Як поміняти пароль в Steam

Змінити пароль в Steam можна через ПК-клієнт або браузер. Для цього треба зайти в налаштування. А ось подальші дії залежать від того, як ви захистили свій аккаунт. Швидше за все, вас попросять ввести код, присланий на електронну пошту або в SMS-повідомленні. Якщо ви прикріпили мобільний аутентифікатор, то напишіть з’явилися в ньому символи.

Як поміняти пароль в Steam

клієнт

Для використання Steam потрібна програма-клієнт. У браузері або додатку для телефону не доступні основні функції сервісу: не можна встановлювати і запускати гри, влаштовувати трансляції, завантажувати скріншоти.

Як поміняти пароль в стім:

 1. Відкрийте клієнт на ПК і авторизуйтесь.
 2. Натисніть кнопку «Steam» в рядку меню.
 3. Пункт «Налаштування».
 4. Вкладка «Аккаунт».
 5. У рядку «Статус безпеки» подивіться, який захист у вас стоїть і активний чи Guard.
 6. Натисніть на кнопку «Змінити».
  Кнопка для зміни пароля в Steam
 7. Якщо Guard відключений, введіть старий і новий пас.
 8. Якщо у вас вибрано підтвердження по e-mail, так просто редагувати облікові дані ви не зможете. На адресу, вказану в профілі, прийде код перевірки. Скопіюйте його та вставте в клієнт. Guard убезпечить ваш аккаунт. Зловмисники не зможуть його «вкрасти». Щоб змінити пароль в стім, потрібен доступ до вашої електронної пошти.
 9. Якщо підключений аутентифікатор, запустіть додаток на телефоні, і введіть символи, що з’явилися не екрані.

  Лист з кодом зміни пароля в Steam

  Лист з кодом зміни пароля в Steam

 10. Збережіть параметри.

браузер

У браузері у Steam немає рядка меню. Там немає і багатьох інших функцій. Наприклад, чату з контактами. Але і в браузері можна налаштувати профіль.

 1. Відкрийте сайт steampowered.com
 2. Натисніть на «Вхід».
 3. Авторизуйтесь.
 4. Натисніть на свій логін. Він праворуч вгорі.
 5. Пункт «Про акаунті».
 6. Розділ «Безпека».
 7. Посилання «Зміна пароля».
 8. Якщо стоїть захист, введіть код підтвердження.

Цей спосіб актуальний і для Стим-клієнта.

Телефон

Відредагувати облікові дані через телефон або планшет не вийде. У мобільному додатку не передбачена така функція. Ви можете лише відкріпити аутентифікатор або подивитися код відновлення для нього.

Але що робити, якщо ви далеко від комп’ютера? На смартфонах ж є браузери. Відкрийте сторінку Стіма в будь-якому браузері, авторизуйтесь і зайдіть в налаштування профілю.

Якщо прикріплений аутентифікатор

Пошта — не найкраща захист. Адже і її можуть зламати. Тому Steam пропонує використовувати додаток в телефоні. Воно періодично генерує новий ключ — кілька букв і цифр. Їх треба вводити, якщо ви заходите з нового пристрою чи редагуючи реєстраційні дані.

Якщо смартфон загубився або зламався, змінити пароль в стім буде непросто. При активації Guard дають аварійний код відновлення, який треба записати. З ним можна відключити захист.

 1. Зайдіть в налаштування або профіль.
 2. В налаштуваннях відкрийте вкладку «Аккаунт». У профілі знайдіть розділ «Захист».
 3. Натисніть на «Guard».
 4. «Видалити аутентифікатор».
  Видалити аутентифікатор в Steam
 5. Введіть аварійний код.

Без цього захисту з’являться деякі обмеження. Наприклад, ви не зможете користуватися торговим майданчиком.

Відключити Guard можна при зміні пароля.

 1. Виберіть пункт «Немає доступу до аутентифікатору» і дотримуйтесь інструкції. Швидше за все, вас попросять підтвердити прив’язаний номер телефону і e-mail.
 2. Або напишіть в службу підтримки. Дадуть відповідь не відразу, так як звернень багато. Треба буде довести, що це саме ваш аккаунт. Наприклад, надати квитанцію про оплату, в якій зазначено, що ви перекладали гроші на віртуальний рахунок в Steam.

Відновлення паролю

Якщо ви не пам’ятаєте дані облікового запису або хочете змінити їх оригінальним способом, запитайте відновлення.

 1. На сторінці входу натисніть посилання «Забули пароль?».
 2. Виберіть потрібний пункт.
 3. Напишіть логін.
 4. Якщо у вас прикріплений аутентифікатор, введіть ключ. Додатково попросять вказати код, який був надісланий по SMS або електронною поштою.
 5. Якщо Guard не підключений, з’явиться анкета. У ній потрібно відповісти на питання: який e-mail використовувався при реєстрації, як ви оплачували покупки і тому подібні. Доповніть інформацію скриншотами і чеками.

Треба іноді міняти пароль до Steam в цілях безпеки. Адже на акаунті можуть бути гроші, куплені гри або інший цінний контент. У профілі вказують платіжні дані. До нього прикріплюють банківські карти і електронні гаманці. Придумайте надійний код, щоб його не могли підібрати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector