Актуальні новинні канали в Telegram

Переважна більшість користувачів месенджера «Telegram» вважають його платформою для дорослих, серйозних людей, готових обговорити політику, світові новини, спорт і т. Д. На відміну від більш молодіжних «Viber» і «WhatsApp», новинні канали в «Telegram» займають суттєву нішу серед всього контенту месенджера.

Актуальні новинні канали в Telegram

З кожним днем ​​в «Telegram» з’являється все більше новинних каналів від відомих друкованих або телевізійних ЗМІ, політиків, блогерів та громадських діячів. З усього достатку тематик новин варто виділити три найосновніші — це спорт, політика і світові новини. Але, звичайно, у кожного можуть бути свої переваги, і вони можуть відрізнятися від тих категорій, які будуть описані нижче.

Спорт

 1. «@Eurosportru» — незважаючи на досить мізерні показники передплатників (близько 5 тисяч) — це один з кращих проектів про спортивні новини.

  Спортивний канал новин в Telegram @eurosportru

  Спортивний канал @eurosportru

 2. «@Sportfolks» — новинний проект про спорт з освітленням актуальних спортивних подій, а також корисні поради, програми тренувань і все, що потрібно для здорового способу життя.
 3. «@Fitnessjournal» і «@SportTg» — це схожі за тематикою і опублікованим контенту ресурси, що спеціалізуються на пропаганді здорового способу життя, що мотивують цитат, режимів програм тренувань.
 4. «@Refoot» — проект від самого великого паблік в соціальній мережі «ВКонтакте», присвячений футболу — «Реальний футбол». Дайджест останніх чуток, огляди преси про останні події футбольного світу.

політика

 1. «@ Metodi4ka» — канал присвячений всім аспектам політики, все анонімно і без цензури. Публікуються як актуальна новинна стрічка, так і думки про ті чи інші події в політичних колах.

  Канал новин в Telegram @ metodi4ka

  Канал @ metodi4ka

 2. «@Karaulny» — авторський ресурс з підбіркою від різних «телеграм» джерел не тільки про політичні, а й про звичайних новинах.
 3. «@DavydovIn» — авторський проект з політичною аналітикою про останні чутки новинного внутрішньополітичного світу.
 4. «@ Russica2» — дуже популярний проект, має вже більш 60000 передплатників. Інтерес до каналу обумовлений якісними аналізами відбуваються політичних подій без якихось особистих уподобань. Все якісно і легко читаемо.

Світові новини

 1. «@Bbcrussian» — офіційне представництво російської служби «BBC».

  Канал новин в Telegram @bbcrussian

  Канал @bbcrussian

 2. «@Tass_agency» — ще один офіційний представник, в даному випадку від інформ-агенції «ТААС».
 3. «@Radiosvoboda» — добірка з новинами ефіру «Радіо Свобода».
 4. «@Kmrsnt» — для шанувальників порталу «Комерсант». Зайвих слів не потрібно, так як репутація даного порталу говорить сама за себе.
 5. «@Meduza_news» — канал від новинного паблік «Медуза».
 6. «@Tvrain» — офіційний проект ТК «Дощ», тепер найсвіжіші світові новини не тільки на телеканалі «Дощ», а й в системі «Telegram».

На деяких каналах, існують і свої боти, які відправляють повідомлення в різних категоріях типу «Новина дня», даний функціонал також заслуговує на увагу.

Даний вищеописаний список не є вичерпним, оскільки в системі «Telegram» існують ще сотні цікавих, але не розкручених проектів, які також заслуговують свою частку уваги.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector