Що робити, якщо CorelDRAW не починається

Як і абсолютно будь-яка комп’ютерна програма, CorelDRAW може мати проблеми з запуском. Причому можуть вони бути цілком несподівано. Все прекрасно працювало, і тут раз — і все пропало. Раз ви читаєте цю статтю, це проблема очевидно торкнулася і вас. У цій статті ми поведемо розмову про можливі причини, чому CorelDRAW може відмовлятися працювати, а також розглянемо способи, які допоможуть усунути неполадку.

CorelDRAW не починається - способи вирішення проблеми

Чому CorelDRAW може не запускатися

Причини можуть бути самі разнообразние.Давайте спробуємо перерахувати найпопулярніші:

 • Пошкодження робочих файлів програми. Причин цього теж може бути значна кількість. Найчастіше це відбувається при використанні неякісних ріпаку, спробі зламати ліцензійну версію проги і її несумісності з хакером, некоректної установці оновлень програми, а також дію шкідливого софту.
 • Порушення прав використання програми окремими користувачами. В основному відбувається в тому випадку, коли комп’ютером користуються кілька людей через свій обліковий запис. Якщо при установці не вибрати параметри «Дозволити всім користувачам», або в налаштуваннях облікових записів Windows не дати дозвіл на використання CorelDRAW, у цього користувача програма працювати не буде.

Варіанти вирішення проблеми

перевстановлення програми

Найпростішим і часто найбільш дієвим способом стане перевстановити програму. Особливо це допоможе, коли ви активно користуєтеся комп’ютером і встановлюєте і, що важливіше, часто видаляєте різні програми. Чого ви досягнете звичайної перевстановлення?

 • Всі відсутні файли будуть відновлені для повноцінного функціонування програмного забезпечення.
 • Можливі пошкодження будуть виправлені.
 • Відповідні гілки реєстру Windows будуть перезаписані, завдяки чому не буде виникати конфліктів в його роботі.
 • При використанні ліцензійної програми або якісного ріпаку вдасться уникнути проблем з некоректно працюють компонентами, що відповідають за перевірку справжності облікових даних користувача.

Ліцензійна версія програми CorelDRAW

Ми настійно радимо вам, якщо ви активно користуєтеся CorelDRAW для професійних цілей, придбати ліцензійну копію програми. По-перше, цим ви не будете порушувати законодавство. По-друге, не будете позбавляти розробників чесно зароблених коштів. По-третє, будь-які проблеми, що виникають через некоректне злому, будуть відсутні як поняття. По-четверте, зможете отримати офіційну технічну підтримку. Тим більше, ціна не така вже й захмарна для професіоналів. Якщо ж вас вона все-таки зупиняє, звертайте увагу на якісні збірки і читайте відгуки вже завантажили їх користувачів.

Видалення залишків попередньої версії після некоректного поновлення

Іноді так трапляється, що поновлення програми, які були завантажені автоматично, встановлюються некоректно і запуску програми заважають конфлікт файлів поточної версії і залишилися налаштування попередньої, які не були видалені з жорсткого диска. Для цього виконайте такі маніпуляції:

 1. В налаштуваннях Провідника Windows включите відображення прихованих файлів (Пуск — Панель управління -Параметри папок -Вид — Приховані файли і папки — Показувати приховані папки, файли і диски, або якщо ви користуєтеся Windows 10, прямо у вікна Провідника, в меню його налаштувань у верхній частині екрану , перейдіть у вкладку «Вид» і поставте галочку навпроти «Приховані файли»).Приховані папки та файли в Windows 10
 2. Перейдіть за наступною адресою: диск C — Користувач — — AppData — Roaming — Corel.
 3. Виділіть папку і видаліть її.
 4. Тепер після запуску CorelDRAW створить нову папку налаштувань. Правда, вам доведеться заново виконати всі установки.

Перевірка на наявність вірусів

Якщо ж у вас виникають підозри, що на ваш комп’ютер проникли шкідливі програми, необхідно виконати ретельну перевірку. Для цього в меню вашого антивіруса запустіть повне сканування комп’ютера. Крім того, абсолютно не буде зайвим скористатися наступними інструментами:

 • Dr.Web CureIt.Утіліта виконає повне сканування вашого комп’ютера з застосуванням найсучасніших антивірусних баз. Найчастіше вона бачить навіть те, що не бачить основний антивірус.
 • AdwCleaner. Утиліта просканує комп’ютер на наявність рекламних модулів, троянів, хробаків і інших неприємних інфекцій, що заважають роботі вашого комп’ютера. Тільки при видаленні знайдених результатів будьте обережні, тому що найчастіше виділяються навіть потрібні файли.Вікно програми AdwCleaner

Управління правами користувача

Якщо ж проблема стосується політики користувачів, доведеться трошки повозіться.Но насправді немає нічого складного і в цьому. Отже, приступимо.

 1. Натисніть комбінацію клавіш Win + R і в рядку «Відкрити» надрукуйте regedit.
 2. У вікні, перейдіть в гілку HKEY_USERS — DEFAULT — Software — Corel.
 3. Правою кнопкою миші клацніть по цій папці і виберіть меню «Дозволи». Повинно запуститися віконце управління правами доступу до програми.
 4. Відзначте групу «Користувачі», після чого в стовпчику «Дозволити» відзначте галочкою пункт «Повний доступ». Підтвердіть вибір натисканням кнопки «Застосувати».
 5. Якщо ж після виконання цих дій CorelDRAW як і раніше не бажає запускатися, перейдіть в гілку HKEY_CURRENT_USERS — Software — Corel, після чого виконайте експорт налаштувань, натиснувши у верхньому рядку меню «Файл» — «Експорт» або клікнувши правою кнопкою миші і вибравши «Експортувати ».
 6. У вікні Провідника виберіть папку, куди ви хочете зберегти настройки (наприклад, робочий стіл), дайте назву файлу, а також відзначте пункт «Обрана гілку». Для збереження натисніть відповідну кнопку.
 7. Перезавантажте комп’ютер і зайдіть в обліковий запис, в якій відтворюється ця проблема, ввівши логін і пароль користувача.
 8. Запустіть редактор реєстру і перейдіть в гілку, зазначену в пункті 5.
 9. У верхньому рядку меню натисніть «Файл» — «Імпорт», знайдіть збережений файл настройок, виділіть її та натисніть кнопку «Відкрити».
 10. Після цього точно все повинно запрацювати.

висновок

Як бачите, немає нічого смертельного в тому, що CorelDRAW X7 або інша версія програми не запускається на вашому комп’ютері. Незважаючи на те що причин цього може бути досить багато, усуваються вони досить просто. У коментарях просимо написати, який з описаних способів допоміг саме вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector