Як виправити помилку D3DCompiler_43.dll

Ігри на комп’ютерах з операційною системою Windows 7 або 8 досить часто не хочуть запускатися через те, що багато хто не уявляє, як виправити помилку D3DCompiler_43.dll. Причина полягає у відсутності цього файлу. Панікувати не варто, як правило, ця проблема вирішується за 20-30 хвилин.

Помилка D3DCompiler_43.dll

Помилка D3DCompiler_43.dll

Трохи про самих dll.файлах

DLL (DynamicLinkLibrary) — це динамічна бібліотека, яку використовують багато програмні додатки. Такі файли, а вірніше, програми виконують різні специфічні функції, які необхідні для роботи додатків. Кожній такій бібліотекою можуть користуватися відразу кілька програм одночасно. Програми можуть вимагати різні версії бібліотек, через що і виникають збої.

D3DCompiler_43.dll відноситься до додатка DirectX, без якого багато ігор працювати не будуть. Відповідно, при відсутності D3DCompiler_43.dll збої буде давати і сама DirectX. Для вирішення проблеми необхідно повернути шукану бібліотеку туди, де вона зараз відсутня і помилка виправиться.

ВозвращаемD3DCompiler_43.dll

простий метод

Помилка D3DCompiler_43.dll означає, що в самій DirectX щось втрачено. В такому випадку найпростіший спосіб вирішення проблеми — це перевстановити програму. Для цього досить зайти на офіційний сайт Microsoft і завантажити безкоштовний установник, DirectX оновиться, а необхідна бібліотека буде присутній на місці. Після перезавантаження комп’ютера все повинно справно працювати.

DirectX

програма DirectX

складний метод

Можна спробувати НЕ заново цілий пакет DirectX, а просто завантажити і вручну поставити необхідний файл. Завантажити його можна у вигляді архіву на просторах інтернету. Головне, не наштовхнутися на віруси, оскільки в цьому випадку можна нанести серйозної шкоди операційній системі, а ця помилка вже перестане хвилювати, адже з’являться інші, більш серйозні. Найкраще завантажувати пакет з перевірених джерел або з файлових архівів, що спеціалізуються саме на таких файлах. Важливо також правильно вибрати розрядність своєї системи, інакше файл не підійде.

Завантаживши архів, розпакуйте його і перенесіть вміст в системну папку Windows System32 або Windows SysWOW64 (де він повинен бути, але відсутній) в залежності від розрядності ОС. Далі відкрийте командний рядок (натискаємо клавіші Win + R) і в ній наберіть: regsvr32 d3dcompiler_43.dll. Після цього натисніть ОК. Перезавантажте комп’ютер, а потім знову спробуйте запустити проблемну гру. При правильному виконанні всіх дій вона повинна запускатися і помилка перестане вас турбувати.

Варто зауважити, що останній метод може привести до серйозних порушень в роботі комп’ютера з двох причин:

  1. Разом з потрібною бібліотекою на комп’ютер завантажиться ще купа різного сміття, який вам не потрібен, оскільки сайти, що пропонують скачати цю бібліотеку, часто мають не дуже-то чисту репутацію;
  2. Файл виявиться вірусом.

Одним словом, вибирати вам, але перший варіант буде, можливо, трохи довшим, зате безпечним.

Можна зробити висновок, що ця помилка легко вирішується і вже точно не завадить насолодитися улюбленими іграми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector