуже популярним месенджером. Все більше користувачів віддають йому перевагу, оскільки програма не містить реклами, а також не перевантажує пристрій. Додаток працює на будь-якій операційній системі, тому відчути його переваги зможе практично кожен. У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо з вами, як користуватися додатком «Телеграм» на iPhone. Стаття буде корисною для тих, хто збирається користуватися месенджером вперше і не впевнений, що зможе самостійно розібратися.

Як користуватися Telegram на iPhone

Функціонал Telegram дозволяє використовувати програму на iPhone.

Як користуватися «Telegram» на iPhone

Установка і перший запуск

 1. Щоб завантажити «Telegram» собі на смартфон, необхідно скористатися магазином додатків AppStore. Запустивши додаток, введіть «Telegram» в рядку пошуку, після чого натисніть кнопку «Встановити». Щоб встановити програму
 2. Зачекайте від декількох секунд до декількох хвилин, поки програма встановиться. Час установки буде не в останню чергу залежатиме від швидкості інтернету.
 3. Знайдіть програму в меню Айфона, і натисніть на іконку, щоб запустити. запустити програму
 4. Введіть у відповідне поле свій номер телефону, до якого ви хочете прив’язати обліковий запис «Telegram».
 5. У відповідному повідомленні прийде код активації, який потрібно також буде ввести. Вже через кілька секунд відкриється головне меню програми.

Як прочитати та відправити повідомлення

Оскільки обмін повідомленнями — основна функція будь-якого мессенджера, цією функцією ви будете користуватися найчастіше. Як обмінюватися повідомленнями в месенджері «Telegram»?

 1. Відкрийте програму, після чого відкриється головне меню, в якому відображається весь список діалогів. Іконка списку чатів знаходиться в нижньому меню програми посередині.
 2. Щоб прочитати нові повідомлення, виберіть той чат, біля якого з правого боку стоїть цифра з кількістю непрочитаних повідомлень. До речі, загальна кількість непрочитаних повідомлень буде також відображатися на іконці «Телеграма» в меню смартфона, а також на іконці чатів в нижньому меню. Повідомлення в чатах
 3. Після того як ви прочитаєте повідомлення, то можете відразу на нього відповісти. Для цього в поле вводу внизу листування надрукуйте текст. У ньому відразу ж з’явиться значок відправки повідомлення, натиснувши на який, ви відправите текст.
 4. Якщо вам потрібно написати нове повідомлення, а не відповісти на вхідне, натисніть на значок у верхньому правому куті екрану, після чого виберіть співрозмовників зі списку контактів. Відкриється листування, в поле введення додайте текст і натисніть кнопку відправки.

Як додати емодзі або стікер, відправити вкладення, голосове або відеоповідомлення

Як і будь-яка інша програма для обміну повідомленнями, «Telegram» вміє не тільки надсилати текстові повідомлення, але і може урізноманітнити їх за допомогою веселої картинки або стікера, а також звукового повідомлення. Крім того, можна відправити практично будь-який файл розміром до 1,5 гігабайти, що робить його практично незамінним інструментом для особистого та ділового листування.

 1. Щоб відправити емодзі, скористайтеся вбудованими в стандартну клавіатуру iOS. Як тільки ви почнете вводити текст, то зможете побачити значок у вигляді посмішки. Натисніть на неї і виберіть потрібний смайл. вибір емодзі
 2. Щоб додати емодзі, введіть в поле для повідомлення @sticker, після чого вставте будь-смайл. Бот відразу ж запропонує декілька відповідних стікерів на вибір. Натисніть на вподобаний вам, і він відразу ж відправиться вашому співрозмовнику.
 3. Щоб відправити голосове повідомлення, з правого боку поля введення тексту потримайте кнопку у вигляді мікрофона. Запис триватиме, поки ви будете її тримати. Як тільки ви відпустите її, повідомлення буде відправлено. Якщо ж потрібно записати відеоповідомлення, натисніть на кнопку мікрофона. Додаток перемкне кнопку на запис відео. Запис здійснюється за таким же принципом, як і аудіо.
 4. Щоб відправити вкладення, натисніть на значок у вигляді дужки, після чого виберіть одну з опцій — камеру, галерею, відео, музику, файли, контакт або геолокацію. Далі просто дотримуйтесь вказівок програми.

Як зберегти фото і відео

Якщо ви часто обмінюєтеся фото і відео через «Телеграм», напевно вам надсилають файли, які ви потім хочете зберегти в пам’яті пристрою. Зробити це дуже просто.

 1. Утримуйте палець на фото або відео, поки не побачите спливаюче меню.
 2. Виберіть «Зберегти».
 3. Перейдіть в галерею, і знайдіть збережений файл. Додаток створює окрему папку «Telegram», в якій зберігає всі мультимедійні дані.

Як бачите, все дуже просто. Достатньо лише натиснути кілька пунктів меню.

Установки програми

Якщо вам потрібно налаштувати деякі функції програми, перейдіть в меню налаштувань наступним чином. Відкрийте програму, після чого в нижньому меню списку чатів натисніть праву іконку «Налаштування».

Іконка «Налаштування»

Виберіть необхідний вам пункт меню:

 • Відомості та звук;
 • Конфіденційність і безпека;
 • Дані та диск;
 • Фон чату;
 • Тема;
 • Мова;
 • Повідомлення.

налаштувати меню

Після зміни налаштувань назад перейдіть в головне вікно.

Як вийти з програми

Вийти з «Telegram» можна двома способами: примусово закрити його або вийти з облікового запису. Розглянемо кожен спосіб докладніше.

Як закрити примусово

 1. Двічі натисніть кнопку «Додому», щоб запустити список запущених додатків. Якщо ви щасливий володар iPhone X, проведіть пальцем знизу екрану вгору.
 2. Знайдіть у списку месенджер «Telegram» і, утримуючи картку пальцем, смахніте її вгору.
 3. Додаток відразу ж буде закрито, а повідомлення приходити не будуть.

Закрити примусово

Зверніть увагу, що якщо не приходять повідомлення після того, як ви примусово завершували роботу «Telegram», то потрібно його повторний запуск.

Як вийти з облікового запису

 1. У списку чатів перейдіть в «Налаштування», натиснувши в нижньому меню однойменну кнопку праворуч.
 2. Біля фотографії профілю, у правому верхньому кутку, натисніть кнопку «Редагувати», після чого виберіть пункт «Вийти». Вихід з облікового запису
 3. Врахуйте, що для повторного входу потрібно заново ввести номер телефону і код підтвердження.

висновок

Сподіваємося, що у вас не виникне труднощів при користуванні месенджером «Telegram» на iPhone. Проте, якщо у вас залишаються будь-які питання, задавайте їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector