Яка збірка Windows 7 найшвидша

Система Windows 7 незмінно користується попитом у більшості користувачів. Чому? Вона перевірена часом і досвідом, вважається однією з найбільш зручних і гармонійних версій по наповненню. Як правило, не всім подобається нова восьма версія, хтось просто звик до сімці, не хоче її оновлювати. Що стосується десятої версії ПЗ, вона оточена спорами і плітками, адже одні вважають її найкращим продуктом від Microsoft, інші користувачі наполегливо знаходять її недоліки.

Встановити Windows 7

Яка Windows 7 працює швидше?

Але тих, хто вирішив встановити «сімку», цікавить одне питання — яка Windows 7 найшвидша? Однозначно відповісти на це питання не вийде — все залежить від того, звідки ви завантажуєте програмне забезпечення, який набір можливостей вам потрібно, наскільки у вас потужний комп’ютер.

Давайте розберемося, чим відрізняються різні види Windows 7, яка буде найшвидшою на ПК, і навіщо знати про відмінності між x64 і x86.

З якого джерела ви встановлюєте систему?

Від цього безпосередньо залежить, наскільки швидко і надійно функціонує програмне забезпечення. Чому? Існує два види продуктів — ліцензійні та аматорські або піратські збірки. У першому випадку, щоб отримати ліцензійну збірку, ви або купуєте її або дістаєте з надійних джерел. Оригінальна Windows містить тільки додані творцями елементи, мінімум помилок.

Є інші збірки, аматорські — це, по суті, така ж збірка, але зі сторонніми елементами. Вони являють собою, наприклад, додаткові функції, яких немає в чистому ПО, або сторонні файли, здатні нашкодити комп’ютеру.

Якщо ви будете завантажувати першу-ліпшу збірку, ризикуєте отримати архів з масою помилок. Відповідно, це відобразиться на безпеці ваших даних, швидкості виконання завдань.

Кожна система, що випускається Microsoft, поставляється в різних варіантах:

  • Базова;
  • Домашня звичайна і розширена;
  • професійна;
  • Корпоративна;
  • Максимальна.

Базова версія відразу відпадає для установки через свою обмеженість — наприклад, в ній ви навіть фон робочого столу не зможете змінити. Вона, скоріше, створена для ознайомлення, перевірки комп’ютера.

Чим відрізняються проста домашня і розширена версії? Проста домашня версія стане кращим варіантом для невимогливих користувачів, в ній є підтримка тільки до 8 ГБ оперативної пам’яті, немає підтримки домену, віддаленого робочого столу, можна тільки приєднатися до локальної групі. У розширеній версії доступно управління такою групою, підтримується пам’ять об’ємом до 16 ГБ.

У базовій домашній системі немає Media Center, який допоможе перетворити комп’ютер на повноцінний розважальний центр. Тому щоб отримати більший функціонал, варто вибирати розширену домашню версію.

Версія Windows 7 Professional володіє великими можливостями

Але не поспішайте зупинятися саме на ній — професійна збірка має цілковитим набором можливостей, їх цілком вистачить для звичайного користування. Набагато збільшений обсяг оперативної пам’яті — до 128 ГБ, можна поставити емулятор застарілого XP, підключитися до віддаленого робочого столу і багато іншого.

Відповідно, Корпоративна версія стане в нагоді для офісів і великих компаній, а Максимальна включає всі можливі функції всіх перерахованих вище видів, але дуже дорога. Однак якщо ви максималіст і не хочете вибирати між перевагами різних варіантів — зупиніться на цьому виді.

То яка збірка Windows 7 найшвидша? По правді, вони мають однакову швидкість функціонування, а залежить все від розрядності системи.

Що таке розрядність системи?

Існують 32 і 64-бітові системи, це стосується всіх видів, крім базового варіанту Windows. Яка буде найшвидшою?

Як правило, 32-бітові системи (вони ще позначаються як x86) ставляться на ПК з оперативною пам’яттю до 4 ГБ. Це забезпечення краще сприймається при середніх характеристиках, працює швидко і ефективно.

Яку Microsoft Windows 7 x86 / x64 ставити, залежить від заліза

Система 64-bit (x64) відрізняється трохи вищої швидкістю роботи в деяких додатках, але для її коректного відображення потрібно більше чотирьох гігабайт оперативної пам’яті. У разі, коли комп’ютер має такі даними, у нього потужний процесор, x64 розкриє його потенціал по максимуму.

Якщо ж комп’ютер слабкіше, має всього пару гігабайт оперативної пам’яті, краще не обтяжувати його забезпеченням x64 — поставте 32-бітну версію, яка буде відповідати його «начинку».

Відзначимо, що хоча x64 вважається більш потужною, на практиці це ПО показує практично таку ж швидкість роботи. Версія з меншою розрядністю не гірше справляється з поставленими завданнями.

Тому відповіддю на питання, яка Windows 7 найшвидша буде таким — та, яка відповідає обсягу оперативної пам’яті і потужності процесора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector