Для чого потрібна і як включити Налагодження по USB? —

USB android
Користувачі сучасних гаджетів на базі операційної системи Android часто і не підозрюють про різноманіття відкривається перед ними потенціалу. До таких можливостей відноситься режим USB-налагодження. Спробуємо розібратися, що це таке?

Основним завданням USB-налагодження є внесення змін до системи і подальша налагодження роботи встановлених додатків. Користувачі, які вже витратили цю функцію, без праці можуть перепрошити смартфон, налагодити обмін файлами з телефону на комп’ютер, відновлювати резервні копії і багато іншого.

Активація USB налагодження

Включення USB-налагодження практично на всіх телефонах ідентично. Для початку потрібно зайти в Меню -> Настройки. Далі знаходимо пункт Налагодження по USB і ставимо галочку. Зазвичай останній пункт у всіх девайсах Android знаходиться у вкладці для розробників, але можуть бути деякі відмінності. Розглянемо кілька варіантів: першим кроком завжди буде пункт Меню -> Настройки, далі можливі різні варіанти. Уважно вивчіть запропоновані варіанти вкладок. Можуть зустрітися пункти: Розробка, Для розробників, Додатки, Ще -> Параметри розробника. Виберіть потрібний пункт і активуйте USB налагодження.

У деяких системах алгоритм активації може дещо відрізнятися. Спробуйте запропонований нижче варіант.

— Меню -> Настройки -> Про телефон / Про планшет -> Номер збірки. Багаторазове натискання по меню Номер збірки призведе до включення режиму для розробників, а далі знаходимо потрібну опцію і активуємо її.

Після активації вищевказаної опції з’явиться запит на синхронізацію з підключеним комп’ютером, дозволивши яку процес включення налагодження по USB можна вважати завершеним.

Проблеми з визначенням Android

Досить часто можна зіткнутися з ситуацією, що якщо ввімкнено налагодження по USB система Android не розпізнає. Для початку необхідно переконатися в наявності встановлених USB драйверів і всіх необхідних оновлень. У разі проблем з драйверами просто повторно або поновіть їх. Також одним з варіантів виникаючих проблем може бути банальна блокування смартфона або планшета. Спробуйте розблокувати свій гаджет і синхронізуватися ще раз.

Якщо вищевказані варіанти не привели до позитивного результату, то, можливо, слід вибрати інший спосіб підключення ПК. Для цього після приєднання відкриваємо інформаційну панель і вибираємо пункт USB — підключення до комп’ютера. У меню ставимо галочку активує режим РТР.

Синхронізація за допомогою WI-FI

Підключення Android за допомогою WI-FI здійснюється введенням ip адреси і порту пристрою. Якщо з цим виникають складності, то проблема легко вирішується за допомогою програми ADB Wireless, яка без праці скачується з Google Play. При запуску програми з’явиться запрошення командного рядка в яку вводиться ip адресу і порт пристрою (наприклад, adb connect 141.169.0.18:2578). Після розпізнавання введених даних пристрою синхронізуються і можна сміливо приступати до роботи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector