Як максимально збільшити швидкість скачування в uTorrent

Трохи про завантаження

Отже, дорогі друзі, перш ніж дізнатися про те, як збільшити швидкість торрента, давайте трохи обговоримо питання про саму завантаженні з мережі, щоб трохи зрозуміти суть. Після цього вам буде легше вникнути в опис інструкцій і застосувати це все на практиці. Також розповімо про те, що слід пам’ятати перед тим, як налаштувати торрент на максимальну швидкість скачування.

Логотип uTorrent

uTorrent — це дуже популярна і надійна програма, але і з нею іноді виникають неприємності

Перш за все важливо запам’ятати одну річ: швидкість завантаження не може бути вищою за ту, що вам надає інтернет-провайдер (якщо у вас стоїть тариф з максимальною швидкістю, яку дає компанія). Тобто, якщо у вас стоїть безлімітний тарифний план зі швидкістю вісім мегабіт в секунду, встановлений за максимальною провідності, то ви ніяк не зможете завантажувати дані з мережі, наприклад, зі швидкістю дев’ять мегабіт в секунду. Це пов’язано з тим, що провід, який дозволяє вам користуватися всіма принадами глобальної мережі, не може потягнути таку висоту. Ця ситуація найбільше може бути знайома користувачам інтернету через телефонні лінії. Якщо ж у вас інтернет працює по оптоволоконної мережі, то проблеми зі швидкістю вас не повинні стосуватися.

Але що робити, якщо все ж такі неполадки у вас є? Що якщо онлайн ви можете дивитися фільми в FULLHD-якості, завантажувати зі свого браузера з великою швидкістю, а ось торрент не дозволяє цього робити? Ось тоді ви і можете спробувати поворожити з настройками завантажувача. Також це можна робити, якщо лінія підтримує роботу більш високих швидкостей, але у вас не варто відповідний тарифний план. Але на крайній випадок ці поради може спробувати використовувати кожен, так як є шанс, що вони раптово можуть спрацювати. Тому давайте ж спробуємо зробити так, щоб торрент качав швидше.

Як прискорити торрент

Зверніть увагу, що такі настройки можна спробувати застосувати на інших програмах для завантаження даних з обмінників, якщо зрозуміти суть цих методів, так як параметри і інтерфейс додатків може відрізнятися. Також варто пам’ятати про те, що у вас може стояти обмеження або захист як від провайдера мережі, так і від адміністратора (якщо ви перебуваєте на роботі, наприклад). Тому потрібно спочатку відкинути ці варіанти або спробувати ліквідувати ці проблеми. Отже, спробуємо налаштувати торрент на максимальну швидкість скачування.

 1. Для початку давайте перевіримо початкові параметри менеджера завантажень uTorrent. Зайдіть в налаштування програми і перейдіть у вкладку «BittTorrent». Тут нам знадобиться такий пункт, як «Шифрування протоколу», який повинен бути включений. Також переконайтеся в тому, що встановлений параметр «Дозволити вхідні з’єднання».
 2. В налаштуваннях з’єднання поставте галочку біля пункту «Переадресація UPnP».
 3. Тепер знову зайдіть в ті ж налаштування (можна скористатися комбінацією клавіш Ctrl + P, де друга буква — англійська). Але зараз увійдіть у вкладку швидкості і встановіть її необмеженою. У вікні програми детально написано, як це можна зробити. Тепер встановіть наступні параметри:
 • Пункт «Максимум з’єднань» — значення 2500.
 • Пункт «Максимум приєднаних бенкетів на один торрент» — значення 500.
 1. Далі, ми переходимо у вкладку «Додатково» і налаштовуємо такі параметри:
 • allow_same_ip — true
 • show_notorrents_node — false
 • Rss.update_interval — введіть в поле число 20.
 1. Можете перевірити доступні оновлення для uTorrent, так як розробники завжди намагаються поліпшити свій продукт і зробити його більш привабливим для користувача. Також часто вони виправляють помилки попередніх версій.

uTorrent на MacOS скріншот

Збережіть всі змінені настройки, після чого перезапустіть торрент. Тепер у вас кілька повинна збільшитися швидкість скачування. Спробуйте поекспериментувати з цим. Якщо ж у вас нічого не змінилося або стало гірше, то поверніть стандартні установки і спробуйте перевірити інші проблеми.

Які ще можуть бути проблеми

Якщо у вас не виходить налаштувати uTorrent так, щоб він качав швидше, то слід перевірити інші параметри і дані на комп’ютері. Можливо, десь є обмеження або захист. Також не варто применшувати атаки вірусів, які можуть впливати на швидкість завантаження. Ось чому вам для початку рекомендується перевірити комп’ютер або ноутбук на віруси, тільки після цього міняти різні настройки.

 1. Подивіться чи не скачується якась інформація у фоновому режимі в вашому браузері або будь-який інший програмі. Онлайн-ігри особливо згубно впливають на завантаження в uTorrent, так як вся швидкість йде на підтримку гри. Виходить, що вам потрібно буде вибрати, що з цього для вас в пріоритеті.
 2. Обов’язково перевірте роботу інтернету в цілому. Якщо у вас з працею відкривається навіть проста сторінка в глобальній мережі, то про яку завантаженні в торренте може йти мова? Тут вам потрібно вже звертатися до постачальника послуг зв’язку — вашому безпосередньому провайдеру. Саме він зможе відповісти на ваше запитання.
 3. Якщо у вас стоїть Wi-Fi, і по бездротовому зв’язку швидкість на інших пристроях набагато вище, то тут справа однозначно з комп’ютером. В такому випадку турбувати інтернет-провайдера буде рано. Зверніть увагу, що чим далі ваш комп’ютер або ноутбук знаходяться про точки роздачі Вай-Фая, тобто, від роутера, тим нижче буде швидкість завантаження.
 4. Перевірте скільки торрентів викачуються одночасно. Якщо ви будете качати п’ять фільмів за вісім гігабайт разом, то загальна швидкість поділиться на число завантажень. У такому випадку рекомендується налаштувати чергу: щоб кожен наступний фільм гойдався тільки після завантаження попереднього. Не плутайте настройку максимального числа активних торрентів і число активних завантажень! Так як перший параметр включає не тільки скачування, але і роздачу, яка може бути нескінченною. Тобто, черга до другого фільму з нашого прикладу так і не дійде.
 5. Рекомендується при скачуванні торрента дивитися число доступних активних сидов — SEED. Так називають користувачів, які стоять на роздачі торрент-файлу, щоб у інших людей була можливість завантажити необхідний документ швидше. Природно, що чим більше число сідів, тим більше шанс мати високу швидкість завантаження, наприклад, своїх п’яти фільмів.

Підіб’ємо велику межу

Сьогодні ми отримали з вами дуже багато інформації: починаючи від залежності швидкості завантаження від зовнішніх чинників, закінчуючи тим, як зробити так, щоб торрент качав швидше. Давайте скомпонуємо все, про що було сказано вище і підведемо з вами невеликі підсумки сьогоднішнього обговорення.

 1. Швидкість завантаження не може бути вищою за ту, що вам надає інтернет-провайдер (якщо у вас стоїть тариф з максимальною швидкістю, яку дає компанія).
 2. Для початку рекомендується перевірити інші настройки мережі і комп’ютера. Тобто, подивіться, як поводиться швидкість при роботі в браузері на вашому комп’ютері, на інших пристроях (якщо у вас стоїть бездротове з’єднання через Wi-Fi), перевірте параметри брандмауера Windows, наприклад.
 3. Також слід перевірити систему на наявність шкідливих кодів за допомогою антивірусної програми. Це не тільки потрібно для страховки швидкості завантаження, і для безпеки самого комп’ютера.
 4. Встановіть вище представлені настройки програми uTorrent для досягнення максимальної швидкості завантаження через менеджера завантажень. Обов’язково збережіть всі зміни, що ви внесли, після чого перезапустіть торрент і перевірте роботу. Якщо ситуація не змінилася, спробуйте на крайній випадок інший торрент-файл з великою кількістю сідів.

Сподіваємося, що у вас вийшло налаштувати торрент на максимальну швидкість скачування, і більше не залишилося ніяких проблем. Насолоджуйтесь новій швидкістю завантаження даних через uTorrent. Дорогі читачі, ділимося в коментарях тим, що саме вам допомогло досягти цієї мети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector