Як створити, додати або видалити плейлист в iTunes

Використовуючи iTunes, користувач може слухати музичні хіти і відправляти їх на свій пристрій. Для того щоб не відправляти кожну композицію окремо, їх можна додати в плейлисти. Це дуже корисний інструмент, що дозволяє вам створювати власні добірки музики.

Як створити, додати або видалити плейлист в iTunes

Створення, видалення та редагування плейлиста в iTunes.

створення плейлиста

Для початку слід розібратися з тим, як створити плейлист в iTunes на айФоні.

 1. Насамперед вам слід запустити додаток «Музика», яке вже знаходиться на смартфоні.«Музика»
 2. Загляньте в лівий нижній кут. Там ви побачите розділ «Списки». Перейдіть туди.
 3. Натисніть на кнопку «Новий плейлист».новий плейлист
 4. Придумайте назву для вашої групи мелодій. Якщо туди ви хочете відправити мелодії, під які ви займаєтеся спортом, то в назву можна написати «Спорт». Після клікайте «Зберегти». Назва плейлиста
 5. Перед вами з’явиться список пісень. Праворуч від їх назви буде знак плюсик. Натискаючи на нього, додавайте пісні в Playlist.
 6. Після завершення даного дії натискайте «Готово». готовий плейлист

Тепер ви знаєте, як зробити Playlist на вашому пристрої.

Смарт-плейлист

Ця функція корисна для користувачів, яким не хочеться вручну перекидати музику. Вам слід вказати жанр необхідної музики, тривалість і так далі. Для цього вам треба:

 1. Файл ® Новий смарт-плейлист
 2. Вкажіть потрібні параметри.

Тепер ви вмієте створювати в Айтюнс такий цікавий список ваших пісень.

Перенесення з Айтюнс на iPhone

Також корисно буде розібратися, як перенести різну інформацію з iTunes в iPhone. Для цього вам знадобляться комп’ютер та інтернет.

Замітка! На комп’ютері має перебувати додаток Айтюнс.

 1. Підключіть смартфон до ПК за допомогою USB-кабелю.
 2. Активуйте в утиліті обліковий запис, а потім скачайте додаток з iTunes Store (зазвичай, необхідно вкласти кошти).
 3. Авторизуйтесь комп’ютер. Перейдіть в розділ «Синхронізація» ® «Програми». Ставте галочку на «Синхронізувати всі контакти».

Синхронізація плейлиста

Якщо вам треба перенести додатки з одного телефону на інший, то для початку підключіть той, на якому є матеріал для перенесення. Виконайте в програмі створення резервної копії. Вимкніть цей телефон і підключіть інший. З’явиться діалогове вікно. Виберіть «Відновити з …». Пристрій перезавантажиться. Потім виберіть новий гаджет в меню програми. Перейдіть в «Синхронізація» ® «Програми». Далі повторіть Пункт 3 із попередньої інструкції.

Genius Playlist

Такий тип вибірки, як Genius, дозволить вам слухати схожу за стилем, тривалості музику одну за одною. Її створення не складе труднощів. Для початку перейдіть в розділ «Музика» ® «Плейлисти» ® «Genius». Виберіть пісню, на основі якої буде створено Playlist. Готово! Розпочніть відтворення і прослухайте додані композиції.

Genius Playlist

Видалення та редагування

Потрібно обов’язково знати, як можна редагувати або при необхідності видалити плейлист в iTunes. Для редагування плейлиста (можна як додати, так і прибрати музику) натисніть на нього правою кнопкою миші, а потім виберіть пункт «Редагувати». Щоб додати пісню перетягувати її в праву частину програми, а для видалення треку — клікніть по ньому, а потім натисніть на кнопку «Видалити». Для видалення всієї вашої збірки клікніть по ній правою кнопкою миші, а потім натисніть «Видалити».

видалення плейлиста

Прочитавши статтю, ви дізналися, як працювати з додатком Айтюнс. Ми розібралися з усіма основними функціями даної утиліти. Сподіваємося, що після прочитання у вас не залишилося ніяких питань. Якщо ж вони у вас є, то задавайте їх у коментарях. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector