Як виправити помилку в uTorrent: відмовлено в доступі write to disk

Пірінгові мережі значно прискорюють передачу даних, тому торрент використовують мільйони користувачів по всьому світу, щоб скачувати фільми, музику, програми та багато іншого. Яке ж розчарування осягає звичайної людини, яка хоче скачати фільм: витратив час, щоб знайти його в інтернеті, відкрив торрент клієнт, а при завантаженні вискакує помилка «Немає доступу (Write to disk)». І все б нічого, але шкідлива помилка жевріє ні при видаленні і призначення нової закачування, ні при перезапуску програми.

Усунення помилки

Що ж це за помилка і невже тепер доведеться тягнути фільм безпосередньо з браузера зі швидкістю черепахи? Давайте спробуємо розібратися разом.

Відмовлено в доступі. Чому торрент блокує закачування

Якщо просто «в лоб» перевести сенс помилки «Немає доступу (Write to disk)», то в російській варіанті це буде виглядати приблизно так: «Відмова доступу під час процесу запису на диск». Сенс такого повідомлення в тому, що ваш торрент-клієнт, в нашому випадку програма uTorrent, не володіє адміністративними правами, тому не може зберегти потрібний файл в призначену директорію. Директорію можна перевірити, зайшовши в настройки uTorrent.

Як правило, проблема «Немає доступу (Write to disk)» з’являється внаслідок таких причин:

 • Виникла помилка операційної системи.
 • У uTorrent немає прав, щоб вносити зміни в директорію, яка є сховищем завантажуються торрентом файлів.
 • На вашому комп’ютері банально закінчилося місце на диску, через це торрент не може додати інформацію.
 • Ваше пристрій заражено шкідливим ПЗ, яке блокує доступ до папки сховища скачуваних торрент-файлів.
 • Захисні програми, встановлені на вашому комп’ютері, розпізнають дії торрент-клієнта як загрозу і обмежують доступ до папки з зберігаються файлами для завантаження.
 • Шлях до місця зберігання файлів, що завантажуються в торрент прописані не латинськими буквами.
 • Проблеми саме з програмою uTorrent.

Які дії потрібно зробити, щоб вирішити проблему «Немає доступу Write to disk» uTorrent

Нижче наведена покрокова інструкція. Ми рекомендуємо дотримуватися запропонованого плану дій, щоб виправити помилку напевно.

 1. Найпростіший, але іноді дієвий спосіб — перезавантажити пристрій. Якщо проблема з торрентом не має серйозного характеру, то помилка пропаде.
 2. Переконайтеся, що диск, на який посилається торрент-клієнт, не заповнений під зав’язку, тобто що обсяг вільного місця диска більше, ніж розмір викачуваного файлу. А також незайвим буде очистити реєстр торрента від сміття: видаліть непотрібні файли, виділені червоним кольором.
 3. Спробуйте відкрити програму uTorrent від імені адміністратора. Для цього спочатку правильно вийдемо з програми, натиснувши на «Вихід», потім викликаємо контекстне меню, клікаючи правою кнопкою миші на значку uTorrent, вибираємо пункт «Властивості». В меню «Сумісність» в рядку «Виконати цю програму від імені адміністратора» встановлюємо прапорець. Зберігаємо зміни і перевіряємо, чи вирішено проблему.

  uTorrent від імені адміністратора

  Властивості ярлика програми uTorrent

 4. Змінюємо місце для зберігання завантажених файлів. Слід пам’ятати, що шлях до папки обов’язково повинен містити тільки латинські букви. В ідеалі просто створіть нову папку в кореневому каталозі диска і назвіть її англійськими літерами. Тепер все нові завантаження будуть зберігатися в новій щойно створеної папці.
  Вікно налаштувань програми uTorrent

  Вікно налаштувань програми uTorrent

  Що робити, якщо у вашому торрент-клієнті ще залишилися незавершені завантаження? Все просто: у відкритому uTorrent натискаємо на потрібній завантаженні праву кнопку миші, відкриваємо додаткові опції і призначаємо шлях до потрібної папки.

 5. Проскануйте пристрій на присутність шкідливого ПЗ. Ми рекомендуємо використовувати добре себе зарекомендували антивірусні програми Web, Malwarebytes Anti-Malware, Trojan Remover.
 6. Призупиніть на час діяльність антивірусної програми і спробуйте завантажити торрент-файл з вимкненим антивірусом.
 7. Коли жоден з варіантів не підійшов, варто спочатку видалити вашу програму, а потім заново проинсталлировать, можливо, навіть більш нову версію, завантажену з інтернету. Як варіант, можна спробувати встановити інший торрент-клієнт.

Ось власне і все відомі нам універсальні способи усунення помилки «Немає доступу (Write to disk)». Окремо відзначимо ще один випадок, який може допомогти користувачам зі встановленою операційною системою Windows 10. Знаходимо значок uTorrent, викликаємо контекстне меню натисненням правої кнопки миші, у властивостях у вкладці «Сумісність» відзначаємо прапорцем рядок «Запустити програму в режимі сумісності з Windows XP (Service Pack 3) ».

висновки

Не варто впадати у відчай, якщо у вас вискочила помилка «Немає доступу (Write to disk)» при закачуванні файлу через торрент-клієнт. Можливо, найпростіші маніпуляції типу перезавантаження комп’ютера або зміни місця зберігання закачувань, допоможуть вам швидко вирішити проблему. Якщо прості методи виявилися безсилі, то слід просканувати ваш комп’ютер на зараження шкідливими програмами. У будь-якому випадку ця процедура буде корисна для вашої операційної системи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector