Як додати або відключити RSS-канали в Outlook

Really Simple Syndication (RSS) допомагає збирати в єдину папку на Outlook оповіщення про свіжих записах з цікавих сайтів. Ця функція буде корисна для людей, які часто моніторять одні і ті ж ресурси в пошуках інформації.

Як додати або відключити RSS-канали в Outlook

Алгоритм роботи з RSS-каналами в Outlook.

Як працює система Really Simple Syndication

Коли ви підписуєтеся на розсилку через дану службу, в аккаунт Outlook приходять повідомлення, що складаються з назви новини і невеликий анотації, що дозволяє зрозуміти загальний зміст — ось, що таке RSS. Щоб прочитати статтю повністю, потрібно перейти за посиланням, прикріпленою до анонсу — вона веде до джерела публікації.

способи передплати

через Outlook

Просто зайдіть на потрібний сайт і знайдіть розділ «Поділитися» або «Розповісти друзям». Серед значків соціальних мереж буде один із зображенням напівкруглих смужок і написом «RSS». Клацніть по ньому правою кнопкою миші. Скопіюйте ярлик в буфер обміну.

  1. Увійдіть в Outlook і знайдіть розділ «Всі елементи пошти» — «RSS-канали» — «Додати новий».
  2. Поставте курсор в віконці, що з’явилося і натисніть CTRL + V.
  3. Підтвердіть дію.

Додати RSS-канал

через Opera

Відкрийте сторінку і знайдіть вже знайомий значок RSS. Після підписки на розсилку в браузері з’явиться спеціальна іконка «Стрічки». Тут можна переглядати новини, а також видаляти і додавати нові фіди. Їх список з’явиться і в Outlook.

Через Internet Explorer

Підписатися на новини можна також через браузер Internet Explorer. Перейдіть на Вас сайт і поруч зі значком у вигляді будиночка (Home) знайдіть «RSS-канали». При кліці на нього з’явиться віконце з пропозицією додати канал. Даний браузер приймає анонси і зберігає їх у вигляді стрічки, при бажанні підписку можна синхронізувати з Outlook для загального доступу.

Додати RSS-канал через IE

Також можна вбити в пошуковий рядок: http: // www. назва сайта.ru / feed. Автоматично виникне віконце з пропозицією підписатися на канал. Погоджуйтеся із збереженням і переглядайте оновлення в розділі «Веб-канали».

За запрошенням

З вами можуть також поділитися розсилкою в Outlook. Щоб прийняти її і надалі отримувати анонси, відкрийте повідомлення та натисніть «Додати». Всі додані канали Outlook зберігає в однойменному розділі, туди ж приходять оповіщення.

Додати на запрошення

відписка

Коли нові статті на будь-якому ресурсі перестають бути настільки актуальними, щоб стежити за ними, виникає питання, як відключити RSS канали в Outlook.

Відписка з видаленням анонсів

Якщо ви хочете відписатися від оновлень і видалити раніше отримане, зайдіть в Outlook і відкрийте папку «RSS-канали».

  • виділіть потрібну назву і натисніть Delete;
  • надайте підтвердження.

Видалити RSS-канал

Відписка зі збереженням анонсів

Якщо ви більше не хочете отримувати розсилку, але зацікавлені в збереженні попередніх анонсів, знайдіть вкладку «Відомості».

  • клікніть «Відомості про обліковий запис» — «Налаштування облікових записів» — «RSS-канали»;
  • в списку виберіть ім’я та натисніть «Видалити»;
  • підтвердіть операцію.

Відписка проведена, але канал не видаляється зі списку

Іноді буває так, що ви відписалися від розсилки за всіма правилами, але віддалений канал все одно відображається в списку Outlook разом із приналежної йому папкою. Це відбувається, тому що ви, швидше за все, підписувалися через Internet Explorer і забули зняти позначку з «Синхронізувати RSS-канали із загальним списком». Синхронізувати RSS-канали із загальним списком

  1. Відкрийте браузер і натисніть «Вибране» — «Веб-канали».
  2. Клацніть по потрібному правою кнопкою і видаліть його.

Звичайно, не кожен сайт використовує RSS-фід і може запропонувати вам даний тип розсилки, але більшість працює з Really Simple Syndication, і технологія отримує все більшу популярність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector