Як встановити, оновити або видалити Adobe Flash Player на комп’ютері

Століття інформаційних технологій зі своїми унікальними можливостями стрімко увірвався в життя сучасних людей. Навіть ті, хто відмовлявся від використання сучасної комп’ютерної техніки та гаджетів, зараз не уявляють собі життя без них. Відвідуючи інтернет-сторінки, набагато простіше дізнаватися новини, вивчати думку різних людей з приводу рішення хвилюючих проблем. Багато хто використовує комп’ютерну техніку не тільки для виконання конкретної роботи, а просто для того щоб розслабитися, відпочити, завести нові знайомства. Завдяки інтернету з’явилася унікальна можливість переглядати улюблені фільми в той момент, коли виникає бажання, а не перебувати в осоружному очікуванні, коли вони будуть демонструватися по якомусь каналу. Самим вірним помічником для перегляду відео в режимі онлайн є Adobe Flash Player. Якщо з якої-небудь причини він відсутній на вашому ПК, або ж ви давно не здійснювали ніяких оновлень, ви можете зіткнутися з неприємною ситуацією. У момент запуску відео ви раптово побачите невелике чорне віконце і запис, в якій вас проінформують про те, що Флеш Плеєр не встановлено на вашому ПК або встиг застаріти.

Багато користувачів, які називають себе відвертими «чайниками», просто впадають в ступор, не розуміючи, що їм робити далі. Вони не бажають миритися з тим, що не зможуть надалі переглядати улюблені кінофільми, включати новинні канали. Деякі користувачі приймають не зовсім розумне рішення, з нашої точки зору. Вони здійснюють пошуки фахівців, що надають послуги з встановлення та оновлення програмного забезпечення. Фахівці швидко усунуть проблему, але вони зажадають за виконання такої роботи кругленьку суму. Якщо вам, звичайно, байдуже, що гроші просто так залишають простір вашого гаманця, тоді можете сміливо шукати фахівця, щоб скористатися його послугами. Ми ж пропонуємо вчинити інакше. Ви не тільки заощадите свої фінансові кошти, але і опануєте корисними практичними навичками, підвищите свій практичний рівень володіння ПК.

Викачуємо Флеш Плеєр

Почнемо з того, що завантажити флеш Плеєр на ваш комп’ютер. Для цього вам потрібно буде відвідати інтернет-ресурс, на якому є запускной файл. Звертаємо увагу на те, що довіряти неперевіреними джерелами не рекомендується. Дуже часто під виглядом корисного програмного забезпечення ховаються віруси. Саме з цієї причини рекомендуємо вам відвідати офіційний сайт Adobe і з нього завантажити інсталяційний файл.

Завантажити пакет установки

На сайті вам запропонують вибрати операційну систему, а також вказати браузер, яким ви користуєтеся для входу в інтернет. Після натискання на кнопку «Завантажити» процес скачування запускається автоматично. Потрібно почекати кілька хвилин, щоб інсталяційний файл був збережений на вашому ПК. Скачується він в папку «Завантаження», якщо ви не вносили жодних змін, які не визначали інший шлях збереження для завантаження. Такі дії доведеться здійснювати, якщо ви зовсім недавно переустановили операційну систему. Сподіваємося, що ми вас зуміли переконати в тому, що процес закачування інсталяційного файлу Adobe Flash Player НЕ буде складним.

Установка Флеш Плеера

Тепер переходимо до нового етапу. Запускной файл плеєра успішно збережено, але на цьому зупинятися, безумовно, не можна. Інакше всі попередні дії будуть зведені до нуля. Ви також не зможете переглядати відео на вашому ПК. Розберемося, як правильно встановити Флеш Плеєр на комп’ютер. Інсталювати цей плагін зовсім нескладно. Щоб запустити установку Adobe Flash Player, відвідайте папку, в яку завантажився інсталяційний файл плагіна. Тепер клацніть по ньому подвійним клацанням. На екрані з’явиться вікно, в якому вам запропонують два варіанти дій:

  • відмовитися від інсталяції плагіна (тоді буде потрібно вибрати кнопку «Вихід»);
  • погодитися з установкою плагіна (тоді вибрати кнопку «Установка»).

Для установки плеєра на комп’ютер або ноутбук потрібно вибрати кнопку «Установка», клікнувши по ній. У новому вікні потрібно вибрати кращий для вас варіант, що конкретизує, що робити з з’являються оновленнями.

Налаштування умов установки

Звичайно, ви можете відмовитися від них і навіть заборонити повідомляти вас про їхню появу, але ми рекомендуємо вибрати перший варіант, що дозволяє Adobe автоматично встановлювати оновлення. В цьому випадку плеєр буде завжди актуальний, і ви навряд чи будете стикатися з проблемами відтворення відео. Після цього процес установки продовжиться і практично миттєво завершиться. Тепер ви переконалися, що встановлювати Флеш Плеєр в Яндекс браузер дуже просто.

Оновлення старої версії

Тепер розберемося, як оновити Флеш Плеєр на персональному комп’ютері. Ігнорувати поновлення Флеша на ноутбуці, комп’ютері не можна. Кожна оновлена ​​версія містить виправлення помилок, помічених в попередніх версіях. До того ж не забувайте, що в інтернеті вас можуть підстерігати небезпеки у вигляді вірусних атак. Часто вірусне програмне забезпечення впроваджується в web-оглядач саме через цей плагін. З цієї причини розробники вносять зміни, щоб значно зменшити вразливість плеєра.

УВАГА. Нагадуємо, що сам плеєр запросить дозвіл на оновлення і автоматично встановить його, якщо ви все зробили так, як ми рекомендували раніше. Якщо ж під час інсталяції автоматичне оновлення було відкинуто, вам краще час від часу перевіряти наявність оновлень, відвідуючи офіційний сайт. Там буде вказана актуальна версія, тому ви запустите плеєр, встановлений на вашому ПК, і порівняйте його поточну версію з тією, яка пропонується на сайті.

Безумовно, при виявленні застарілої версії, негайно вживайте дії, щоб оновити плагін. На багатьох форумах часто зустрічаються питання про те, як оновити Adobe Flash Player в Опері, що зробити, щоб своєчасно оновлювати його в Яндекс браузері, в Гугл Хром. Нічого складного і в цьому немає. Запустіть універсальний інсталятор, погодитеся з тим, що він буде пропонувати, і просто дочекайтеся, коли процес завершиться. На жаль, іноді виникають проблеми. Плеєр відмовляється оновлюватися на Віндовс 10. Навіть в цьому випадку проблема легко вирішується, якщо ви почистите все «хвостики». Якщо простіше сформулювати суть подальших дій, вам потрібно буде видалити старий плеєр, а потім вже встановити актуальну версію.

процес видалення

Багато хто вважає, що ламати набагато простіше, ніж будувати. Може бути, це і вірно, але тільки не по відношенню до деякого програмного забезпечення. Не завадить розібратися, як здійснюється видалення Флеш Плеера.

Як правильно видалити Adobe Flash Player

Здійснювати процес повного видалення Adobe Flash Player особливо рекомендується, коли:

  • плагін починає постійно глючить;
  • відео запускається, але не завжди;
  • під час відтворення виникають непередбачені паузи.

Існує два різних варіанти видалення плагіна. Вам потрібно бути готовим до будь-якого варіанту дій, тому ми ділимося повною інформацією, як видалити Флеш Плеєр повністю з вашого комп’ютера. Перший спосіб полягає у видаленні програмного забезпечення через «Панель управління». Таким способом ви, напевно, вже користувалися, коли виникала необхідність видаляти інші програми або старі ігри. Зайдіть в «Панель управління», після цього перейдіть по рядку «Установка і видалення програм».

Установка і видалення програм

У списку знайдіть Adobe Flash Player. Одразу попереджаємо, що ви можете зіткнутися з тим, що в списку ви виявите відразу два встановлених плеєра:

  • при використанні Internet Explorer встановлюється Adobe Flash Player 11 ActiveX;
  • при використанні інших браузерів — Adobe Flash Player 11 Plugin.

Зрозуміло, що в цьому випадку видаляється не один плеєр, а відразу обидва. Перед деінсталяції не забудьте закрити вікна браузера. Якщо ви навіть випадково пропустіть цю нашу рекомендацію, в вікні деінсталяції з’явиться попередження про необхідність закриття всіх вікон браузерів. Далі процес видалення буде здійснюватися автоматично, вам потрібно буде дочекатися його завершення.

Однак такий варіант деінсталяції може для вас не підійти. Якщо ви спробували діяти за такою схемою, але в списку встановлених програм не виявили Flash Player, значить, ваш плеєр вбудований в браузер. Пропонуємо вам його відключити. Зайдіть в «Налаштування» web-оглядача, перейдіть в розділ «Налаштування контенту», а потім виберіть «Flash».

налаштування контенту

Щоб не робити таких переходів, можна зробити простіше, якщо ви користуєтеся Хромом. Вам потрібно просто вставити в адресний рядок шлях: chrome: // settings / content / flash? Search = flash. У вікні, знайдіть опцію, яка дозволяє вам відключити плагін.

відключення плагіна

Чого робити не рекомендується

Іноді користувачі стикаються з проблемами, коли плагін не ставиться. Перевірте, наскільки актуальні версії ваших браузерів. Якщо вони застаріли, тоді не потрібно інсталювати плеєр, це безглуздо, він не встановиться. Спочатку поновіть web-оглядач, а вже потім займетеся установкою плеєра. Також не рекомендується поспішати при завантаженні інсталяційного файлу. Якщо ви ненароком вкажіть неправильну версію операційної системи, ви теж не зможете встановити Flash Player. Не поспішайте засмучуватися, коли після всіх пророблених маніпуляцій по деінсталяції або відключення плеєра ваш комп’ютер все одно буде відмовлятися встановлювати Flash Player, стверджуючи, що він вже встановлений. На сайті завантажте спеціальний деинсталлятор і проведіть видалення і повне очищення за допомогою нього.

ПОРАДА. Ще рекомендується не поспішати, оскільки можна абсолютно випадково запустити одночасно два або кілька інсталяцій. В результаті ви не зможете встановити плеєр, поки не буде завершено зайві процеси, залишивши тільки один. Порахувати, скільки інсталяцій у вас запущено, ви зможете, якщо відкриєте «Диспетчер завдань».

Отже, ви змогли переконатися в тому, що інсталяція та деінсталяція Flash Player вам під силу, тому шукати допомоги з боку немає необхідності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector