Що таке Viber і як ним користуватися?

Вступ

Додаток Viber є відносно новим програмним продуктом, який досить ефективно працює на пристроях, розташованих на базі ОС Android. Кожен, хто хоча б один раз спробував цю програму, зазначає її простоту і доступність. І це не дивно, так як будь-який сучасний чоловік цінує свій час і намагається постійно бути «на зв’язку» не тільки з рідними і друзями, але і з багатьма діловими партнерами. Серед інших типових програм, які допомагають налаштувати спілкування за допомогою глобальної мережі, Viber можна всього за кілька секунд завантажити і інсталювати на комп’ютер або телефон. Після установки додаток дозволить абсолютно безкоштовно здійснювати дзвінки, не кажучи про переписку, на величезні відстані, навіть коли люди знаходяться в різних країнах.

Viber в смартфоні

Велика популярність і зростаюча популярність Viber обумовлена ​​тим, що навчитися користуватися додатком зможе навіть дитина. Не варто нехтувати гарною якістю зв’язку, абонент може не тільки дзвонити своєму співрозмовнику, а й здійснювати активну переписку, за мить пересилаючи, при наявності стабільного інтернет-з’єднання, текстові повідомлення, картинки і фото.

значення назви

Отже, перш ніж дізнатися, що таке Viber і як ним користуватися, слід розібратися зі значенням назви даної програми. Насправді багато користувачів, самі того не підозрюючи і називаючи додаток «Вайбером», кілька помиляються. Хоча, заради правди, доцільно зазначити, що частина населення, яка звикла називати Viber «Виберіть», також не має рації. Згідно фонетичним особливостям англійської мови, Viber повинен вимовлятися як «Вайбер», через що більшість росіян і користувачів з інших зарубіжних країн саме так і називають програмний комунікатор.

Однак розробниками Viber є громадяни, які не проживають в Америці. Творці програми подарували йому данське назва маленької співочої пташки — чайки, яка вимовляється як «вібе», де наголосом падає на першу згідну.

Два програміста-компоновщика, які вели проект зі створення додатка, працювали в Мінську, хоча самі були громадянами Ізраїлю. Після успішної демонстрації в 2014 році інтелектуальна власність стала надбанням однієї з престижних японських фірм. На сьогоднішній день Viber є продукт, який активно «поглинається» модерним глобалізованим суспільством.

інтерфейс Viber

Додаток, яке встановлюється на комп’ютер

Зазвичай, коли користувач хоче розібратися: що таке Viber і як ним користуватися, він попередньо інсталює його нема на комп’ютер, а на телефон або планшет. Деякі навіть не підозрюють, що девелопери передбачили програму, яка може бути встановлена ​​на стаціонарний комп’ютер або ноутбук. За допомогою електронного пристрою можна користуватися голосовими і текстовими повідомленнями, ділитися з друзями фотографіями, картинками і смішними стікерами.

Як показує практика, Viber нічим не поступається всесвітньо відомому Skype, тим більше що на мобільних девайсах він функціонує в кілька разів краще, забезпечуючи під час прямого спілкування гарна якість звуку.

Правда, ставити Viber і Skype на одну сходинку буде не зовсім правильно, тому що перший з них може налагодити виключно голосову комунікацію і листування, в той час як другий має перевагу, надаючи кожному бажаючому сучасну і досить доступну відеозв’язок.

Встановити Viber на комп’ютер досить просто, юзер повинен обзавестися виключно програмним продуктом, який можна завантажити з сайту офіційного розробника, і озброїтися смартфоном на базі ОС Android. Скачав електронний комунікатор в автоматичному режимі згенерує унікальний код, підтвердити який можна буде за допомогою смартфона.

Гідність програмного комунікатора в тому, що здійснюючи листування за допомогою комп’ютера, користувач може в будь-який момент відлучитися, захопивши з собою мобільний девайс, так як всі, хто входить повідомлення будуть дублюватися і відображатися на екрані смартфона, який функціонує на базі ОС Android.

Відмінні риси Viber, встановленого на телефоні

Для тих, хто поки не знає, що таке Viber і як ним користуватися, а також сумнівається, чи зможе додаток з максимальною віддачею працювати на китайському або американському смартфоні, слід знати, що Viber може встановлюватися практично на всі мобільні гаджети, незалежно від того , яка ОС на них інстальована. Розробники створили гнучку систему, що дозволяє Viber поєднуватися з iPhone, Android і BlackBerry. Тільки на найпростіший звичайний телефон встановити цей додаток поки що не є можливим, так як там воно функціонувати не зможе.

Потенційні споживачі вважають за краще Viber іншим типовими програмами з огляду на те, що вони отримують:

  • якісний голосовий зв’язок, позбавлену тривалих затримок і неприємних «квакають» звуків;
  • можливість безкоштовно телефонувати друзям або партнерам, які проживають в інших країнах світу;
  • економну витрату батареї телефону;
  • простий, зрозумілий будь-якому абоненту інтерфейс, що не вимагає додаткових навичок;
  • економію особистого часу, який міг би бути витрачено на авторизацію для входу в систему.

Всі ці аспекти допомагають зрозуміти, що таке Viber, швидко навчитися ним користуватися і надалі із задоволенням приймати ті переваги, які дарує цей додаток. Юзер, який активно спробує утилізувати в повсякденному житті Viber, зможе зрозуміти, чому він так швидко набирає популярність, яка порівнянна навіть з Skype.

Завантаження файлу з програмою

Перш ніж встановити Viber на телефон або комп’ютер, його необхідно завантажити, доцільно пам’ятати, що Viber є безкоштовним електронним комунікатором, який знаходиться у вільному доступі, доступному кожному бажаючому.

Зберегти і встановити його можна після віртуального відвідування спеціалізованого магазину, де можна знайти саме ту версію продукту, яка буде оптимальною для кожної конкретної ОС. Незважаючи на те що спочатку електронний комунікатор був розроблений тільки для пристроїв на базі iPhone, з плином часу його адаптували і до ОС Android, встановленої на більшості модерних смартфонів.

користування програмою

Для того, щоб розібратися: що таке Viber і як ним користуватися, не знадобитися занадто багато часу. Після того як абоненту вдасться зберегти і встановити Viber, йому буде достатньо кількох хвилин, щоб зрозуміти принцип його роботи. Ультрасовременное максимально адаптоване додаток не вимагає від потенційного користувача додаткового попереднього навчання.

Використання Viber

Привабливий спрощений до неможливості інтерфейс досить простий. Для налаштування параметрів необхідно тільки вказати в певному полі номер особистого телефону, після чого Viber в автоматичному режимі пройдеться по всьому списку контактів, вказуючи на тих абонентів, які на даний момент є володарями зручного додатки. Користувачеві потрібно буде тільки додати предпочтённих людей в список і приступити до спілкування.

Всього через 2-3 хвилини після того, як буде збережена і встановлена ​​програма, можна буде щосили нею користуватися, зокрема, за допомогою Wi-Fi або 3G здійснювати міжнародні та міжміські дзвінки, надсилати фото та картинки. Крім всіх перерахованих вище можливостей, які доступні без додаткових грошових вкладень, Viber дозволяє дзвонити безпосередньо на телефонні номери, правда, за цю можливість необхідно буде заплатити. Вартість дзвінків аналогічна типовою послуги в Skype.

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector