Кращі програми для контролю трафіку інтернету на комп’ютері або ноутбуці

Лічильник даних — це не тільки цікава програма, яка буде використовуватися інтернет-користувачами. Він відмінно працює на ПК з встановленим мережевим кабелем. Завдяки цьому ми зможемо проаналізувати весь мережевий трафік, навіть той, який знаходиться в домашній мережі. За допомогою програми для контролю трафіку інтернету на комп’ютері ми зможемо легко дізнатися, чи не заражений чи наш комп’ютер і не відправляє чи непотрібні пакети.

Network Meter — зручний гаджет для робочого столу і програма для обліку трафіку, яка дозволяє вам легко контролювати підключення до Інтернету і роздавати його по локальній мережі і Wi-Fi. Більшість користувачів ігнорують можливості, пропоновані гаджетами для робочого столу, які вже з’явилися в Windows Vista і перенесені в Windows 7. Деякі з цих додатків можуть бути дуже корисними.

Network Meter — це програма, яка відстежує активне підключення до мережі Інтернет. Воно дозволяє вказати IP-адресу як в локальній мережі, так і в Інтернеті. Показує поточну швидкість передачі даних, завантаження, віддачі і обсяг даних, які ми скачали і відправили протягом останнього сеансу (з моменту перезавантаження Windows). Крім того, в режимі моніторингу бездротової мережі додаток показує SSID мережі Wi-Fi, тобто її ім’я і процентне значення якості сигналу (0 — 100%). Додатковим елементом гаджета є локатор IP-адрес (IP-пошук) і тестер Інтернету (тест швидкості).

Network Meter

Використовувати програму зможе кожен:

 1. Розпакуйте інсталятор гаджета з ZIP-архіву, вибравши для цього місце на вашому жорсткому диску. Двічі клацніть розпакований файл, щоб встановити Network Meter.
 2. Вам буде запропоновано перевірити виробника, натисніть «Встановити». Гаджет має з’явитися на нашому робочому столі (зазвичай справа), але його можна помістити його куди завгодно, чіпляючи і перетягуючи лівою кнопкою миші.
 3. Додаток вже активно, але, щоб переконатися, що воно відстежує цікавить вас з’єднання, перейдіть до опції «Network Meter». Для цього натисніть на гаджет правою кнопкою миші і виберете пункт «Параметри».
 4. На основній вкладці «Параметри» можна управляти функціями гаджета. Перш за все, потрібно вибрати, яку мережу контролювати (тип мережі). Можна вибрати підключення до локальної мережі по кабелю (дротова мережа) або Wi-Fi (бездротова мережа). В останньому випадку гаджет буде оснащений додатковими функціями — SSID і вимірником якості сигналу. Функція, позначена маркером, показує мережеву карту, контрольовану нашим локальним IP-адресою (локальною мережею), а також мережу, контрольовану для передачі даних. Якщо використовувати на персональному ПК, не буде ніяких проблем, але на ноутбуці варто переконатися, що All Network Meter зараз контролює активну карту — зазвичай потрібно вибирати між Ethernet LAN і Wi-Fi-картою.
 5. На вкладці «Екран» визначається, як гаджет буде відображати інформацію. Наприклад, рекомендується змінити налаштування одиниць за замовчуванням з бітів в секунду, щоб дізнатися швидкість в кілобайтах або мегабитах. Налаштування зберігаються натисканням кнопки «ОК».
 6. Зміни у вікні «Network Meter» з’являються негайно. Варто відзначити, що лічильник являє собою поточну передачу даних — на даний момент і, таким чином, контролює мережеву активність. Однак інший показник підраховує, скільки даних завантажено та відправлено протягом цього сеансу. Він може бути корисний для користувачів, що використовують мережі, обмежені лімітом — наприклад, мобільний інтернет 3G. Це дозволяє легко дізнатися, перевищується чи пакет.

Ліцензія: Безкоштовно

ВАЖЛИВО. правильної роботи програми потрібно пакет .NET Framework 1.1, встановлений в системі.

GlassWire

Блискуча програма з точки зору графічного інтерфейсу, яка може здивувати вас дуже цікавими функціями. GlassWire — це програма для управління потоком даних інтернет-з’єднання, характерною особливістю якої є, перш за все, сучасний анімований інтерфейс, зовнішній вигляд якого може бути додатково модифікований з використанням графічних шаблонів, що підвищують читаність представленої інформації на графіках. Програма дозволяє відображати імена процесів і додатків, які ініціюють нові сеанси і використовують підключення до мережі. Користувачеві повідомляють про все через спливаючі вікна і безпосередньо з вікна програми.

Використання GlassWire інтуїтивно зрозуміло і зводиться до перемикання між послідовними вкладками, які відповідають основним функціям, реалізованих у програмі: графічного аналізу даних, налаштувань брандмауера, передачі даних споживання з поділом на додатки і список повідомлень. У них у нас зазвичай є наступні три вистави, які дозволяють налаштовувати вміст екрану для наших потреб — в той же час може відображатися більше інформації про окремі процеси, а також облікового запису, що представляє дані в діаграмах.

GlassWire

Безпосередньо з меню програми є можливість звернутися в розділ технічної підтримки, доступної онлайн на веб-сайті виробника. Він дуже зрозумілий і містить не тільки швидке і повне керівництво по використанню програми, але також доступ до бази даних поширених запитань або призначених для користувача форумів. Хоча на даний момент програма доступна тільки у версії розробки, прагнення виробника до тонкої настройки всіх деталей швидко робить її популярною. переваги:

 • функція брандмауера;
 • дуже зручний і красивий інтерфейс;
 • простота в експлуатації.

недоліки:

 • відсутність безлічі функцій у безкоштовній версії;
 • немає графіка відстеження передачі даних.

Ліцензія: безкоштовна.

DU Meter

Розширена утиліта контролю, яка дозволяє відстежувати мережевий трафік, створюваний додатками. Створює звіти в багатьох форматах. Ця програма повідомляє про завантаження та відправки даних для інтернету, локальної мережі і для певних програм. Вона також повідомляє, які програми використовує інтернет. Контролює якість сигналу Wi-Fi. Остання версія повністю сумісна з Windows 10. Показник DU чітко відстежує використання даних. Він надає щогодинні, щоденні, щотижневі та щомісячні звіти. Також може попереджати про перевищення фіксованих меж. Дані зі звітів можна експортувати в Excel, Word і PDF. Режим секундоміра дозволяє вам визначати споживання даних з високим ступенем точності в певний час. Ви можете не тільки вказати години, в які передача не повинна враховуватися (що було б корисно для людей, які використовують тарифні плани з безкоштовними годинами).

DU Meter

DU Meter відображається як напівпрозоре вікно повідомлень в нижньому правому куті робочого столу і показує інформацію про трафік мережі в режимі реального часу. Вікно DU Meter можна збільшити, перетягнувши його краю за допомогою миші. Кожна вертикальна лінія — одна секунда. Червона лінія — це вхідний трафік, а зелена — вихідний. Внизу вікна розташовані вкладки «Інтернет», «ЛВС», «Програми» — перемикаючись між ними, можна побачити відповідні дані. Клацнувши правою кнопкою миші по вікну програми, можна викликати спливаюче меню, що надає доступ до різних звітів, режиму секундоміра або варіантів користувача і адміністратора.

DU Meter на панелі завдань

Щоб побачити основний звіт про інтернет-трафіку якомога швидше, затримайте вказівник над значком DU Meter на панелі завдань. Для перегляду детальної інформації про онлайн-активності програм, клацніть правою кнопкою миші на напівпрозорому вікні вимірювача DU і виберіть «Переглянути мережеві підключення». У новому вікні на вкладці «Програми» є всі програми, які використовують передачу даних. На вкладці «Відкриті підключення TCP» відображаються відомості, які дозволять вам визначити несанкціонований трафік з комп’ютера. переваги:

 • максимальну кількість форматів звітів;
 • одночасний підрахунок даних для конкретних додатків і мережевого трафіку;
 • таймер використання.

Недолік: пробна версія.

Ліцензія: пробна.

Це найпопулярніші програми. Можна спробувати кілька інших, що виділяються своєю функціональністю.

Networx

Дуже корисна програма. Багато додаткові функції роблять її найбільш універсальним додатком для моніторингу передачі даних на ПК. переваги:

 • простота в експлуатації;
 • відстеження певних програм;
 • можливість створення звітів;
 • режим відстеження трафіку на маршрутизаторі (потрібно SNMP, підтримуваний маршрутизатором).

Networx

Недолік: неточне відстеження додатків, запущених системою.

Ліцензія: безкоштовна.

BitMeter II

Займає дуже мало місця, не перевантажує процесор під час роботи. Є не так багато просунутих функцій, але додаток бере своєю простотою. переваги:

 • просте управління;
 • функція секундоміра.

недоліки:

 • нецікавий зовнішній вигляд;
 • відсутність відстеження даних для конкретних додатків.

Ліцензія: безкоштовна.

BitMeter II

BWMeter

Працює без проблем майже у всіх версіях Windows, має функції, доступні тільки в платних версіях цього типу програм. переваги:

 • функція брандмауера;
 • розклад з можливістю відключення відстеження в певний час;
 • віддалене управління статистикою через мережу.

Недолік: досить складно використовувати.

Ліцензія: безкоштовна.

BWMeter

Звичайно, список програм для обліку трафіку на комп’ютері можна продовжувати досить довго. Ми зібрали кращі і найбільш популярні додатки. Якщо у вас вже є досвід використання іншого софта, поділіться ним в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector