Кращі програми для перекладу тексту

Багато сучасних спеціальності вимагають хоча б поверхневі знання іноземних мов. І це не кажучи вже про те, як важливо володіти навичками спілкування на популярному іноземною мовою в навчанні або при просуванні по кар’єрних сходах. Саме для цих цілей і розробляються спеціалізовані програми для перекладу тексту на комп’ютер. З їх допомогою складно домогтися ідеального перекладу навіть простого тексту, але для розуміння його сенсу вони цілком підійдуть.

Кращі програми для перекладу тексту

Вибір кращої програми для перекладу тексту.

ABBYY Lingvo

ABBYY Software Ltd., відома як виробник програмного забезпечення FineReader і провідний постачальник технологій і мовних додатків OCR, випустила спеціальну версію електронного словника ABBYY Lingvo, розробленого для російського ринку. ABBYY Lingvo — найкраща програма для перекладу. Це перший електронний словник, який підтримує переклад на чотирьох мовах: англійській, німецькій, українській та польській. Це колекція з 11 сучасних електронних словників, доступних як користувачам персональних комп’ютерів, так і смартфонів.

ABBYY Lingo містить словники, видані відомими авторами та видавцями по всьому світу, такими як Collins і Oxford. Спектр словників доповнюється великими поясненнями англійською, німецькою та українською мовами. Всі джерела були розроблені або оновлені в 2005-2008 роках. ABBYY Lingvo гарантує високу якість і точність перекладів. Продукт призначений для людей, які змушені працювати з іноземними мовами на роботі чи навчанні, або просто вивчають нову мову. Словник містить близько 3,7 мільйона перекладів понад мільйон термінів. З точки зору кількості слів, що містяться в одній базі даних продукту, розробники встановили новий рекорд, і в той же час софт пропонується за розумною ціною, порівнянною з іншими електронними словниками.

ABBYY Lingvo

На додаток до варіантів перекладу ABBYY Lingvo пропонує доступ до фонетичним нотаціям, зразковим коментарів, пояснень граматичних правил і форм слів. База даних містить 35 тисяч слова на різних мовах, зареєстрованих професійними лекторами, які є носіями мови. Система оснащена сучасним, зручним і функціональним призначеним для користувача інтерфейсом, який пропонує можливість миттєвого перекладу слів, виділених курсором, шляхом відображення вікна з перекладом. Словники з поясненнями і можливість повнотекстового пошуку у всіх словникових ресурсах дають швидкий і нескладний доступ до всього багатства лінгвістичних знань, корисних як для простих користувачів, які вивчають мову, так і для професіоналів-перекладачів. З програмою поставляється спеціальний додаток Lingvo Tutor, яке допомагає вивчати іноземну мову.

Мобільна версія додатка ABBYY Lingvo може бути встановлена ​​на пристроях з системами Symbian або Windows Mobile. Словник в мобільній версії пропонує доступ до тієї ж бази даних словника, що і версія для персональних комп’ютерів, зберігаючи при цьому більшість своїх функцій. Завдяки мобільній версії словник знаходиться під рукою майже завжди, коли це необхідно: в відрядженні або у відпустці, під час ділових переговорів або в бібліотеці, в ресторані, магазині або музеї.

Babylon

Babylon — це сучасна програма-перекладач, яка переводить слова і пропозиції з підтримкою найпопулярніших в світі мов. Він також може перекладати сайти і вимовляти слова.

переваги:

  • багатьма мовами;
  • переклад веб-сайтів;

недоліки:

  • середня якість автоматичних перекладів.

Інтерфейс Вавилона за замовчуванням є модулем словника для комп’ютера. Просто введіть слово, виберіть кілька мов, і ви вже можете користуватися перекладом і вимовою слова. У нижній частині інтерфейсу доступні додаткові модулі. Одним з них є автоперевод тексту. Процедура аналогічна — після вибору мов ми отримуємо автоматичний переклад даного тексту. Можна вставити фрагмент тексту, і програма автоматично розпізнає, якою мовою він був написаний.

Babylon

Babylon також пропонує переклад веб-сайту, але цей параметр прихований. Натисніть «Меню», а потім «Перевести веб-сторінку». Таку ж операцію можна виконати, клацнувши правою кнопкою миші значок програми в системному треї, який розташований в правому нижньому куті робочого столу. Переклад веб-сайту з’явиться у вікні браузера за замовчуванням.

У безкоштовної версії використовуються стандартні словники. Перекладений текст можна зрозуміти, але в більшості випадків переклад годиться тільки для розуміння сенсу. У повній версії програми Babylon також є можливість автоматично прослухати перекладений текст. У безкоштовної версії користувач може використовувати тільки англійську мову. Babylon — це словник з вимовою і модуль для перекладу пропозицій, текстів і веб-сайтів. Його переклад на російську мову не ідеальний, тому, якщо у нас є постійний доступ до Інтернету, варто розглянути альтернативний варіант у вигляді перекладача Google.

Free Language Translator

Free Language Translator — це універсальний перекладач, який використовує технологію Google Translate. Завдяки цьому ми можемо перевести текст, вибравши один з 50 мов! Програма сама може визначити мову, на якому написаний текст, і оцінити точність перекладу.

переваги:

  • переклад між 50 мовами;
  • автоматичне визначення мови;
  • можливість створення словника.

недоліки:

  • потрібне підключення до інтернету;
  • іноді зависає;
  • проблеми з читанням PDF на деяких мовах.

Free Language Translator

Free Language Translator пропонує можливість створити особистий словник з виправленим перекладом. Ця функція дуже корисна, тому що технологія Google Translate далеко не ідеальна. Він ефективний, коли потрібно зрозуміти загальний зміст тексту. Якщо потрібен точний переклад, додаток не виділяється особливою ефективністю. Софт дуже простий у використанні. Ви можете ввести текст для перекладу вручну, вставити з буфера обміну або завантажити з файлу. Free Language Translator підтримує найпопулярніші формати текстових файлів: PDF, DOC, RTF, HTML і TXT. На жаль, імпорт не завжди працює коректно. Одним словом, це ідеальний перекладач для екстремальних ситуацій, коли потрібен перекладач з екзотичних мов.

TranslateIt!

TranslateIt! є дуже хорошим перекладачем для Mac OS X. Він підтримує безліч мов, включаючи англійську, німецьку, французьку, іспанську та російську. Додаток дозволяє перекладати з російської та англійської на будь-який доступний мову і навпаки. Великою перевагою є відмінна інтеграція з системою. Наприклад, кожне слово може бути переведено шляхом його введення, вставки, перетягування в область вікна програми або переміщення курсору. TranslateIt! під час роботи не вимагає підключення до Інтернету, працює в автономному режимі. На додаток до самого перекладу інструмент підтримує вивчення мови. Всі словники для програми безкоштовні і можуть бути завантажені з сайту виробника. 20-денна пробна версія. Підтримує Mac OS X 10.6 і більш нові версії.

TranslateIt!

Dicter

Dicter — корисна програма для прямого перекладу текстів з веб-браузерів і будь-яких інших програм, що працюють в ОС Windows. Додаток пропонується користувачам абсолютно безкоштовно. Ця програма була розроблена таким чином, що забезпечує просте і швидке інтуїтивне обслуговування. Додаток поміщається на панель задач. Щоб використовувати його, просто виділіть даний фрагмент тексту мишею і натисніть клавіші Ctrl + Alt, після чого поряд з обраним текстом з’явиться його переклад.

Через те, що потреби користувачів дуже різноманітні, можна змінити розмір шрифту — так, щоб читання перекладу було зручним. При стандартній установці програми вона запускається при запуску системи. Якщо це вам не підходить, просто клацніть правою кнопкою миші значок програми на панелі завдань і зніміть прапорець «Запуск з Windows». Додаток не вводить ніяких небажаних змін при установці власної домашньої сторінки в браузері і не відображає реклами, реєстрація також не потрібно. Програма відмінно справляється з точністю перекладів, через те, що в ній використовується перекладач Google — це його неофіційний клієнт. Недоліком тут є відсутність копіювання перекладу і те, що для виконання перекладу потрібне підключення до Інтернету.

Dicter

Розмір вікна автоматично адаптується до кількості тексту — це відмінна функція, адже при перекладі декількох рядків тексту вікно програми не займає багато місця. Додаток, незважаючи на його невеликий розмір, дуже ефективно і не навантажує систему — переклади проводяться з високою швидкістю, в той час як інші програми, запущені в той же час, працюють повільніше.

Easy Translator

Easy Translator (наступник Ace Translator) — невелика, зручна програма, завдяки якій можна перекладати текст з одного з 91 підтримуваних мов (включаючи, звичайно, російська та англійська) на будь-який інший. На багатьох мовах також доступна функція TTS, яка представляє собою переклад тексту в мову. Програма використовує онлайн-перекладацькі системи і дозволяє легко переводити вміст веб-сайтів, чатів або електронних листів. Ace Translator також може бути дуже корисний для людей, які вивчають іноземні мови.

Easy Translator

Програма Easy Translator повністю адаптована до потреб сучасних користувачів і дуже проста у використанні. Вставте текст у верхнє вікно, виберіть мову оригіналу (якщо програма не виявить його автоматично) і мова перекладу, натисніть кнопку «Перевести» і отримаєте перекладений текст. Перекладений текст можна зберегти, роздрукувати його і вимовити з функцією TTS, а також зберегти його в якості звукового файлу mp3. Незареєстрована пробна версія дозволяє використовувати програму протягом 14 днів. Після закінчення цього терміну ви повинні придбати повну ліцензію або видалити програму з вашого комп’ютера.

Для чого ще потрібні програми-перекладачі? З їх допомогою можна швидко отримати будь-яку цікаву для вас інформацію, яку іноді навіть в інтернеті буває складно знайти на рідній мові. На жаль, всі програми і системи далекі від досконалості, але в більшості випадків переклад дозволяє вам легко зрозуміти вихідний текст іноземною мовою. Вибрати найбільш підходящу саме для вас або вашої спеціалізації програму для перекладів можна простим перевіреним способом — методом проб і помилок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector