Що робити, якщо Shadowplay не працює

Користувачі з таким ентузіазмом описують гідності цієї утиліти, «однофамільниці» «цвинтарного романсу» панк-групи Joy Division — Shadowplay, що ні поставити її неможливо, тим більше що вона безкоштовна. Ось тільки одна проблема — утиліта входить в пакет відеокарт від Nvidia і доступна тільки власникам цих відеокарт.

Що робити, якщо Shadowplay не працює
Можна сказати і по-іншому, якщо ви придбали відеокарту від Nvidia, і в пакеті програмного забезпечення для неї є Shadowplay, то вона повинна працювати з цією відеокартою.

Технічні особливості

Звідси перший висновок — «де шукати». Якщо Shadowplay не запускається, не включається, не працює — у вас повинна бути відеокарта Nvidia, причому версії не нижче 600-ий. Ось список, на яких ця програма запису відео прямо з монітора — Shadowplay буде працювати напевно:

  • GeForce Titan;
  • Серія GTX 600;
  • Серія GTX 700;
  • GTX 600M — тут вже треба перевіряти, працює не на всіх;
  • GTX700M;
  • GTX 800м;
  • Все більш сучасні.

Якщо у вас стоїть відеокарта іншого виробника або не з наведеного списку, робота програми не гарантується — нехай Shadowplay і стоїть, але вона поставлена ​​окремо від пакета наявної відеокарти і не записує.

Є і ще деякі важливі нюанси, від яких залежить працездатність програми.

Вона дозволяє передавати вироблену запис відео відразу в мережу, немає необхідності возитися з Web-камерою, але для цього має бути в роботі Twitch-канал, якщо його немає, то само собою немає і трансляції.

Головна панель

Головна панель

Програма дуже дбайливо ставиться до наявних на ПК ресурсів, але дечого, звичайно, вимагає. Зокрема, вона виробляє свої налаштування і налаштування ігор під параметри комп’ютера у фоновому режимі. Якщо у вас фон перевантажений іншими утилітами, то і налаштування можуть не пройти. Тому необхідно уважно стежити за тим, що у вас ще працює на ПК «без вашого відома». Для забезпечення роботи Shadowplay, можливо, знадобиться ці програми відключити. Звертаємо увагу, деякі дії Shadowplay виробляє відразу після завантаження системи, тому спочатку видаляємо все зайве в тлі, а потім перезавантажуємо ПК, щоб Shadowplay зробила свою роботу.

Ще один нюанс пов’язаний з форматом, в якому програма являє своє відео. Це добре відомий і забезпечує прекрасну якість — MP4. Проблема тільки в тому, що з цим форматом можуть не працювати прості (і безкоштовні, що важливо) програми редагування відео. Ось вийде ситуація — «висить груша, не можна з’їсти». Іншими словами, файл відео отримано, але працювати з ним не виходить. Висновок, в общем-то, простий — доведеться використовувати конвертер для перекладу mp4-відео в інший формат. Але конвертер повинен бути надійний, не втрачає якість відео в іншому форматі.

параметри якості

параметри якості

І останнє. Програма досить проста в налаштуваннях, але у неї є особливість роботи зі звуком — його може не бути. Найпростіше рішення цієї проблеми — спочатку вимкнути функцію налаштування програми «внутріігрового накладення», а потім цю функцію активізувати знову.

висновок

Є, звичайно, і інший спосіб, змусити працювати Shadowplay — просто переставити програму. Найкраще спочатку видалити, а потім поставити заново. Але це вже в самому крайньому випадку, коли перевірені апаратні характеристики, перевірений Інтернет, на диску достатньо місця для запису відео.

Подібні утиліти «від виробника», як правило, не мають проблем у використанні, якщо ваша система задовольняє всім вимогам по характеристикам апаратури.

Якщо ви хочете бути на піку власного потокового відео і використовувати Shadowplay, краще придбайте відеокарту від Nvidia 600 і вище. Це гарантоване вирішення всіх проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector