Що дає підписка PlayStation Plus і як її підключити

Багато власників консолей від Sony стикалися з Plus, але далеко не всі знають, що вона собою являє і що дає ця функція. PlayStation Plus — платна підписка, яка діє для консолей PS3, PS4, PS Vita. Вона підходить або навіть потрібна тим користувачам, які постійно грають на своїй приставці, пробують нові ігри, часто купують їх через Store.

Підключення підписки PS Plus

Для активних геймерів Sony пропонує оформити підписку PlayStation Plus.

Що вона дає?

Підписка PS Plus дозволяє вигідно заощадити, а також спробувати те, що закрито від звичайних гравців.

 • Безкоштовні ігри. Щомісяця виходять по дві гри для кожної з трьох консолей, які можна скачати безкоштовно. Не завжди це популярні хіти, але часто досить непогані ігри. Наприклад, на травень 2017 го це Alienation і Tales from the Borderlands для четвертої «Соні». Але головне, що ці відеоігри будуть доступні завжди, поки діє «Плюс». ігри
 • Знижки. А також багато відеоігор передплатники можуть купити з непоганою знижкою. Буває так, що бестселери стоять на 30-40% менше. Якщо ж знижка загальна для всіх, то тут вона ще вище. знижки
 • Гра по мережі. Можливо, не найкращий хід Sony, але на PS4 грати по мережі можна тільки при підключеному PS Plus.
 • Хмарне сховище. Можна завантажувати свої збереження в інтернет і продовжувати грати вже на інших консолях. Для цих, а також інших цілей виділено 10 ГБ місця в хмарі.
 • Ви можете шляхом голосування вибирати ті ігри, які з’являться в наступному місяці в якості безкоштовних.
 • Функція Share Play дозволяє грати в гру з друзями, у яких її навіть немає.
 • Демо-і бета-версії. Доступ до всіх нових відеоігор і навіть їх демоверсії, як правило, надається раніше, ніж іншим геймерам. демоверсії

Скільки коштує «Плюс»? Тут багатьом може здатися, що все не так втішно. Один місяць обійдеться в 449 рублів, три місяці — 999 рублів. Але зате річну підписку PlayStation Plus можна придбати за 3199 рублів. Насправді це дозволить добре заощадити, адже за рік ви отримаєте 24 відеоігри для своєї консолі, кожна з яких коштує приблизно тисячу рублів.

Отже, плюси «Плюса» ми з’ясували, давайте розберемося з тим, як активувати і як відключити цю функцію.

Як підключити

Підключити досить легко. Все-таки в інтересах Sony зробити так, щоб підписалося якомога більше гравців.

 1. Заходимо в PlayStation Store.
 2. Відкриваємо розділ PS Plus.
 3. Вибираємо потрібний нам варіант, оплачуємо і підключаємося.

Якщо ви до цього жодного разу не користувалися «Плюсом», для вас буде доступна безкоштовна пробна версія. Вона буде доступна в протягом 14 днів.

Безкоштовна версія

Природно, спочатку варто активувати пробну підписку, а вже потім переходити на платну, навіть якщо відразу є гроші. Крім того, можна поставити галочку «Автоматичне продовження підписки». Так, коли пройде, наприклад, місяць, з карти спишуться гроші, щоб продовжити її ще на місяць.

як відписатися

Не всім до вподоби такі ціни або, може бути, хтось не витрачає так багато часу на відеоігри, тому будуть і ті, хто захоче скасувати підписку. Зробити це також неважко.

ВАЖЛИВО. Але покваптеся: якщо у вас активована пробна версія і є гроші на прив’язаною карті, після закінчення двох тижнів при включеному автообновления у вас знімуться кошти, а активація триватиме на місяць.

Якщо ви не ставили пункт «Автоматичне продовження», то не варто думати, як скасувати підписку. Вона сама деактивується після закінчення періоду. Помітите ви це, коли залишитеся без ігор, завантажених безкоштовно. Якщо ж автоматичне продовження було включено, необхідно скасувати підписку самостійно, щоб вона не з’їдала все гроші з картки.

 1. Заходимо на цей сайт: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/.
 2. Логіном.
 3. Відкриваємо налаштування облікового запису.
 4. Вибираємо вкладку «Мультимедіа», потім «Все мультимедіа».
 5. Знаходимо в списку PS Plus.
 6. Кількома по рядку.
 7. Відключаємо автоматичне оновлення.

Усе! Нам вдалося успішно скасувати підписку на «Плюс». Після цього вона не буде автоматично продовжуватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector