Браузер для Windows: як вибрати найшвидший

Швидкість з’єднання залежить від провайдера, потужності комп’ютера і браузера, що використовується в Windows. Це здається несуттєвим, але додаток, яке ви використовуєте для доступу до мережі, може впливати на швидкість завантаження сторінок.

Браузери для Windows

Який браузер для Windows працює швидше за всіх?

Один і той же «оглядач інтернету» проявляє себе інакше в різних версіях Windows. Давайте дізнаємося про найшвидше браузері для Windows 10, розглянемо, які програми варто встановлювати в інших версіях цієї системи.

Найшвидші браузери для Windows 7 і 8

Для початку пропонуємо зупинитися на добірці оглядачів для сьомий і восьмий версії системи, оскільки вони найбільше поширені серед користувачів. Для цього ПО найкраще підійдуть такі програми:

  1. K-Meleon. Як не дивно, цей маловідомий браузер виявляється на вершині списку саме завдяки швидкості роботи. Програма дуже легка, віднімає мінімум ресурсів. Її можна встановлювати в системі Windows або скористатися версією, яка потребує завантаження. Швидкість браузера визначається за швидкістю запуску самого додатка і завантаження сторінок — всі ці дії окремо займають менше секунди. Утиліта відкрита для доробок: код програми є у вільному доступі, і будь-який користувач може внести свої пропозиції розробникам. Тут є функція блокування реклами і спливаючих вікон, оформлення дуже стримане. Хоча цей продукт не так розкручений, як більш відомі конкуренти, радимо спробувати його в якості засобу для доступу до інтернету, особливо якщо ви прагнете не надто завантажувати оперативну пам’ять комп’ютера. Ще один аргумент на «скарбничку» сервісу — саме його вважають кращим багато програмістів, фахівці, які дійсно розбирається в подібній тематиці.Веб-браузер K-Meleon
  2. Opera. Хоча вважається, що за останні роки цей браузер став не таким унікальним, як раніше, через зміни движка, він все ще залишається одним з найшвидших і зручних для користувачів. Перш за все, у нього гарний дизайн, є синхронізація аккаунта, експрес-панель для зручного користування сайтами, окремі закладки та інші інструменти. Браузер популярний через режим Turbo, який прискорює завантаження сторінок і економить трафік, що важливо при користуванні 3 / 4G інтернетом. Як відзначають багато користувачів, він здатний справлятися з безліччю відкритих вкладок, не надто перевантажуючи пам’ять комп’ютера. Саме за кількістю одночасно завантажуваних сторінок він вважається кращим серед конкурентів. Відео та сайти програма запускає за дві секунди, сама включається за 3-5 секунд. Відзначимо, що якщо додаток перевантажить оперативну пам’ять через величезної кількості сайтів, то воно просто «вилетить» й увімкнеться заново. Але, уточнимо, що такі збої часто пов’язані не з програмою, а з недостатньою потужністю комп’ютера.Інтернет-браузер Maxthon
  3. Google Chrome. Один з найбільш відомих браузерів в світі. Подібна затребуваність пояснюється декількома перевагами сервісу: простотою користування, мінімалістичним інтерфейсом, можливістю встановлювати розширення. Крім того, цю програму вибирають ті, хто має обліковий запис Google, в якому можна зберегти всю інформацію про закладках, паролі до інших облікових записів і т. П. Браузер використовується на декількох пристроях з одним аккаунтом і дозволяє отримати доступ до збережених сторінок. Режим «Інкогніто», навпаки, сподобається тим, хто не хоче залишати за собою сліди — ніяких файлів cookie, кеша і інших даних серфінгу. Як правило, цього браузеру віддають перевагу при порівнянні з Opera. Але виявляється, що сторінку він завантажує на кілька секунд довше, тому і не потрапив на перші позиції цього списку. Тому не зовсім коректно називати його найшвидшим браузером для Windows 7, та й багато користувачів відзначають, що він не так добре дає собі раду на вісімці.Сторінка вітання Google Chrome
  4. Mozilla Firefox. Кілька років тому цей оглядач був самим затребуваним у багатьох країнах. Це перша програма, для якої почали створюватися розширення. Але він зовсім не такий швидкий, як Opera або Chrome, тому за швидкістю ми не можемо розглядати його як лідера серед конкурентів. Чим в такому випадку може залучити цей продукт? Своєю гнучкістю, адже браузер можна максимально пристосувати під себе, встановити масу розширень і не турбується про безпеку — тут добре опрацьовані механізми захисту конфіденційності. Їм стабільно продовжують користуватися ті, хто полюбив «лисицю» раніше, а залучити нових користувачів сервіс може, якщо вони просунуті в настройках і люблять міняти їх під себе.Ласкаво просимо в Mozilla Firefox

Швидкий браузер для Windows 10

Не так багато користувачів вже встановило собі останню версію Windows 10. Але питання вибору браузера для цієї системи саме на часі, і в першу чергу ми розглянемо новинку компанії — Microsoft Edge.

Логічно було б припустити, що саме цей браузер максимально пристосований для 10 версії. В принципі, так воно і є — працює він дуже швидко, має високу продуктивність. У нього просте і лаконічне оформлення, він зрозумілий для простих користувачів. Додаток має достатній набір налаштувань для просунутих користувачів і має кілька цікавих функцій, наприклад, режим читання або можливість малювати на сторінках. Він не відстає по продуктивності від Chrome, але вимагає великої кількості оперативної пам’яті.

Новий браузер Microsoft Edge

Який браузер встановити, якщо ви не хочете користуватися Microsoft Edge на Windows 10? Гідною йому заміною буде той же Chrome, Waterfox — аналог «лисиці» або будь-який з перерахованих вище менш відомих браузерів. Вибір грунтується на показниках продуктивності і кількості оперативної пам’яті на самому комп’ютері. Ці складові грають навіть більшу роль, ніж вибір спритною програми.

Браузери, які підтримують Windows XP

Залишається ще дуже багато слабких комп’ютерів, яким протипоказаний перехід на будь-яку більш нову операційну систему Windows — вони просто не витримають такого навантаження.

Уточнимо, що, наприклад, популярний у всьому світі Chrome вже не підтримує старенький XP. Але для нього є не менше гідні альтернативні браузери:

  1. K-Meleon. Він знову займає перше місце в нашому списку через свою легкості — він відмінно справляється з завданнями і при цьому забирає мінімум ресурсів комп’ютера, зокрема, оперативної пам’яті. А значить, забезпечує високу продуктивність і таку ж швидкість завантаження сторінок. Рекомендуємо придивитися до нього, якщо ваш комп’ютер слабкий.
  2. Opera. На офіційному сайті продукту повідомляється, що цей браузер все ще підтримується в системі XP, тому сміливо встановлюйте його на свій комп’ютер з цим ПО. Opera вимагає значно більшої кількості ресурсів, тому радимо не відкривати занадто багато вкладок, щоб не страждати від зависання або вильоту програми.
  3. Internet Explorer. Це не найшвидший браузер для Windows XP, але він за замовчуванням встановлюється в системі Windows і буде працювати в будь-якій її версії. Багато користувачів відзначають, що в останніх версіях він став значно краще, і всі звичні стереотипи про його нестабільності просто перебільшені.

Internet Explorer для Windows XP

Ми проаналізували список найшвидших браузерів, дізналися, які продукти заслуговують на увагу і установки. Рейтинг може відрізнятися в залежності від версії Windows. Швидкість роботи програми безпосередньо пов’язана з кількістю оперативної пам’яті на комп’ютері. При виборі радимо дотримуватися балансу і користуватися браузером, який добре проявить себе в зв’язці з можливостями вашого ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector