Де і як можна безпечно продати аккаунт Steam

Відразу слід підкреслити — не існує офіційних способів з продажу аккаунта. Але, коли існують заборони і обмеження, самі користувачі обов’язково знайдуть відповідні можливості обходу.

Продаж аккаунта Стим

Як можна безпечно продати аккаунт Steam.

Ми зупинимо увагу на основних доступні способи, які дозволять добитися продажу максимально швидко і безпечно. Але в кожному разі потрібно пам’ятати — всі подібні дії робляться на свій страх і ризик. Оскільки в разі обману або втрати своїх активів не можна буде звернутися за допомогою в техпідтримку Стим — адже ви самі вже порушуєте угоду користувача.

Як продати аккаунт Стим швидко — найпопулярніші сервіси для угод

Найпоширеніший, простий і зручний спосіб для походящей продажу -воспользоваться сервісом Buytoplay.ru. Тут слід зареєструватися або увійти в сервіс, використовуючи свій аккаунт в «ВКонтакте». Тут слід скористатися кнопкою «Продати аккаунт», із заповненням усіх полів. Після перевірки поданого оголошення адміністрацією через кілька хвилин воно буде розміщено на сайті.

сервіс Buytoplay.ru

Серед інших популярних ресурсів для продажу слід зазначити форум pvp.ru. Схема роботи тут подібна класичним формами — створюєте тему зі своїм оголошенням для продажу. Також зручним ресурсом є — http://steamby.ru/. Тут є можливість безпосередньо обговорити питання і можливості продажу з власником сайту через «ВКонтакте».сервіс steamby.ru

Як правильно продати аккаунт Steam — основні поради для угоди

Відразу перед продажем аккаунта необхідно його уважно вивчити. У тому числі оглянути наявні в своєму розпорядженні гри, доступний інвентар. Далі переглядаємо аналогічні пропозиції — потрібно приблизно розуміти ринкову вартість. Хоча можна відштовхуватися і від реальної ціни гри — від неї для продажу зазвичай віднімаються 40-60%, в залежності від певного продукту.

ПОРАДА. При продажу свого профілю обов’язково потрібно враховувати не тільки його вміст, але також свої висоти, які вдалося досягти в певній грі. Зокрема, за умови елітного звання або відмінного вінрейт ціна аккаунта, безсумнівно, виявиться вищою за звичайну.

Адже багато геймери готові вкладати гроші в уже розкручені акаунти з відмінним рейтингом. Тому в своєму оголошенні про продаж не варто соромитися вказувати відповідні досягнення і особливості свого облікового профілю.

Як продати аккаунт Steam, щоб не кинули — уникаємо аферистів

Відразу варто визнати — в цій непростій справі будь-які із зазначених сервісів не можуть дати гарантію. Тому в кожному випадку доводиться діяти виключно на свій страх і ризик.

Хоча при бажанні можливий ризик можна мінімізувати, якщо врахувати прості та ефективні рекомендації:

  • Не слід давати свій профіль потенційному покупцеві для перевірки. Практично завжди таке прохання озвучують лише люди, охочі незаконно отримати аккаунт.
  • Слід працювати по передоплаті, хоча б по частковому.
  • Оптимальний варіант — зробити скріншоти або записати відео продажу аккаунта, щоб мати хоча б невеликі гарантії від кидалова.
  • Перед продажем свого профілю його слід захистити. Наприклад, за допомогою сервісу Steam Guard.
  • Якщо все-таки зіткнулися з обманом від продавця, залишається скористатися допомогою технічної підтримки Стіма, надавши необхідні докази приналежності даного профілю вам.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector