Як відключити або видалити Алісу з комп’ютера

Аліса — голосовий помічник, що недавно з’явилася на ринку. Цю новинку ми вдячні всім відомої російської компанії Яндекс. Спочатку сервіс існував самостійно, але розробники вирішили об’єднати його зі своїм програмним забезпеченням. Незалежно від широкого надання послуг службою, іноді користувач в них не потребує. Про методи відключення або видалення Аліси і буде наша стаття.

Для початку роботи з даними ресурсом вам буде потрібно:

 1. Включити Яндекс браузер.
 2. Натиснути на фіолетову кнопку на головній сторінці оглядача.

Після цього ваш асистент Аліса відкриється в новій вкладці. Щоб працювати в голосовому режимі виконайте одну з таких дій:

 • Вимовте: «Слухай, Аліса» або «Слухай, Яндекс».
 • Натисніть на значок сервісу.

У Аліси є одна особливість, для взаємодії з помічником веб-серфер не обов’язково повинен бути включений, але при видаленні Яндекса з вашого пристрою сервіс зітреться разом з ним і інших способів видалення поки не існує.

Як включити Алісу

Як користуватися Алісою

Софт створений на базі даних, які вона отримує від свого користувача. Програма ідентифікує слова і знаходить потрібну інформацію за запитом. Зазвичай відповідь виводиться в голосовому чи текстовому варіанті, але, якщо відомості з вашого питання не знайдені, помічник відкриє сторінку Яндекса для подальшого самостійного пошуку. Ви можете адаптувати пошуковик під себе, використовуючи ряд налаштувань.

 1. Вимкнути запуск голосом, щоб Аліса не слухала вас весь час.
 2. Вимкнути екран відповіді голосовим шляхом.
 3. Поставити кнопку пошуку замість рядка для збереження вільного простору на екрані.
 4. Керувати файлами.
 5. Видалити діалог з додатком.

Дотримуючись запропонованих варіантах, ви налаштуєте асистента для подальшої продуктивної роботи.

Як працює Аліса

Що вміє Аліса?

Основні функції, які має даний сервіс:

 1. Знаходить інформацію.
 2. Вистежує файли.
 3. Контролює деякі функції комп’ютера.
 4. Стежить за ситуацією на дорозі і прокладає кращий шлях.
 5. Програє музику.
 6. Розмовляє на будь-яку тематику.
 7. Відкриває багато додатків.
 8. Викликає таксі з авто знаходженням вашого місця розташування.
 9. Змагається з вами в інтелектуальних іграх.
 10. І ще багато підручні опцій.

З таким супутником ваше життя стане простіше і раціональніше. Вам банально не потрібно буде довго роздумувати про вибір одягу по погоді і курсі валют.

Як дізнатися курс валют

Вимкнути Алісу в Яндекс браузері

Прибрати даний ресурс дуже просто. Є різні алгоритми для відключення і повного видалення Аліси з пристрою. Варіант перший: клікніть правою кнопкою по символу програми і у вкладці налаштувань натисніть на «вимкнути».

Стандартне видалення з ПК

Другий варіант вирішення проблеми (повне усунення диспетчера) забере у вас трохи більше часу, для цього:

 1. Зайдіть в панель управління.
 2. Пошукайте відділ програми (видалення програм).
 3. Вибираєте голосовий помічник Аліса.
 4. Видаляєте.

Як видалити асистента Яндекс

У підсумку видалити диспетчер Аліса зовсім не важко, але у творців залишається одна невелика недоробка. Сам значок штучного розуму видалити з інтерфейсу неможливо, але скоріше це маркетинговий хід, ніж ненавмисна помилка.

Використання сторонніх програм

Розглянемо ще один цікавий спосіб видалення софта з використанням сторонніх програм (Uninstall tool, Revo Uninstaller, IObit Uninstaller, CCleaner). Всі вони дотримуються однієї послідовності:

 1. Вибираєте програму, від якої хочете позбутися.
 2. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику і клацніть по рядку видалити.

CCleaner — найпопулярніша утиліта на сьогоднішній день серед споживачів, але і інші програми характерні своїми здібностями. Наприклад, платформа IObit Uninstaller надає місяць безкоштовного користування.

Як видалити асистента Яндекс

Як налаштувати програму на Android-пристроях

Якщо ви хочете користуватися Алісою не тільки на вашому ПК, то керівництво по використанню голосового помічника на телефоні елементарно. Встановлюєте браузер і натискаєте на вже знайому вам іконку. Для того, щоб зробити будь-які коригування, відкрийте настройки, розташовані в веб-браузері або в діалозі з «співрозмовником». Ви підвищите свою працездатність і організованість, спробуйте попрацювати з помічником і на вашому кишеньковому пристрої. Аліса є прикладом яскравого сучасного просування в сфері наслідування людському розуму. Ця програма передбачає і подальший розвиток на ринку. Будемо стежити за розвитком технологій електронних помічників, залишаючись вірними прихильниками таких нововведень. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector