Як зареєструвати, змінити або видалити обліковий запис в Skype

Інтернет дозволяє зв’язуватися людям по всьому світу за допомогою соціальних мереж, різних програм і додатків. Здійснювати міжнародні дзвінки з телефону, що відрізняються своєю дорожнечею, не найкращий варіант, тому альтернативним рішенням буде вибір такого додатка, як Skype (Скайп), що адаптується до системи будь-якого пристрою, на яке встановлюється.

Як зареєструвати, змінити або видалити обліковий запис в SkypeЗавдяки своїм численним перевагам, програма Skype одна з найбільш затребуваних користувачами на сьогодні. За допомогою цього безкоштовного додатку можна листуватися, передавати файли, спілкуватися в режимі голосового зв’язку, здійснювати відеодзвінки в реальному часі як з одним, так і з декількома абонентами одночасно. Розібратися, як користуватися Скайпом нескладно навіть недосвідченому користувачу, програма русифікована, дуже зручна і проста.

Для використання всього функціоналу програми обов’язкова наявність камери, гарнітури (мікрофон і навушники), які можуть бути або вбудованими в пристрій, або приєднаний ззовні.

Як встановити Skype

Принцип установки програми на всіх пристроях однаковий, будь то комп’ютер, планшет або телефон. З майстром установки не важко встановити Скайп і зареєструвати обліковий запис.

 1. Спочатку необхідно завантажити завантажувальний файл програми, найкраще з офіційного сайту. Небажано використання програм, здобутих на сумнівних ресурсах.
 • У браузері знаходимо офіційний сайт розробників Скайпу, вибираємо потрібну версію програми, викачуємо в зазначену папку (або за замовчуванням на диск С);Офіційний сайт Skype
 • Для пристроїв, що працюють на операційній системі Android (Андроїд) джерелом інсталятора зручніше використовувати магазин додатків (Play Market), — натискаємо на його значок, в пошуку Маркета знаходимо Skype, завантажуємо.
 1. Цей пункт для комп’ютерів. Запускаємо інсталяційний файл Skype з папки «Завантаження» на диску С, або з вказаною вами папки при скачуванні.
 2. З’явився майстер установки інсталює програму сам, по ходу процесу пропонуючи вам вибрати мову і інші параметри. Початкові налаштування краще не міняти, вони встановляться автоматично.Майстер установки Skype

Після того як встановити Скайп вдалося, ви можете увійти в свій обліковий запис, ввівши логін і пароль у відповідні поля. Якщо ж у вас ще немає свого аккаунта, розглянемо, як зареєструватися в Скайпі.

Як створити обліковий запис

 1. Щоб зареєструвати новий обліковий запис, при запуску програми у вікні входу потрібно вибрати «Створити обліковий запис».
 2. Відкриється форма для реєстрації. Ви можете зареєструватися будь-яким зручним для вас способом:Створення облікового запису в Skype
 • використовуючи номер телефону;
 • використовуючи існуючу адресу електронної пошти;
 • створивши новий поштовий ящик.
 1. Після того як потрібні дані введені, на пошту або телефон прийде повідомлення з кодом підтвердження, який теж потрібно буде ввести у відповідне поле реєстрації.

Ще одна можливість створення облікового запису — зайти на офіційний сайт і там заповнити форму реєстрації за таким же принципом.

Як змінити або видалити обліковий запис

При бажанні в будь-який час ви можете змінити або видалити введені раніше дані двома способами.

 • На офіційній сторінці,
 • безпосередньо в додатку.

У лівому верхньому кутку аккаунта знаходиться аватар з ім’ям користувача, якщо клікнути на ім’я або аватарку, з’явиться інформація про ваш обліковий запис, яка доступна для редагування. Також можна перейти на вкладку Skype, «Особисті дані» і вибрати «Редагувати мої дані».

Редагування особистих даних в Skype

Якщо ви зайшли в свій аккаунт через офіційний сайт, перейдіть до розділу «Параметри і настройки», потім «Редагувати особисті дані».

Тут ви можете змінити свою фотографію, ім’я користувача, адреса електронної пошти та інші введені дані. Видалити і додати новий матеріал можна для будь-якого розділу особистої інформації. На жаль, єдине, що можна поміняти — це логін. Якщо стоїть гостра необхідність це зробити, найшвидшим рішенням буде перереєстрація, тому як змінити логін в Скайпі в звичайному розумінні не вдасться.

Повністю видалити обліковий запис ви теж не зможете. Можна хіба що звернутися в техпідтримку на сайті, щоб аккаунт заблокували, але тоді доступ до нього вже не відновиться і іншого варіанту, окрім як користуватися Скайпом під новим логіном, не буде. Якщо не хочете, щоб ваші дані проглядалися з аккаунта, який вирішили видалити, можна відредагувати їх до невпізнання і просто більше не входити під старим логіном.

Одні і ті ж дані для авторизації Skype можна використовувати на всіх пристроях.

Після того як користуватися Скайпом ви станете більш впевнено, можете почати розбиратися, як використовувати платні функції програми. Вони можуть бути дуже корисні, наприклад, коли потрібного абонента немає в мережі, а йому потрібно терміново зателефонувати, або ж вам будуть переадресовуватися дзвінки на телефон. Skype надає багато цікавих функцій, які можуть вам стати в нагоді.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector