Як налаштувати нік в Steam

Для просунутих користувачів комп’ютера питання «як змінити нік в стім» не є великою проблемою — ця процедура досить проста, з нею легко розібратися самостійно. Тому дана стаття більше підійде для початківців геймерів, які ще не встигли освоїтися у віртуальному світі, і не знайомі з особливостями настройки ігрової платформи Steam.

Як налаштувати нік в Steam

Як змінити нік в Steam

Давайте ж дізнаємося, як поміняти нік в стім, як видалити або як змінити ім’я облікового запису. Для цього виконаємо такі дії:

 1. Відкриваємо Стим-клієнт, проходимо авторизацію. На сторінці свого облікового запису знаходимо вкладку «Друзі» в головному меню і натискаємо по ній лівою клавішею миші.
 2. У підменю вибираємо зі списку опцію «Змінити нік».
  Змінити нік в Steam
 3. Перед вами відкривається нове вікно, в якому потрібно вказати нові дані користувача. Для початку, якщо у вас вже зареєстрований старий нік, видалимо його. Для цього виділяємо старий нік в поле «Ім’я користувача» і натискаємо на кнопку «Delete» на клавіатурі.
 4. Як прибрати нік, розібралися. Тепер можна замінити його новим. Для цього в тому ж полі «Ім’я користувача» прописуємо придумане ім’я і натискаємо лівою клавішею мишки на «Ок».
 5. Готово. Ви успішно змінили свій нік, затерев старий. Якщо оновити сторінку, то ви побачите результат — всюди в стім замість старого імені буде відображатися нове.

Як зробити порожній нік в стім

Щоб виділитися з «сірої маси» комп’ютерних ботаніків, деякі користувачі ігрової платформи Стим намагаються зробити свій профіль оригінальним. Хтось видумавает цікаві за змістом ники і смішні імена, хтось прописує в імені безліч символів і це, на його думку, виглядає красиво і круто. Деякі просто залишають поле імені порожнім — це теж свого роду «прикол». Давайте розберемося, як зробити невидимий нік в стиме:

 1. Спочатку варто сказати, що звичайним способом зробити поле порожнім не вийде: зареєструвати ім’я без символів не можна, а поставити пробіл система теж не дає. Тому заходимо в свій аккаунт ігрової платформи Steam, проходимо авторизацію.
 2. На сторінці свого облікового запису знаходимо вкладку «Друзі» в головному меню і натискаємо по ній лівою клавішею миші.
 3. Стираємо всі дані в поле «Ім’я користувача» за аналогією з попереднім прикладом.
 4. Копіюємо звідси то, що знаходиться між круглих дужок () — це символи, що імітують пробіл.
 5. Робимо вставку в поле «Ім’я користувача» в клієнті Стим.

Є ще кілька способів ввести порожні символи для написання ника:

 1. В поле «Ім’я користувача» з цифрової клавіатури NumLock, утримуючи затиснутою клавішу Alt, прописуємо комбінацію 0173.
 2. Відкриваємо з панелі управління «Екранну клавіатуру» і повторюємо пункт № 1.
 3. В поле «Ім’я користувача» з цифрової клавіатури NumLock, утримуючи затиснутою клавішу Alt, прописуємо комбінацію 255.

Як очистити історію ників в стім

У деяких користувачів ігрової платформи Стим згодом постає питання, як стерти історію ників в Steam. Це може бути через те, що з віком проходить переосмислення цінностей, і те, що здавалося смішним пару років назад, тепер виглядає не таким вже забавним або навіть дурним. Щоб не ганьбитися в мережі, можна подивитися зміна ніків за весь час і стерти те, що вам не до душі. Отже, як очистити історію ників в стім:

 1. Для очищення історії нам знадобиться вже знайома комбінація символів (), яку, при бажанні, можна набрати з клавіатури (див. Попередню главу). Сенс в тому, що сама історія не підлягає видаленню. Для її видалення потрібно замінити старі ники або іншими ніками, або порожніми символами. Копіюємо те, що знаходиться між круглими дужками ().
 2. Вставляємо скопійовані символи в поле «Ім’я користувача» за аналогією з попередньою главою.
 3. Повторюємо цю операцію для кожного імені, яке хочемо видалити.

Очищення історії ників в стім

Готово! Ми розібралися з тим, як очистити історію ників в Steam. Перейдемо до інших питань.

Як зробити довгий нік в стім

Деякі користувачі стикаються з проблемою, коли придумане ім’я для облікового запису Steam не поміщається в полі видимості. Тобто ви прописуєте своє ім’я, а по факту в ігровій платформі відображається тільки його частину. Справа в тому, що система передбачає обмежену кількість символів для ників і збільшити цю кількість немає ніякої можливості. Однак, є фішки, що дозволяють зробити довгий нік в найбільш популярних іграх Стіма, таких як CS: GO DOTA2.

Опишемо, як зробити довгий нік в DOTA2:

 1. Запускаємо клієнт DOTA2, проходимо авторизацію. Кількома лівою кнопкою миші на опцію «Друзі», знову натискаємо на своєму імені і вибираємо пункт «Змінити нік».
 2. Перед нами відкривається поле для введення нового імені. Сенс в тому, що як сказано вище, можна ввести обмежену кількість символів, але цими символами може бути будь-яка змінна, яка буде написана як кілька символів, але по факту буде відображати цілий повноцінний текст. Таку зміну можна вибрати з файлу dota_russian.txt, який знаходиться в встановленої папці Dota beta / game / dota / resourse / dota_russian.txt.
  Довгий нік в стім
 3. Копіюємо, наприклад, змінну з історією улюбленого школярами героя пуджу і вставляємо в поле для введення імені.
 4. Готово! Тепер ваше ім’я в Доті відображається як величезний текст, який розповідає про походження легендарного М’ясника.

висновок

Ігрова платформа Стим крім свого прямого призначення — можливості грати в улюблені ігри онлайн, пропонує безліч способів для самовираження. Таким способом є оформлення профілю на зразок облікового запису в соціальній мережі. Головна інформація про користувача — це його нік, тому його значення, сенс або просто зовнішній вигляд грають першорядне значення при знайомстві з новим користувачем. Існує багато фішок і способів, щоб зробити свій нік оригінальним: вибирайте вподобаний або створюйте нові способи. Good Luck Have Fun!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector