Як користуватися програмою Wi-Fi Analyzer

Однією з найголовніших функцій будь-якого сучасного гаджета є доступ до Wi-Fi. Але найчастіше ми стикаємося з неполадками і перебоями в роботі каналів. Wi-Fi Analyzer — найцікавіше і вкрай корисний додаток, що дозволяє спростити пошук каналів і усунути неполадки з ними. На перший погляд, дана програма є якимось складним набором графіків і функцій, зорієнтуватися в яких не так вже й просто. Тому почнемо розбиратися з усім цим по порядку.

Як користуватися програмою Wi-Fi Analyzer

Робота з додатком Wi-Fi Analyzer.

Wi-Fi Analyzer — що це

В даний час практично скрізь можна знайти певну кількість загальнодоступних мереж Wi-Fi, але далеко не всі вони можуть дати хорошу якість з’єднання і достатню швидкість. Найчастіше рівень сигналу ніяк не пов’язаний з тим, на якій відстані від роутера ви перебуваєте — сам канал може мати обмеження по швидкості або ж мати сильну завантаженість. Wi-Fi Analyzer для Windows — це програма, за допомогою якої можна отримати всю необхідну і повну інформацію про доступні Wi-Fi каналів і визначити найбільш підходящий і вільний для використання канал. Найважливішими функціями програми є:

 • аналіз розподілу каналів;
 • визначення якості сигналу;
 • аналіз інтерференції;
 • надання звітів.

Для чого призначені аналізатори?

Програма Wi-Fi Analyzer — не єдина в своєму роді. Принцип роботи у всіх додатків даного типу схожий, різниця полягає в зручності використання, наявності додаткових функцій або ж в інтерфейсі. Результат в будь-якому випадку буде представлений у вигляді таблиці. Програми та додатки для аналізу мережі Інтернет дозволяють не тільки знайти найшвидший і зручний спосіб підключитися, але і виявити причину перебоїв в роботі або навіть злому. Завдяки таким програмам ми можемо виявити найбільш вдале взаємне розташування пристроїв, оцінити вплив інших частот і, як результат, зробити з’єднання максимально стійким і швидким.

Основні переваги програми Wi-Fi Analyzer

Користувач отримує доступ до всієї необхідної інформації всього за пару секунд. Досить провести перевірку, і вам тут же будуть доступні два вікна — у одному з них ви зможете вибрати найбільш підходящу для з’єднання мережу, а в іншому — оцінити роботу кожного каналу зокрема. Вся інформація надається у вигляді таблиці, а різні кольори каналів допомагають не заплутатися. Додаток може бути встановлено як на Windows, так і на телефон на базі Android. Додаткові переваги утиліти:

 • визначає навіть найслабший сигнал;
 • не засмічує пам’ять ПК або смартфона;
 • має датчики для визначення сили сигналу;
 • є безкоштовним;
 • визначає проблему і дає рекомендації щодо її вирішення;
 • відсіває нелегальні мережі і пристрої;
 • дає можливість включити оповіщення.

Робота з додатком

Де можна скачати програму

Google Play надає можливість безкоштовно завантажити додаток пристроїв на базі операційної системи Android. Завантаження Wi-Fi Analyzer для Windows 10 є на офіційному сайті Microsoft. Якщо ваша ОС нижче десятої версії, скачати програму не вдасться. В цьому випадку доведеться або оновити версію Windows, або встановити будь-який інший доступний аналог програми.

Як користуватися Wi-Fi Аналізатором

Мобільна версія утиліти дуже проста у використанні. Досить запустити програму, далі почнеться автоматичне сканування всіх доступних підключень. Результат буде представлений у вигляді графіка. Версія для ПК виглядає приблизно аналогічно. Сила сигналу буде відображатися у вигляді параболи, досить вибрати ту, яка вище. Завдяки графіками можна визначити, які мережі перетинаються, а які перериваються в конкретному місці розташування. Рейтинг каналів дозволяє за кількістю зірок визначити найменш схильне перешкод з’єднання. Також в списках AP можна знайти зведену інформацію про канал: режим безпеки, рівень сигналу, тип шифрування і т. Д. Вимірювач сигналу допоможе визначити місцезнаходження джерела мережі — в міру наближення до нього програма почне видавати все більш явні звукові сигнали. Кнопка Tools відображає всі пристрої в конкретної локальної мережі.

аналіз мереж

Найбільш корисними настройками аналізатора є:

 • Автоматичне сканування;
 • Завдання алиасов;
 • Зміна інтервалів сканування;
 • Автоматичне підключення до Wi-Fi;
 • Тимчасове блокування реклами.

автоматичне сканування

Як ми бачимо, додаток вкрай корисне і просте у використанні. Якщо питання все ж виникли, задавайте в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector