Як зробити сімейний доступ в Steam

У сучасній сім’ї грати можуть кілька людей. Дітям шкідливо сидіти цілими днями і рідко хто купує комп’ютер кожній дитині. До ваших нащадків цілком можуть зайти гості для спільного проходження якихось героїв машини і пістолета. Діти, а часто і дорослі, ревно ставляться до своїх збереженням, призів. Якщо не розділити доступ, то це гарантовано відкриває сезон сварок. Тому важливо з самого початку розмежувати доступ. Займемося цим.

Налаштування сімейного доступу

Як налаштувати сімейний доступ в Steam.

Для вирішення проблеми Steam пропонує режим Steam Family Sharing (сімейний доступ в Стим). Перед тим як дати доступ одному бажано включити функцію Steam Guard. Після цього потрібно буде вводити не тільки пароль, але і спеціальний код, присланий з магазину. Дещо більше метушні, але варто того. Включити цей режим можна в Налаштуваннях. Налаштовуємо далі.

Підключення Steam Family Sharing

Робота функції можлива лише при включеному Інтернеті. Як налаштувати?

  1. Відкрийте клієнтську програму магазину.
  2. Знайдіть пункт Family (Сім’я). Додавання акаунтів
  3. Якщо Ваш пристрій не авторизовано, а ви зайшли під своїм логіном, встановили гру, то вона може бути використана іншою людиною або після оплати, або після запиту користуватися Вашою бібліотекою. Для цього виберіть в списку клієнта гру і спробуйте її запустити. До власника прийде запит на авторизацію.

Ділитися з друзями можна всім набором ігор відразу або окремими іграми. Обмеження на користування додатковими комп’ютерами дуже малі. Вхід до десяти залозок і п’яти акаунтів. Проблеми будуть тільки в разі багатодітній сім’ї. Однак в один час може грати лише одна людина. Ігрові досягнення, предмети і так далі чітко розділені. На жаль, але між регіонами зростає стіна. Працює лише в одному і тому ж.

управління доступом

Не давайте доступ людям, яким ви не довіряєте! Покарання за читерство та інші речі прийде всій бібліотеці відразу.

Ставити ігрові розширення може тільки власник. Решта можуть ними користуватися. Як відключити сімейний доступ?

Як прибрати сімейний перегляд

Щоб вимкнути даний комп’ютер в стім з сімейного доступу, зайдіть на ту ж вкладку Family і вимкніть пристрій зі списку авторизованих. Коли потрібно, ви зможете повернути все назад.

висновки

Зручно ділити доступ лише на одному комп’ютері. Якщо їх кілька, то одночасно грати не можна. Господар доповнень — власник. Встановив, добре. Ні, решта гратимуть у що є.

Однак, коли у вас є азартні діти, то функція виключно корисна. Можна відмовитися від призів і досягнень, але важко безконфліктно розділити збереження. Скажімо спасибі Стиму, потрібна річ!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector