Як приховати свій номер телефону в Telegram

Мессенджер «Telegram» добре відомий своїм ставленням до особистої безпеки кожного абонента. Розробники програми подбали про те, щоб нічиї особисті дані не були доступні зловмисникам. Для цього було запроваджено наскрізне шифрування, завдяки чому листування можуть читати лише її учасники, а також представлені секретні чати, які взагалі не залишають ніяких слідів на серверах програми.

Як приховати свій номер телефону в Telegram

Функціонал Telegram дозволяє приховувати номер користувача.

Оскільки реєстрація в додатку відбувається за номером телефону, цілком логічно, що деякі користувачі, особливо що займаються якоюсь громадською діяльністю, хочуть заховати його від сторонніх очей. Уявіть, якщо ваш телефон знають кілька тисяч чоловік, і далеко не всі вони — доброзичливці. У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо, як приховати свій номер в «телеграмі».

Як відбувається обмін контактними даними

Перш ніж ми приступимо розкривати основну тему статті, розглянемо, як відбувається обмін контактною інформацією між абонентами месенджера.

  1. При реєстрації в додатку ви вказуєте свій номер, на який приходить п’ятизначний цифровий код підтвердження.
  2. Після закінчення процесу реєстрації всі знайомі з телефонної книги автоматично підтягуються до аккаунту «Телеграм». Тобто, вам не потрібно вручну шукати потрібну людину і додавати його в свій список контактів, як подібна дія, наприклад, відбувається в Skype.
  3. Всі люди, у кого є ваші дані, відразу ж можуть побачити вас в списку контактів програми і миттєво зв’язатися з вами.
  4. Якщо якийсь абонент збережений в телефонній книзі, то, коли ви напишіть йому повідомлення через Telegram, він зможе бачити ваш номер.

Як можна приховати номер «Telegram» від сторонніх

Якщо ж вам потрібно обмінятися з кимось контактами, чи можна це якось зробити, не називаючи телефонних даних? Можна, можливо. Вам потрібно придумати логін, який може складатися з букв і цифр при першій реєстрації, або ж пізніше встановити в настройках. Необхідний пункт знаходиться в самому верху меню налаштувань і підписаний як «Ім’я користувача».

Зміна імені користувача

висновок

Незважаючи на те, що засобами програми цілеспрямовано заховати номер телефону неможливо, можна створити ім’я користувача, яким потім ділитися з іншими. У коментарях розкажіть нам, приховуєте ви свою особисту інформацію в «телеграмі».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector