Як користуватися повідомленнями в стім

У кожній соціальній мережі є функція обміну текстом з іншими людьми. Ця можливість не обійшла стороною і найвідомішу майданчик по покупці ліцензійних ігор і додатків. У статті буде розказано про те, як написати повідомлення одному і не одного, а також як видалити повідомлення.

Особливості використання повідомлень в Steam

Історія листування

Дуже часто у людей виникає питання, як подивитися історію повідомлень в стім. На жаль, така можливість відсутня. Якщо чат вже закритий, то подивитися повідомлення вам не вдасться. Єдиний вихід з цієї ситуації — це постійне копіювання їх в текстовий редактор або ж створення скріншотів. Можливо, в майбутньому розробники створять таку функцію.

Ще на просторах інтернету люди дуже часто пишуть питання, як очистити історію листування в стім. І єдина відповідь — ніяк. Так це правда. Розробники не подбали про таку функції. СМС видаляються автоматично. Ви можете бачити тільки останні відправлені листи. Решта, яких ви не бачите, зберігаються на серверах. Це зроблено для того, щоб боротися зі спамом і шахраями.

Як написати СМС, якщо користувача немає в списку друзів

На сайті ви можете листуватися з тією людиною, яка є вашим другом. Якщо ж у вас виникла необхідність написати людині, якого немає в списку ваших друзів, то зробити ви цього не зможете. Раніше в стім була така можливість, однак, останнім часом став частіше розсилатися різного роду спам. Багатьох це дратувало, і розробники вирішили прибрати цю опцію. Є один спосіб вирішення даної проблеми, проте він не підійде для всіх. Якщо, наприклад, у вас є аккаунт від гри CS: GO, і у користувача, якому ви хочете відправити лист, він також є, то зайдіть на профіль цієї людини і натисніть «відправити повідомлення Стим». Це відноситься не тільки до CS: GO, а й до всіх інших ігор.

Прочитавши статтю, ви дізналися, як користуватися листуванням на такому сайті, як Steam. На жаль, не всі параметри доступні в даний час. Варто лише сподіватися, що найближчим часом ці опції будуть додані. Сподіваємося, що після прочитання статті, у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то пишіть їх в коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector