Як поставити нерозривний пробіл в Word

Word самостійно переносить надрукований текст, навіть якщо не натискати Enter. Але це не завжди зручно. Наприклад, ви написали своє повне ім’я. Ініціали можуть виявитися в кінці одного рядка, а прізвище — на початку другого. Так інформація гірше сприймається. Та й виглядає це некрасиво. Щоб не підбирати місце для кожного слова, розберіться, як зробити нерозривний пробіл в Ворді. З ним фразу не буде поділятися при перенесенні.

Нерозривний пробіл в Microsoft Word

Спеціальні символи допомагають правильно оформити текст на сторінці

Швидкий доступ і автозамена

Цей елемент з’явиться, якщо одночасно натиснути Shift + Ctrl + Space bar. Призначити інші кнопки можна так:

 1. Перейдіть в меню Вставити — Символ — Інші.
 2. Вкладка «Спеціальні знаки».
 3. Пошукайте пункт «Нерозривний пробіл» ( «Non-breaking space»).
 4. Натисніть на «Поєднання клавіш …»
 5. Задайте зручні для вас параметри.

Налаштування клавіш

Якщо не хочете кожен раз тягнутися пальцями до різних місць на клавіатурі або згадувати, за що відповідає та чи інша кнопка в Ворді, налаштуйте параметри заміни.

 1. Виділіть і скопіюйте потрібний елемент форматування.
 2. Відкрийте все ту ж вкладку «Спеціальні знаки».
 3. Натисніть на «Автозаміна»
 4. В поле «Замінити» надрукуйте те, що повинно перетворюватися на нерозривний пробіл при введенні. Це можуть бути три коротких тире, два підкреслення або кодове слово, яке не використовується при друку в Word. Задайте ті параметри, які хочете.
 5. В поле «На» потрібно поставити заздалегідь скопійований Non-breaking space. Перед цим відзначте пункт «Звичайний текст».
 6. Натисніть «Додати».

Параметри автозаміни тексту

Як вставити нерозривний пробіл в Word — вирішувати вам. Можете вибрати найбільш зручний спосіб. Це дуже легко налаштовується.

спеціальний пробіл

Якщо вам потрібно не тільки заборонити поділ фрази, а й зафіксувати відстань між буквами, використовуйте спеціальний елемент Ворд — Narrow non-break space. З ним слова будуть знаходитися близько один до одного, навіть якщо задати вирівнювання по ширині.

Щоб поставити його в документ, необхідно зробити наступне:

 1. Відкрийте меню символів.
 2. У випадаючому списку «Набір» виберіть «Знаки пунктуації».
 3. Знайдіть Narrow non-break. Назва виділеного об’єкта знаходиться над кнопкою «Автозаміна».
 4. Можете налаштувати поєднання клавіш або вставити безпосередньо.

Спеціальні знаки пунктуації

Таку функцію можна використовувати для вказівки дат — цифри «2016″ не відсунутися від слова «рік».

Як подивитися, де знаходяться приховані символи?

Елементи форматування можна побачити. Вони використовуються для верстки і не повинні відображатися в звичайному режимі роботи з документом. Але щоб відшукати символ Non-breaking space, не треба передруковувати весь текст. Можна налаштувати видимість прихованих символів.

 1. У верхній частині вікна виберіть пункт «Меню» (в Word 2013 він називається «Головна»).
 2. Знайдіть піктограму «Показати всі знаки» на панелі «Абзац». Вона схожа на букву «П» з чорною плямою нагорі. Цю ж функцію можна активувати, одночасно натиснувши Ctrl + Shift + * (зірочка).

Показ прихованого форматування

З’явиться все приховане форматування. Стандартний пробіл виглядає, як чорна точка, нерозривний — як невеликий кружечок вгорі рядка.

З цією опцією можна заборонити самостійний перенос фрази в Ворді. Не варто розділяти літерні скорочення, одиниці виміру, формули, ініціали з прізвищем. Якщо одна частина такої конструкції буде в кінці рядка, а інша — на початку наступного, інформація буде погано сприйматися. Тому треба знати, як поставити нерозривний пробіл в Word.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector