Кращі програми для прослуховування радіо в Windows

На просторах інтернету представлена ​​величезна різноманітність програмних додатків, що дозволяють прослуховувати практично будь-яку радіохвилю. Завдяки тому, що багато радіостанцій здатні віщати за допомогою інтернету, кожен бажаючий за наявності певного софта може включити себе радіо на комп’ютері. Звичайно, всі існуючі на сьогоднішній день радіо плеєри корисні здатністю відтворювати інтернет-радіо, проте, основним їх перевагою вважається набір запрограмованих радіостанцій.

Кращі програми для прослуховування радіо в Windows

ТОП додатків для прослуховування радіо в Windows.

Як показує практика, деякі додатки мають в своєму списку більше сотні цікавих і захоплюючих станцій. Правда, зустрічаються і програми, які надають користувачеві можливість вибирати хвилю з тисячі існуючих в світі радіостанцій. У більшості програм кожна станція відноситься до своєї категорії і відповідає певному жанру. Якщо знайти свій оптимальний віджет радіо для Windows 7 або 10, можна буде прослуховувати як поп-музику, так і джаз з роком.

Кожне з таких джерел додатків має свій специфічний інтерфейс, а також досить схожий набір елементів управління. Користувач програми зможе з легкістю скористатися списком станцій, а також кнопками, що дозволяють управляти відтворенням. Нерідко додатки мають функцію, яка виробляє запис радіо-потоку. У представленому рейтингу найбільш популярних і зручних програм для відтворення радіостанцій за допомогою інтернету розглянуто софт, що має список радіостанцій вітчизняного і зарубіжного походження.

Список найкращих віджетів радіо для комп’ютера Windows

ComboPlayer

Починає перелік найбільш зручних додатків ComboPlayer -гаджет радіо для Windows 7, який розробили вітчизняні програмісти, цей програмний продукт дозволяє не тільки слухати безліч радіостанцій, а й переглядати при бажанні телевізійні передачі. Варто відзначити, що в ньому міститься величезна кількість корисного і цікавого контенту, який функціонує в відмінній якості.

ComboPlayer

All-Radio

Наступний представник рейтингу — All-Radio, який є по праву багатофункціональним продуктом. Його можливості вкрай широкі, управління просте і доступне. За допомогою All-Radio можна слухати трансляції, дивитися телепередачі. Користувачеві може стати корисною функція запису не тільки звуку, але і відео, яке збережеться у високій якості. All-Radio містить в собі близько 2 тисяч станцій і вдвічі менша кількість ТВ, трансльованих в різних країнах світу.

All-Radio

RadioSure

Ще один цікавий віджет радіо для windows 10 — RadioSure, який можна назвати високотехнологічним програвачем, здатним здивувати користувача неймовірним функціоналом, а також величезним набором корисних ресурсів. Можливості програми дозволяють самостійно налаштовувати формат відтворення, впливаючи на якість звуку. Перевагою софта RadioSure можна назвати регулярну підтримку і оновлення з боку розробників, що укупі дозволяє програмі працювати стабільно і коректно. Утиліта дуже часто оновлюється, тому працює стабільно.

RadioSure

Screamer Radio

Screamer Radio цікаво тим, що це абсолютно безкоштовний софт, ідеально працює на комп’ютерах з операційною системою Windows. Даний продукт допомагає відтворювати радіо, програє аудіозаписи в MP3 форматі. Крім того, можна прослуховувати будь-які записані треки, не ризикуючи втратою якості. Screamer Radio налічує 3,5 тис. Радіостанцій, сотня з яких — російськомовна.

Screamer Radio

Radiocent

Якщо встановити на робочий стіл Windows 7 радіо-додаток Radiocent, користувачеві буде підвладна програма, що має відмінний функціонал і зміст. Radiocent налічує кілька тисяч каналів, що транслюються по всьому світу. Перевагою можна назвати поділ всього вмісту по країнам і тематиці. Користувач може скористатися сортуванням по бітрейту і алфавітом. Зручною функцією можна назвати створення власних списків, що дозволяють здійснити максимально швидкий доступ до обраних ресурсів.

Radiocent

RadioTochka

RadioTochka — програмний продукт, який не може похвалитися великою функціональністю, як раніше описані додатки. Його приємною особливістю можна назвати зрозумілий інтерфейс. Вміщені в списку станції мають свої характерні логотипи — це допоможе швидко запам’ятовувати і в подальшому знаходити необхідні джерела.

RadioTochka

RarmaRadio

Відмінна додаток для радіо Віндовс 10 — RarmaRadio, воно цікаво можливістю підтримувати різноманітні скіни і плагіни. Серед налаштувань можна вибрати тип бажаних розширень. Крім стандартного набору функцій, передбачений широкий спектр унікальних можливостей, зокрема, вміння знаходити в глобальній мережі дані, які стосуються треку, його назва, альбом і картинку. Користувачеві доступні всілякі сортування станцій. RarmaRadio — одна з найкорисніших і всіляких програм.

RarmaRadio

PCRADIO

Додаток PCRADIO по-своєму оригінально і корисно, воно має простий інтерфейс, підтримує станції з абсолютно різними жанрами музики, має можливість різної настройки звуку, що допомагає впорядкувати гучність для програвання аудіо як з колонками, так і навушниках. Варто зазначити, що цей софт ідеальний для телефонів на ОС Android, а також ПК з Windows 7.

PCRADIO

Radio +

Кращий віджет для радіо Windows 10, що дозволяє мати доступ до абсолютно всіх радіостанціях, що функціонує за допомогою інтернету — Radio +. Цей продукт простий в експлуатації, в ньому відсутні складні настройки та сортування. Сподобалися станції можна додавати в список «Вибраних». Запрограмовані в список канали оснащені характерними значками, що робить зовнішній вигляд програми більш привабливим.

висновок

Всі перераховані програми мають безліч переваг, корисний набір функцій, вибрати одне оптимальне додаток зможе тільки сам користувач, на практиці випробувавши пару — трійку зазначених продуктів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector