Чому з’являється помилка 868 і як її усунути

Операційна система нового покоління радує власників комп’ютерної техніки новим відмінними можливостями, тому при виході нової серії Windows більшість користувачів прагне перевстановити систему.

Однак один з варіантів Windows 7, на жаль, супроводжується невеликими глюками, внаслідок яких доводиться стикатися з такою поширеною проблемою, як помилка 868. Щоб позбутися від неї і забезпечити безперешкодний доступ до інтернету, слід вникнути в можливі причини збою VPN-підключення, а також ознайомитися зі способами усунення таких глюків.

Скріншот помилки 868

Помилка 868 здається складною лише на перший погляд, впоратися з нею зможе навіть звичайний користувач.

Фактори, що провокують збій

Існує кілька причин, за якими VPN-з’єднання завершується невдачею. Сприймати таку проблему, як катастрофічну, не слід, оскільки більшість дій цілком доступні і здійсненні.

Причини виникнення помилки

Помилка 868 з’являється на екрані, коли користувач висловив бажання увійти в інтернет.

Як причини можуть виступати неправильні настройки DNS-сервера, внаслідок чого змінюється IP-адреса, відповідно, комп’ютер просто не може отримати доступ до інтернету.

В окремих випадках виявляється, що безпосередньо сама служба DNS раптово виявляється неподключённой. Безумовно, забезпечити мережевий доступ ПК, в якому в результаті неправильних дій або сторонньої програми була відключена служба DNS, неможливо.

Критичним перешкодою для мережевого контакту з провайдером може бути антивірусна програма або брандмауер. Вони можуть сприймати такі спроби в якості ймовірної небезпеки, тому миттєво блокують подальші дії. Найчастіше і антивірусна програма, і брандмауер блокують порт 53.

Помилка 868 також може бути наслідком технічної проблеми з боку самого провайдера. Тільки в цьому випадку користувач не зможе вирішити проблему самостійно, йому обов’язково доведеться звернутися за технічною допомогою до фахівців, які працюють в компанії, що надає послуги.

Усунення виниклої проблеми

Після того як користувач виявив причину, яка спричиняє збій при VPN-підключення до інтернету, слід вживати заходів, на основі отриманих рекомендацій від більш досвідчених користувачів.

Внесення змін до настройки DNS

Якщо з яких-небудь причин в налаштуваннях протоколу інтернету раптом виявляється неправильно вказану адресу служби DNS або зовсім порожній рядок, Windows не може виконати запитувану команду, оскільки для її виконання недостатньо даних.

В цьому випадку необхідно просто прописати адресу VPN-сервера. На жаль, не всі користувачі активно цікавляться тими даними, які для них не зовсім цікаві. Інформація про службу DNS якраз є однією з таких, тому доведеться зробити дзвінок в технічну підтримку провайдера або отримати інформацію, поблукавши по сайту компанії. Слід зазначити, що найчастіше в протоколі інтернету навіть не потрібно вводити ніякі значення, важливо тільки встановити галочку навпроти рядків, що підтверджують отримання IP-адреси і DNS-адреси автоматично. Набагато рідше VPN-з’єднання супроводжується виділеним адресою.

Скріншот налаштування мережевої карти

Якщо помилка 868 виникає через виключеною служби DNS, необхідно виправити це становище. Вимкнення служби DNS спостерігається при деяких системних збоях, а також негативної діяльності деяких вірусів.

В командний рядок, яка знаходиться в самому низу після натискання «Пуск», слід ввести команду services.msc. Вона забезпечує доступ до всіх системним службам, серед яких легко відшукати і службу DNS.

Скріншот Windows services.mcs

У рядку, в якій прописана ця служба, відображається її стан і тип запуску. Дуже важливо, щоб було зазначено, що служба виконується, а також запускається автоматично. Якщо щось прописано не так, необхідно внести відповідні зміни, після чого перезавантажити комп’ютер.

Скріншот служби DNS Windows

Блокування порту 53

Така причина найчастіше супроводжує користувачів, які практично нічого не розуміють в мережевих підключеннях, але при цьому надмірно побоюються вірусних атак, тому при черговому запиті антивірусної програми або брандмауера блокують все підряд, включаючи і порти DNS.

Внаслідок таких необдуманих дій порт 53 потрапляє під заборону, без проведення розблокування неможливо забезпечити мережеве VPN-підключення. Щоб виправити промах, необхідно зайти в систему безпеки і переглянути всі встановлені там правила. При виявленні в списку заблокованих портів порт 53, слід його розблокувати, навіть якщо поруч з ним прописано, що порт відкритий.

Скріншот брандмауер Windows 7

Деякі фаєрволи і брандмауери здатні блокувати все без розбору, тому необхідно в налаштування внести зміни, що дозволяють порту 53 обходити такі блокування.

Коли всі описані вище дії були виконані, а зв’язок так і не була відновлена, доведеться звернутися до фахівців провайдера, цілком можливо, що причина криється в збої обладнання провайдера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector