Кращі програми для зміни дозволу екрану

Установка дозвіл екрана в Windows — справа проста. Причому більшість користувачів навіть не підозрюють про те, де знаходяться такі настройки, оскільки сучасні системи самостійно скачують драйвери відеокарт і налаштовують зображення. Але що робити, якщо дозвіл необхідно міняти часто (наприклад, при наявності декількох використовуваних моніторів) або задати автоматичні параметри для зміни зображення на екрані? На допомогу приходять спеціальні програми для зміни дозволу екрану.

Кращі програми для зміни дозволу екрану

ТОП програм для зміни дозволу екрану.

Carroll

Керол — маленька і досить легка в роботі програма, основною функцією якої є можливість установки певного дозволу екрану для кожної облікового запису користувача Windows. Програма Carroll — ідеальне рішення, коли кілька користувачів використовують один комп’ютер, і кожен з них вважає за краще працювати з іншим дозволом (для зменшення або збільшення).

ОС Windows в облікового запису має можливість зберігати кілька основних параметрів користувачів, але тут не надається функції встановити один дозвіл екрана. Проблема виникає, коли користувачі вважають за краще працювати з різними параметрами дисплеїв, серед яких їх дозвіл — основна настройка. Тому кожен раз, коли вони запускають свій обліковий запис, вони повинні міняти його вручну.

Carroll

Рішення цього недоліку Windows — інструмент Carroll для перемикання розширень в Віндовс 7 і інших. Програма дозволяє кожному користувачеві визначати переважне дозвіл екрана і, крім того, при вході в свій обліковий запис інструмент автоматично застосує зазначений дозвіл.

PowerStrip

PowerStrip — найпопулярніший софт для Windows 7 для управління параметрами відеокарти і монітора. Програма дозволяє досягти більш високих дозволів і більш високої частоти оновлення, ніж потрібно специфікаціями пристрою. Нова версія розширила підтримку графічних чіпсетів, поліпшила дозвіл, оновлення, гамма-кольору, калібрування кольору, збільшила і зменшила область видимості на моніторі і можливість розгону відеокарти. База даних містить дані про більш ніж 1500 моделях моніторів.

ВАЖЛИВО. Програма не рекомендується початківцям користувачам! Неправильне використання програми може привести до пошкодження обладнання!

PowerStrip

MultiRes

Безкоштовна програма для зручного зміни режимів відеокарти, створена EnTech Taiwan, відомої своєю відмінною програмою PowerStrip. Вона особливо корисна в ситуаціях, коли нам часто потрібно міняти частоту оновлення відеокарти і дозвіл як одного, так і декількох моніторів.

Всі параметри програми MultiRes доступні з значка програми, поміщеного в системний лоток (так званий трей). Вибір відповідного режиму можливий одним клацанням миші. На відміну від PowerStrip, програма не дозволяє вам визначати свої власні графічні режими. MultiRes також можна запустити з командного рядка з відповідними параметрами, що дозволяє автоматично встановлювати всі режими (також для декількох моніторів).

MultiRes

Dexpot

Dexpot — це простий у використанні інструмент для дозволу екрану в Windows 10 і більш ранніх версій, а також для створення віртуальних робочих столів, які не залежать одне від одного. Їх може бути до 20, і для кожного з них користувач має можливість розміщувати різні шпалери, які відображаються значки, заставки або навіть дозволу. Перемикання між окремими робочими столами може відбуватися з значка в лотку і поєднаннями клавіш, вказаних під час налаштування. Dexpot також надає вам можливість забезпечити доступ до вибраних екранів за допомогою пароля.

Крім того, на програмному рівні доступні кілька цікавих плагінів. Вони дозволяють, серед іншого, інтеграцію інструменту з панеллю задач в Windows 7 і ефективне перемикання між робочими столами (ефект куба).

Dexpot

ВАЖЛИВО. Остання версія Dexpot не підтримує старі версії Windows (98 \ ME \ NT). Спеціально для них автори надають більш стару версію 1.4, яка доступна для завантаження на веб-сайті проекту.

Для завантаження також доступна портативна версія, яка не вимагає установки в систему і готова до використання одразу після завантаження. Установник програми пропонує додатковий компонент під назвою «Прискорити комп’ютер». Однак ця функція додавання не реалізована, і її видалення є проблематичним. Тому встановлювати Add Computer Acceleration не рекомендується!

HotKey Resolution Changer

Власники двох або більше моніторів часто стикаються з необхідністю вручну встановлювати дозвіл і інші настройки екрану для кожного дисплея окремо, що стає особливо важким, коли ці зміни необхідно робити часто. За допомогою безкоштовної утиліти HotKey Resolution Changer ви можете поміняти дозвіл і створити набір зумовлених налаштувань для всіх моніторів і поєднань клавіш, щоб допомогти вам перемикатися між ними. На додаток до дозволу екрану (від найнижчого підтримуваного дозволу 640 x 480 до Full HD), можна налаштовувати такі параметри для настройки, як визначити бажану кількість кольорів (8 біт, 16 біт і стандартні 32 біта) і частоту оновлення екрану (60 або 75 Гц).

HotKey Resolution Changer

The HotKey Resolution Changer дозволяє вам встановити два з максимум 9 різних сполучень клавіш, кожна з яких відповідає своєму налагодженні та встановленні дисплея. Також можливо повернутися до власного дозволу, використовуючи комбінацію клавіш CTRL + ALT + SHIFT + R. Опція «rawmode» дозволяє включати всі дозволи, підтримувані графічною картою в настройках, незалежно від технічних обмежень окремих дисплеїв. Додаток працює в вигляді мініатюрного значка на панелі задач. Якщо ви не хочете використовувати ярлики, доступ до налаштувань, які визначаються заздалегідь, також можна отримати з контекстного меню, яке розгортається при натисканні правою кнопкою миші по значку програми на панелі завдань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector