Як поставити галочку, градуси і інші символи в Word

При наборі наукових або вузькоспеціалізованих текстів виникає необхідність в спеціальних значеннях, а також в інших нестандартних знаках. Це можуть побут наукові статті, курсові, або інші дані, де потрібно знати, як поставити галочку в Ворді або аналогічний символ.

Як поставити галочку в Word

Як вставити спецсимволи в Ворд — в нашій новій статті

Навіщо вони потрібні?

Багато новачків, при спробі встановити нестандартні позначення, шукають їх на просторах інтернету для копіювання. Цей спосіб досить витратний за часом, адже доводиться проводити аналогічну процедуру для кожного символу. До того ж, не кожен знає назву таких знаків, як діаметр.

Найпростіший

Є кілька поширених методів, які підходять як для комплексного вирішення всіх позначень, так і кожному, окремо. Для роботи зі спеціальними знаками операційна система Windows передбачає спеціальну таблицю, яка дозволяє розміщувати такі показники безпосередньо в документі. Таким способом можна вставити параграф, діаметр, градуси, галочку і інші.

Вона розташовується на лінійці інструментів «Вставка». Необхідно натиснути на іконку «Символи» після чого вибрати додаткове меню «Інші». Перед користувачем відкриється вікно з великим набором всіляких значень. Їх можна вибрати і вставити в встановлену позицію документа. Для зручності передбачено критерії відбору, на кшталт «Математичні», «Латинські» і «Логічні», щоб простіше зробити пошук необхідного знака.

Вставка - Символ в Word

Скористайтеся панеллю «Вставка» і знайдіть там команду «Символ»

Стрілку ввести можна таким же способом. Вона представлена ​​в декількох варіантах в панелі значень. Якщо потрібно її нестандартний або подовжений вид, в параметрі «вставка» передбачено вікно «Постаті», звідки стрілку можна взяти для роботи в будь-якій довжині і декількох графічних варіантах.

Гарячі клавіші

Цей метод більше підходить тим, хто повинен мати регулярний доступ до символів, таких як діаметр або параграф. Для нього не потрібна установка додаткових програм, потрібно лише натиснути комбінацію клавіш. Спочатку потрібно затиснути кнопку Alt на клавіатурі, після чого набрати цифрову комбінацію на основної або додаткової клавіатурі.

Для набору показника діаметр, потрібно ввести цифри 0216. Коли користувач отожмёт назад Alt, введені дані змінюватися на потрібний показник. Цей знак корисний при створенні креслень, документів для верстки, а також рекламної продукції. Діаметр має вигляд перекресленою літери «о».

Параграф виконаний у вигляді двох букв «s». Раніше він був обов’язковим атрибутом в друкарських машинках, але сьогодні параграф використовується в автоматичному режимі або при спеціальній вставці. Використовуючи аналогічний метод із затиснутою кнопкою Alt, потрібно ввести 0167. Комбінація перетвориться в параграф. Тим же способом можна вставити градуси Цельсія, який ставиться комбінацією 0186 або 0176.

інші способи

Градус також можна поставити через шістнадцятковий код. Для цього на місці потрібний розділовий потрібно набрати 00BA. Це спеціальне позначення трансформується в знак після натискання комбінації Alt + X. На головній сторінці присутній іконка «Надрядкові символи». Після натискання курсор переміститься в верхнє положення введеного значення. Досить натиснути букву «о» або цифру «0», щоб вона прийняла показник градуси.

Таким способом, проводиться вставка спеціальних символів, на зразок діаметр, параграф і інших, при наборі текстових файлів. Вибір методу залежить від особистих переваг і зручності. Згодом це відбувається в автоматичному порядку, тому потрібна тільки невелика практика з будь-яким з методів.

вікно

Виберіть необхідний вам знак з бібліотеки

У деяких випадках спецсимволи можуть бути невидимими. Для цього потрібно буде вибрати функцію «Показати всі знаки», яка розташовується на головному вікні. Також в настройках Ворда можна вручну призначити необхідний знак на потрібну клавішу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector